انتخاب فایل

Refresh

پــــــــــرســــــــش و پـــــــــــــــاســــخ

پرسش و پاسخ سایتهای هایپ
Thumbs Up 

درود
پرسش و پاسخ سایتهای هایپ

لطفا هرگونه پرسشی در رابطه با سایتهای هایپ و موارد مربوطه دارید در این تاپیک مطرح کنید و از ایجاد تاپیک جداگانه بپرهیزید .ممنون

در غیر اینصورت اخطار خواهید گرفت

پاسخ
سلام یه تاپیک در مورد سایت http://successpaying.com اینجا بود چرا حذف شد؟ میخواستم ببینم وضعیتش چی شد من توش سرمایه گذاری کردم خبری نشد هنوز
پاسخ
(۱۳۹۳/۱۲/۰۷، ۰۵:۲۵ ب.ظ)key_vay360 نوشته است: سلام یه تاپیک در مورد سایت http://successpaying.com  اینجا بود چرا حذف شد؟ میخواستم ببینم وضعیتش چی شد من توش سرمایه گذاری کردم خبری نشد هنوز

سلام.

این سایت در وضعیت ،ریسک بسیار بالا میباشد.. تایپیک مورد نظر به خاطر در اختیار ندادن اطلاع درست و کافی و همچنین رعایت نکردن قوانین حذف شده است.

اگر سود شما پرداخت شد ... میتوانید تایپیک را با اطلاعات کاملتری با لینک رفرال خودتان شروع نمایید
موفق باشید
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir
سلام آیا هایپی هست که کمتر از یک دلار هم بشه تو ش پول ریخت .. اخه همه دلارمو به باد دادم Big Grin
پاسخ
متاسفانه تکرار اشتباه شما هنوز هم ادامه داره. درامد در هایپ سخته و به آسونی نیست. مثل یک تریدر بازار سهام،فارکس و بورس باید انالیز کنید. علیرغم ظاهر ساده ای که داره اما چند جا نوشتم هایپ بنگاه خیریه نیست. قدر پولتون رو در هر کسب و کاری بدونید. حتی برای رفع نیازها (غیر از سرمایه گذاری) پول برای خرج کردنه نه تُـف کردن.
دنبال هایپی گشتن که ته مونده ی پولتون رو بذارین توش با اولویت اینکه حداقل سرمایه گذاریش متناسب با سرمایه شماست تکرار اشتباهه.
پاسخ
(۱۳۹۳/۱۲/۱۹، ۱۰:۵۲ ب.ظ)amilad نوشته است: سلام آیا هایپی هست که کمتر از یک دلار هم بشه تو ش پول ریخت  .. اخه همه دلارمو به باد دادم Big Grin

متاسفانه همچین هایپی موجود نیست
اما هایپای ساعتی که ریسکشون بالاست هستن که 1 دلار سرمایه میخوان
تو همین سایتا اگه زرنگ باشی میتونی سود کنی
یعنی ریسکش بالاست ولی خوب سودش بالا
مثلا تو این هایپ که چن ساعت پیش افتتاح شد 1 دلار ریختم و بعد یک ساعت 1.38 برداشت زدم
اینم سندش:
[تصویر:  70dxbd15mobf73acuch1.jpg]
ادمین این سایت کلاهبرداره و چندین هایپ ساعتی زده که 2 روزه اسکم شدن
ولی با این وچود من چون میدونستم چیکار کنم،سود کردم
البته اوایل خود من هم تو این طور هایپا گاهی اوقات ضرر میکردم ولی اگه قلقش دستت بیاد ریسک از دست دادن سرمایه پایین میاد و در مقابل سود هم میکنی
بازهم خودتون میدونید
موفق باشید
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir
(۱۳۹۳/۱۲/۱۹، ۱۱:۲۴ ب.ظ)mn1353 نوشته است:
(۱۳۹۳/۱۲/۱۹، ۱۰:۵۲ ب.ظ)amilad نوشته است: سلام آیا هایپی هست که کمتر از یک دلار هم بشه تو ش پول ریخت  .. اخه همه دلارمو به باد دادم Big Grin

متاسفانه همچین هایپی موجود نیست
اما هایپای ساعتی که ریسکشون بالاست هستن که 1 دلار سرمایه میخوان
تو همین سایتا اگه زرنگ باشی میتونی سود کنی
یعنی ریسکش بالاست ولی خوب سودش بالا
مثلا تو این هایپ که چن ساعت پیش افتتاح شد 1 دلار ریختم و بعد یک ساعت 1.38 برداشت زدم
اینم سندش:
[تصویر:  70dxbd15mobf73acuch1.jpg]
ادمین این سایت کلاهبرداره و چندین هایپ ساعتی زده که 2 روزه اسکم شدن
ولی با این وچود من چون میدونستم چیکار کنم،سود کردم
البته اوایل خود من هم تو این طور هایپا گاهی اوقات ضرر میکردم ولی اگه قلقش دستت بیاد ریسک از دست دادن سرمایه پایین میاد و در مقابل سود هم میکنی
بازهم خودتون میدونید
موفق باشید

سلام میشه قلقشو به ما هم بگی تا کمتر کاربرا سرمایشونو تو این سایت ها از دست بدن خود من نمونه بارزش هستم یه سایتی معرفی شد اینحا سرمایه ریختم یک دلار بعد درخواست دادم هنوز بعد از دو سه هفته خبری نشد از پرداختش
خواهشی که از دوستان دارم از این سایت هایی که دو روز بیشتر عمرشون نیست معرفی نکنید خاهش میکنم
پاسخ
سلام و درود
دوستان سایت های هایپی که تازه افتتاح شدند رو از کجا باید پیدا کنیم؟ مثلا همین سایت های هایپ ساعتی که تا افتتاح شدند باید سرمایه بریزیم تا ضرر نکنیم

ممنون میشم راهنمایی کنین
پاسخ
هایپ های جدید رو از کجا پیدا کنیم واسه سرمایه گذاری
پاسخ
به هایپ مانیتورینگ ها مراجعه کنید. به فروم های تالک گلد، دریم تیم مانی و مانی میکر گروپ قسمت هایپ مراجعه کنید.  allhyipmonitors.com هم خوبه. 
پاسخ

[-]
کلمات کلیدی
پرسش , و , پاسخ , سایتهای , هایپ

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرش به انجمن: