انتخاب فایل

Refresh

فرصت های درآمدزایی در انجمن لیمباین

قبل از فعالیت حتماً مطالعه کنید
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۵/۰۲/۰۸، ۰۲:۱۰ ب.ظ، توسط modir.)
انجمن لیمباین برای لحظات فعالیت شما ارزش قائل است. نظرات و تجربیات شما را می ستاییم و برای آن هر چند اندک، هدیه ای را می پردازیم. به همین جهت افزونه ای اختصاصی برای انجمن نوشته شده است که به نظرات شما که بیشتر از 50 کاراکتر باشد پورسانت تعلق می گیرد. شایان ذکر است که می بایست برای درج شماره حساب و درخواست موجودی به امور مالی درکنترل پنل کاربریتان مراجعه کنید.
فرصت های درآمد زایی تیم مانی میکر گروپ به شرح زیر است:

1- دریافت پاداش به ازای ارسال و ایجاد موضوع
بطور میانگین، کاربران برای ارسال هر پست 50 تومان و ارسال هر موضوع جدید 100 تومان دریافت خواهند کرد. شایان ذکر است در پلن قبلی هر کاربر در 3 گروه برنزی، نقره ای و طلایی و بر اساس تعداد پست ها طبقه بندی میشدند و پاداش هر پلن متفاوت بود اما بر اساس پلن جدید 50 تومان به پاداش ارسال مطلب جدید افزوده شد و میانگین 3 پلن قبلی 25 تومان از مبلغ پاداش هر پست کم شد. به لحاظ اینکه مطالب کاربر های طلایی و جدید تازه کار از لحاظ کیفیت نداشتند پلن ها یکسان شدند.

تاپیک های جدیدی که بر اساس قوانین لیمباین نباشند بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد.

2- دریافت پاداش از تشکر دیگران
کیفیت ارسال هایتان را بالا ببرید . سعی کنید نظرتان را طوری بیان کنید تا برای دیگران مفید باشد. انجمن لیمباین در همین راستا امکانی را در نظر گرفته است که هر کاربر روزانه قابلیت تشکر از 2 موضوع یا ارسال دلخواه را دارا باشد. مبلغ 'پاداش' از حساب کاربری شما کسر نمی شود و فقط شما با کلیک بر روی این گزینه می توانید از دیگران تشکر کنید.
مبلغ هر پاداش 50 تومان است و شما محدودیتی در کسب درآمد در این پلن نخواهید داشت.

3- دریافت پاداش از معرفی کاربر جدید
کاربر جدید معرفی کنید و پاداش بگیرید . شما با مراجعه به کنترل پنل کاربریتان لینک اختصاصی "معرفی یک کاربر" را مشاهده خواهید کرد . به ازای ثبت نام هر کاربر جدید که فعال سازی حسابشان را انجام دهند 250 تومان به حساب معرف واریز خواهد شد. 

4- کسب درآمد از طریق تاپیک فروشگاه
شما میتوانید محصولات یا مطالب با ارزش خودتان را بر اساس قوانین انجمن بفروش برسانید و برای خودتان درامد کسب کنید.

حداقل موجودی  برای درخواست واریز  10,000 تومان است که حداکثر تا 24 ساعت بعد از درخواست به حساب واریز می شود.

شایان ذکر است کاربرهای انجمن علاوه بر کسب درآمد از موارد بالا می توانند از طریق گزینه ی  'اهدای موجودی بانک' مبالغی به یکدیگر هدیه بدهند.

لطفا از ساخت بیشتر از یک حساب در سایت جداً خودداری فرمایید. در صورت مشاهده بیشتر از یک حساب از طرف یک کاربر ، تمامی آنها در اولین فرصت حذف خواهند شد و و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.

با تشکر
انجمن لیمباین
پاسخ
10 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 425 تومان به این پست پاداش داده شده است. R. Najafi, Mona.Hyiper, miladdarren, mrali, 22448899, Armin79, mortix360, peymanfm7, mhd100, hamedakbari72
(۱۳۹۳/۰۷/۱۶، ۰۸:۰۶ ب.ظ)akbar نوشته است: چقدر عالی. فکر می کنم از فعالیت توی سایت های کلیکی بصرفه تر باشه

آره . پورسانت خیلی خوبیه. به امید رسیدن به سطح کاربر طلایی Big Grin
یه لیوان پر از یخ تقدیم شما
:heart:  :D
پاسخ
5 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 225 تومان به این پست پاداش داده شده است. undroid, hnlove2014, modir, R. Najafi, mojesepid
ایول مدیرجان دمت گرم Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 25 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir
من هم از اين سياست خوب شما تشكر مي كنم
و به اميد روزي كه پسوند دات آي آر ماني ميكر گروپ همانند دات كام اين سايت داراي اعتبار جهاني بشه
و حكم يك مرجع كامل براي همه فارسي زبان ها باشه
فقط مديريت محترم، يادت باشه نذاري هر كاربري زير پست اين و اون (مثل انجمن پرشين تولز) هرچي دلش مي خواد بنويسه و اقدام به سم پاشي اذهان عمومي كاربران خوب اين انجمن بكنه.
من از مديران سايت هاي اول گوگل (در زمينه كسب درامد از اينترنت) در خصوص اثر اين كاربر نماها در انجمن پرشين تولز اينطور شنيدم كه مي گفتن : «ما اگه يه طرحي رو توي انجمن قرار بديم ، به زور 15 نفر از طريق لينك ما عضو ميشن حال آنكه از طريق سايت هاي خودمون بالاي 1000 نفر عضو مي گيريم »
درصورتيكه توي انجمن ماني ميكر گروپ دات كام هر سايت بيخودي رو خارجي ها تبليغ مي كنن، افراد اينقدر اتحاد دارن كه همه از طرح هاي همديگه استقبال مي كنن و باعث افزايش درآمد همديگه ميشن
پاسخ
3 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 150 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir, hnlove2014, alex1
ممنون من تازه اشنا شدم و می خواهم سرمایه گذارب را شروع کنم
امیدوارم به کمک شما دوستان موفق شوم.
پاسخ
(۱۳۹۳/۰۸/۲۲، ۰۲:۱۹ ق.ظ)loooder نوشته است: ممنون من تازه اشنا شدم و می خواهم سرمایه گذارب را شروع کنم
امیدوارم به کمک شما دوستان موفق شوم.

فروم مانی میکر گروپ جایی برای سرمایه گذاری شما نیست و شما میتونید با فعالیت با راهنمایی گرفتن از دیگر اعضای انجمن در فعالیت دلخواهتان وارد بشید و سرمایه گذاری کنید.

این انجمن فقط برای فعالیت شما برای تشکر و قدردانی مبلغ ناچیز رو به هر پست یا ارسال شما اختصاص میده.
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. alex1
امیدوارم هر لحظه آبدیت باشد و برقرار..
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir
من اولین 5000 تومان رو از مدیر دریافت کردم مرسی مدیر جان Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
3 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 150 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir, nedaie313, saeed4710
نقل قول: امیدوارم هر لحظه آبدیت باشد و برقرار..
سپاس ار شما مهران عزیز

نقل قول: من اولین 5000 تومان رو از مدیر دریافت کردم مرسی مدیر جان
خواهش می کنم. مبلغ ناچیزیه در مقابل مطالب شما . امیدوارم روزی سایت به جایی برسه که بتونیم پلن ها رو بیشتر کنیم تا از این حالت خارج بشه.
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. nedaie313
مدير گرامي يه نيم نگاهي هم به طرح هاي ماتريكسي ما هم داشته باش كه اونجا فعاليم . شايد دلت خواست با چند دلار عضويت يا پاداش فعاليت مارو هم اونجا ارج بنهي Big Grin
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir

[-]
کلمات کلیدی
درآمدزایی , انجمن , های , فرصت , مانی , گروپ , گروپ , میکر

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان