انتخاب فایل

Refresh

EU5 - EU5.com

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۰۷/۱۳، ۰۱:۵۲ ق.ظ، توسط modir.)
در توضیحات این سایت امده است: 

شرکت Europe Business Ltd یک نهاد سرمایه گذاری بین المللی است که بطور رسمی در نوامبر سال 2002 در انگلستان شروع بکار کرده است. این گروه توسط حرفه ای ترین تحلیل گران که تجربه و تخصص بالایی در بازام سهام و سرمایه گذاری دارند تشکیل شده که اجازه می دهد فضای بی خطری برای سرمایه گذاری مهیا باشد. یکی از بزرگترین مزیت های ما نسبت به سایر رقبایمان این است که سرمایه گذاری شما را بیمه می کنیم و همچنین سرمایه گذاران خود را با بهترین مدیریت سرمایه در سطح بسیار بالاتری از ایمنی قرار می دهیم.
[تصویر:  2.gif]

پلن های سود دهی: حداقل سرمایه گذاری 10 دلار ، 2.6% سود روزانه برای 90 روز کاری ، جمع سود دریافتی 334%  (توضیح اینکه اصل سرمایه عودت داده نخواهد شد و کامپوندینگ هم غیر فعال است .

بانک های مورد پذیرش: Perfect money - egopay - payeer - bitcoin - litecoin

نکات ثبت: 
- سایت از طراحی و امکانت متنوعی برخوردار است.
- سایت بر روی سرور اختصاصی ابری پر سرعت که توسط نورتون هم محافظت میشود قرار گرفته است. 
- حریم خصوصی کاربران توسط شرکت های معتبر trust wave و Gtrust تایید شده است. (اطلاعات ثبت نام کاربران در اختیار دیگران قرار نخواهد گرفت)
- دارا بودن گواهینامه پروتکل امن ssl که تبادل اطلاعات بین سرمایه گذار و سرور را کاملا محافظت می کند.
- این هایپ ادعا میکند که دارای دفتر مرکزی است و تلفن تماس و آدرس دفتر خود را در سایت قرار داده است.
- سایت از رنکینگ الکسای بسیار بالایی برخوردار است. ( رتبه ی17 هزار )
- تا این تاریخ نزدیک به سه ماه است که به درستی سود پرداخته است.
- دارا بودن صفحات فیسبوک و توئیتر   با بیشتر از 100 هزار عضو.
- دارا بودن نمایندگانی در 21 کشور جهان برای پاسخگویی به سوالات سرمایه گذاران. 

نکات منفی: 
- علیرغم وجود دفتر شرکت در انگلستان این سایت در بین روس ها بیشترین بازدید کننده را دارد و رتبه ی 1500 بیشتری سایت بازدید شده در روسیه را داراست.
- زبان اکثر نمایندگان پشتیبانی در 21 کشور ذکر شده انگلیسی است و این در حالی است که سرمایه گذار برای پشتیبانی انگلیسی ترجیح میدهد با دفتر اصلی تماس بگیرد
- در توضیحات سایت قید شده که این شرکت در سال 2002 استارت زده است در حالی که شروع بکار در بیشترین هایپ مانیتورینگی که ادد شده مربوط به 4 ماه پیش است.
- رفرال کمیسیون سایت در یک خبر جدیداز 5% قدیم به  8% اعلام شده که بسیار نگران کننده است و علت مشخصی هم برای این عمل مشخص نشده است. 
- پرداخت 8 درصد رفرال کمیسیون و 3 درصد سود روزانه بستگی به حضور سرمایه گذاران جدید دارد که بنظر علت اعلام شدن رفرال 8 درصدی ناکامی در جذب سرمایه گذار جدید بوده است.
- این هایپ در مانیتورینگ های کمتری ادد شده و مانبتورینگ های کمتری صحت پرداخت این هایپ را بررسی می کنند.

[تصویر:  1.gif]

توصیه ما : اگر قصد سرمایه گذاری دارید با حداقل سرمایه یعنی 10 دلار شروع کنید . 
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. mrali
از توضیحات کاملتون ممنونم. بنظر من سایت خوبی به نظر میرسه و ارزش ریسک 10 دلاری رو داره
پاسخ
2 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir, R. Najafi
آنالیز دقیقی بود. اگه پرفکت مانی داشتم 10 دلار میزاشتم
پاسخ
من 10 دلار گذاشتم. به دلم گرفت. Angel
یه لیوان پر از یخ تقدیم شما
:heart:  :D
پاسخ
(۱۳۹۳/۰۷/۱۸، ۰۶:۲۳ ب.ظ)Mona.Hyiper نوشته است: من 10 دلار گذاشتم. به دلم گرفت.  Angel

می خواستم نتیجه سرمایه گزاریتون رو بدونم. آیا برداشت های موفقی داشتین؟
پاسخ
بین بقیه هایپ ها شرایط بهتری داره. اما کلآ توی هایپ نباید حریص بود . حتمن نباید توی یک ماه از هایپ 50 دلار در بیارین اگه واقعن هایپ خوبی پیدا نمیشه Dodgy
پاسخ
این هایپ خیلی خوب داره کار می کنه. فکر می کنید میشه هنوز هم روش حساب کرد؟ Dodgy
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. hnlove2014
در مورد این جور سایتها که خیلی وقته دارند کار میکنند و خیلی هم روی سایتشون سرمایه گذاشتند واقعا زمان رو نمیشه مشخص کرد ولی نظر شخصی من اینه که سرمایه گذاری نکنید!
پاسخ
من هم با احتیاط دارم نگاه این هایپ می کنم . اما مثل تو حدس میزنم که ریسکش الان بالا باشه.
پاسخ
من تا حالا ۵۰ دلار ازش گرفتم. سایته خوبی بوده تا حالا. کارمزدم نمیگیره
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir

[-]
کلمات کلیدی
eu5 , eu5 , com

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان