نکات کلیدی در سرمایه گذاری هایپ
انتخاب فایل

Refresh

نکات کلیدی در سرمایه گذاری هایپ


#1
پس از مدتی تجربه و فروم گردی میتوان هایپ های خوب را شناسایی کرد و در آنها سرمایه گذاری نمود . این تجربه بالشخصه برای خود من بسیار جالب و هیجان انگیز است . در این وبلاگ میخواهم شما را با  هایپهایی که از آنها جواب گرفته ام آشنا سازم تا شما نیز بتوانید از فرصت سرمایه گذاری در آنها بهره مند شوید . قبل از آن به نکات کلیدی زیر توجه کنید :

١- به هیچ عنوان بیشتر از آن حدی که توانایی از دست دادنش را دارید، در یک هایپ سرمایه گذاری نکنید.این مهمترین و به عبارتی قانون طلایی هایپ است. قبل از سرمایه گذاری در هر هایپی، در ابتدا فرض کنید که در بهترین حالت شما تمامی پولتان را از دست خواهید داد. در این حالت به صورت درست می توانید تعیین کنید که چقدر قدرت ریسک دارید.فقط پول اضافی خود را سرمایه گذاری کنید، نه پولی را که به آن احتیاج مبرم دارید. یعنی به هیچ وجه برای چنین سرمایه گذاری از کسی قرض نگیرید یا زیر وام بانکی نروید. -٢ "تمامی تحم مرغ هایتان را در یک سبد نگذارید . "این یکی از مهمترین قوانین است.
تخم مرغ هایتان (پول) را به چند دسته تقسیم کنید و هر دسته را در یک سبد )هایپ) جداگانه قرار دهید. در نتیجه اگر یک یا چند سبد (هایپ) شما از بین رفتند (تبدیل به کلاهبرداری شدند ( Scam)، باز هم تعدادی تخم مرغ (پول) در سبدهای (هایپ) باقی مانده دارید .

٣- به هیچ عنوان با حجم سرمایه زیاد وارد دنیای هایپ ها نشوید. به جای آن چندین هایپ را با سرمایه اندک مورد ارزیابی قرار دهید.حتما قبل از سرمایه گذاری در یک هایپ، انجمن های مختلف، کتاب ها و منابع آموزشی گوناگون را مطالعه کنید تا بتوانید اطلاعات خود را در مورد آن هایپ بالا ببرید. اطمینان داشته باشید حتی ارزش این را دارد که سه ماه مطالعه داشته و تجریه کسب کرده و بعد از آن وارد عمل شوید.

۴-فرض کنید که در حال بازی کردن هستید. مثل همه بازی ها، در این کار برد و باخت وجود دارد. پس به هیچ وجه وارد این بازی نشوید، مگر زمانی که مسولیت کامل عواقب آن را پذیرفته باشید.

۵- سرمایه گذاری در هایپ، همانند شطرنج بازی کردن است. شما باید به دقت همه موارد را تجزیه و تحلیل کنید. باید میزان ریسک خود، مدت زمانی که می خواهید برای این کار وقت بگذارید و همچنین سرمایه اولیه خود را به طور دقیق و به تناسب یکدیگر تعیین کنید.در این زمینه شما دو نوع انتخاب دارید:
- هایپ هایی با سود فوق العاده بالا که در نتیجه اصل سرمایه تان را خیلی سریع به شما بر می گردانند. اما سرمایه گذاری در این نوع هایپ ها فوق العاده ریسک بالایی دارند.هایپ هایی با سود کمتر که در نتیجه اصل سرمایه تان در مدت زمان طولانی تری به شما بر می گردد، اما سرمایه گذاری در این نوع هایپ ها ریسک کمتری دارند.
در هر حال انتخاب بین این دو مورد با خود شما است.

۶- این نکته را همیشه بخاطر داشته باشید که " هر هایپی یک روزی عمرش به پایان می رسد (Scam)، دیر یا زود دارد اما سوخت و سوز ندارد. "هنر شما در این بین یافتن هایپ هایی با عمر طولانی تر است.

٧- به هیچ وجه در همان ابتدا در هایپی که تازه شروع به کار کرده است سرمایه گذاری نکنید. ابتدا کمی صبر کنید و روند سوددهی آن را هایپ را بررسی کنید. پس از بررسی دقیق، آن وقت در مورد سرمایه گذاری تصمیم بگیرید.

٨- به سرمایه گذاری و درآمد حاصل از هایپ ها به عنوان یک شغل اصلی و اولیه تکیه نکنید.این را بدانید که اگر آدم باهوشی باشید، می توانید درآمدی مازاد بر درآمد شغل اصلی خود از این راه کسب کنید.

٩- اگر شما حجم زیادی پول دارید که مایل به سرمایه گذاری آن هستید، به هیچ وجه همه آن را در هایپ سرمایه گذاری نکنید.توصیه شخصی من این است که حجم اعظم آن را به یک معامله گر قابل اطمینان فارکس بدهید یا در بانک بگذارید. هر چند ممکن است این روش ها سود خیلی زیادی نداشته باشند، اما روش مطمئنی برای سرمایه گذاری در حجم بالا هستند.

١٠- یکی از بزرگترین اشتباهاتی که افراد در سرمایه گذاری در هایپ انجام می دهند اینست که معمولا با پول کمی برای اولین بار سرمایه گذاری می کنند، اما زمانی که اولین سود خود را دریافت می کنند (مثلا 30% در ماه اول) به آن هایپ اطمینان کرده و در سرمایه گذاری مجدد خود پول زیادی را در آن هایپ می گذارند.
به هیچ وجه، به هیچ وجه و به هیچ وجه قبل از اینکه اصل سرمایه تان را دریافت نکرده اید، مجددا در آن هایپ سرمایه گذاری نکنید.

١١- به هیچ وجه با حجم پول زیاد در یک هایپ سرمایه گذاری نکنید، بلکه در ابتدا برای بررسی آن هایپ با مقدار کم وارد شوید و بعد از اینکه همه چیز مرتب بود، می توانید افزایش سرمایه (نه خیلی زیاد) بدهید.اما خوبی سرمایه گذاری اولیه با رقم پایین (امتحانی) این است که شما می توانید ببینید که یک هایپ واقعا بازپرداخت دارد و آیا به موقع و با رقم درست این کار را انجام می دهد یا نه!

١٢- همیشه به یاد داشته باشید که در این نوع سرمایه گذاری ها مهمترین عامل ضرر و زیان افراد، طمع کردن آنهاست. پس قبل از شروع کار، دندان طمع را بکشید.
همیشه منطقی و معقول عمل کنید و از عقلتان استفاده کنید!
در یک کلام، در این کار تصمیمات احساسی را کنار بگذارید و طمع نکنید.

١٣- قبل از تصمیم گیری نهایی برای سرمایه گذاری در یک هایپ، به سراغ سایت هایی که دارای انجمن تخصصی در مورد هایپ ها است بروید و در مورد هایپ مورد نظر خود، نظرات بقیه افراد را مطالعه کنید.اکثر افرادی که در این انجمن ها به بحث می پردازند، افراد صادقی می باشند اما بدانید که در این بین هستند افرادی که صرفا برای گرفتن پورسانت به ازاء معرفی افراد دیگر، از یک هایپ تعریف و تمجید می کنند یا حتی خود اعضای آن هایپ هم در این میان نظر می دهند.در بعضی موارد صاحبان هایپ افرادی را استخدام می کنند که در این نوع انجمن ها شروع به تمجید کردن از آن هایپ بکنند!!!
پس فقط به نظر تعداد محدودی تکیه نکنید، نظر همه افراد را بررسی کرده و یک نتیجه گیری کلی بکنید.

١۴- انتخاب یک "هایپ مانیتور" خوب به اندازه انتخاب یک هایپ خوب دارای اهمیت است.از هایپ مانیتورهای ضعیف استفاده نکنید. در بعضی موارد دارندگان یک هایپ مانیتور، خود دارای چندین هایپ کلاهبردار هستند، به همین دلیل در اطلاعات موجود در سایت خود صداقت را رعایت نمی کنند.

١۵- قبل از عضویت در یک هایپ حتما قسمت "Trems & Condition" سایت را مطالعه کرده و بعد از آن اقدام به سرمایه گذاری کنید.

١۶- رمز عبوری را که برای هر هایپ انتخاب کرده اید را در بک مکان امن (ترجیحا در یک فایل کامپیوتری نباشد) نوشته و برای هایپ های مختلف از یک رمز عبور استفاده نکنید.

١٧- برای بررسی صورتحساب سودهای دریافتی خود از یک هایپ، صرفا به قسمت " خلاصه برداشت ها " در سایت آن هایپ اتکاء نکنید. برای بررسی دقیق این موضوع، آن را از حساب بانک الکترونیکی خود (همانند لیبرتی ریزرو) بررسی کنید. زیرا در بعضی موارد تعدادی از هایپ های کلاهبردار حرفه ای از اطلاعات تقلبی در سایت خود برای فریب سرمایه گذاران استفاده می کنند.

١٨- اکثر هایپ ها یک قسمت رنکینگ (Ranking) در سایت خود دارند که نشان دهنده میزان رضایت سرمایه گذاران از آنها می باشد. برای یدست آوردن این اطلاعات از سایت خود آن هایپ ها اقدام نکنید. این کار را می توانید از سایت های " هایپ مانیتور " انجام دهید.

١٩- در هایپ هایی که از دامین (Domain) و یا هاستینگ (Host) مجانی برای سایت خود استفاده می کنند، سرمایه گذاری نکنید.
٢٠- حتما قبل از سرمایه گذاری در یک هایپ، از وب سایت آن WHOIS بگیرید.
به عنوان مثال می توانید آدرس http://whois.domaintools.com برای این کار استفاده کنید. با گرفتن WHOIS می توانید قضاوت خوبی در مورد آن هایپ داشته باشید. اطلاعاتی از قبیل دامین، هاست، تاریخ ثبت، نام و آدرس ثبت کننده سایت.
بعضی از هایپ ها با اعلام یک زمان غیر واقعی به عنوان تاریخ شروع فعالیت خود، این طور جلوه می دهند که سالهاست مشغول به فعالیت بدون مساله هستند. در صورتیکه شما می توانید از روی زمان ثبت دامین، تاریخ درست را بیابید.

٢١- شما حتی می توانید با ارسال ایمیل به ادمین یک هایپ، برای سرمایه گذاری در آن تصمیم گیری کنید. از این طریق می توانید متوجه شوید که ادمین آن هایپ چقدر به مشتریان خود اهمیت می دهد.

٢٢- برخی از هایپ ها پشتیبانی 24 ساعته دارند. در این موارد پیشنهاد می کنم که با ادمین آن به صورت آنلاین صحبت کنید و در مورد جزئیات از آن اطلاعات بگیرید.

٢٣- هایپ هایی که سایت آنها به صورت حرفه ای و سفارشی طراحی شده باشند، معمولا قابل اطمینان تر از آنهایی هستند که سایتشان از روی قالب های آماده درست شده است. زیرا یک سایت با طراحی حرفه ای و سفارشی نیاز به هزینه زیادی دارد و می تواند بیانگر این نکته باشد که صاحبان آن تصمیم جدی برای ادامه کار خود دارند.

٢۴- تعداد سرمایه گذاران و میزان کل سرمایه گذاری در هایپ مورد نظرتان را بررسی کنید.این که یک هایپ با 25 نفر سرمایه گذار فعال دارای 1250$ سرمایه باشد، غیر قابل باور است. چون به صورت یک قانون کلی، در روزهای ابتدایی فعالیت یک هایپ، میزان کل پول سرمایه گذاری شده تقریبا برابر10$  تا 20$ برای هر سرمایه گذار فعال خواهد بود 

٢۵- برخی از هایپ ها تعداد بازدیدکنندگان آنلاین از وب سایتشان را نمایش می دهند. اگر این، رقم زیادی بود، به بخش های دیگر آن سایت بروید و بررسی کنید که این رقم تغییر می کند یا خیر؟این هم یک حقه دیگر است که کلاهبردارها برای فریب افراد انجام می دهند تا از این طریق اطمینان سرمایه گذاران جدید را جلب نمایند.

٢۶- در طرح هایی که پیشنهاد سود بالای ١٠ درصد  به ازاء هر روز می کنند، حتی 1$ هم سرمایه گذاری نکنید. هر چند شاید این نوع هایپ ها هم مانند بسیاری دیگر که سود کمتری پیشنهاد می کنند، یک طرح پونزی باشند، اما میزان ریسک این هایپ ها بسیار بالاتر از نوع دوم است.

٢٧- به کمپانی هایی که از طریق ایمیل های تبلیغاتی (به طور وسیع) به معرفی طرح خود می پردازند اطمینان نکنید و همیشه به یاد داشته باشید که :
Spammer = Scammer

٢٨- منطقی و واقع گرا باشید و فریب اطلاعات پر زرق و برق موجود در سایت هایپ ها را نخورید.اگر می خواهید به صورت حرفه ای در هایپ ها فعالیت کرده و سود کنید، این جمله را به خاطر داشته بسپارید:هر هایپی یک پونزی است، مگر اینکه خلاف آن ثابت شود.

٢٩- به هیچ وجه پول افرادی را که از شما می خواهند تا با تجربه خود با پول آنها نیز در هایپ سرمایه گذاری کرده و سود را شریک شوید، قبول نکنید.

و نکته آخر اینکه دقت کنید تمام بانکهای پرفکت مانی ، ایگوپی، آلرت پی و .... آفشور هستند و بدلیل اینکه CIA و پلیس فدرال آمریکا درصدد تعطیل شدن این سایت ها هستند هیچ وقت همه ی سرمایه تان را داخل یک بانک نگه ندارید .( اتفاقی که برای لایبرتی ریزرو افتاد ).
پاسخ
#2
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۰۸/۱۴، ۰۹:۰۹ ب.ظ، توسط modir.)
راه اندازی یک هایپ هیچ کاری ندارد! یک اسکریپت نال، ثبت دامنه و خرید هاست شاید با 20 دلار بشود یک هایپ راه اندازی کرد . در هایپ هایی که هیچ نکته مثبتی ندارند سرمایه گذاری نکنید . مانیتورینگ های زیاد هم اصلن دلیل خوبی برای اعتبار سایت نیست چون بسیاری از مانیتورینگ ها بصورت رایگان هایپ مورد نظر را اضافه میکنند و وقتی یک اکانت ساختند منتظر دریافت Bonus (پاداش) از مدیر هایپ هستند و مانیتورینگ هایی هم که واقعاً به آنها پول پرداخت شده موظف هستند که این پول را در هایپ سرمایه گذاری کنند .

دوستان عزیز دقت کنید. ارزش پولتان را بدانید . در هر هایپی سرمایه گذاری نکنید . هایپ شانسی و یا بنگاه خیریه نیست.
پاسخ
#3
تو سایت های هایپ فقط باید پول بریزید و سریع پولتونو بکشید بیرون
پاسخ
#4
قبل از فعالیت در هر سایت کسب درآمد کافیست اسم اون سایت رو همراه با کلمه "کلاهبردار" در اینترنت جستجو کنید تا ببینید قبلا کسی در این مورد نظری بیان کرده یا نه
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir
#5
ببینید چیزی که گفتید توی خیلی از سایت ها جواب میده. ولی هایپ تفاوت هایی داره چون افرادی سعی می کنند اون هایپ رو تضعیف کنند به این دلایل:
1- هایپی که نظر منفی براش توی مانیتورینگ ها و فروم ها میذارن ممکنه منافع افرادی رو تامین نکنه و یا افرادی که میبینن هایپ شرایط خیلی خوبی داره و سود سرشاری عایدشون شده با تهدید درخواست مبلغ ناچیزی رو برای اینکه توی فروم ها نظر منفی ندن میدن. این منفی ها کم و بین نظرهای مثبت بقیه گم خواهد شد و اگر تیم باشن واقعاً می تونن هایپ رو خراب کنند.

از طرف دیگه ممکنه بگین هایپ ها میتونند چند نفر رو استخدام کنند تا فقط نظرات خوب و عالی در مورد هایپ بنویسند ولی باز به همین سادگی نیست چون نظراتی که معتبر و قابل استناد برای پرداختی یک هایپ هست با شماره Batch توی نظر قید میشه. شما میتونید با اون شماره از توی بانک مقصد فیش پرداختی رو ببینید که هست یا نه. اصلن فروم های مثل مانی میکر گروپ تا شما توی نظرتون شماره فیش رو نذارین که مربوط به پرداخت هست پست شما رو حذف و یا اکانتتون رو بن می کنه.

2- شما نیاز ندارید هر صفحه ای رو توی اینترنت در مورد یک هایپ بخونید. مثلا فرض کنید کاربر سرچ می کنه Goldhyip.com Scam بره توی صفحه های ناپیدا. اصلن نیازی نیست چون شما فقط کافیه 3 تا فروم اصلی رو روزانه چک کنید و یا چند تا مانیتورینگ معتبر رو چک کنید. شما الان مثلاً سرچ کنید Goldcoders Scam تا ببینید چی میبینید دیگه هایپ ها که جای خود دارند.
پاسخ
#6
ممنون من باید وقت بذارم مطلب "هایپ چیست" رو بخونم
من قبلا خیلی درمورد کسب درآمد اینترنتی تحقیق و تلاش کردم ولی هایپ رو فقط در این انجمن دیدم
پاسخ
#7
در امد از از سایتهای هایپ اینگونست که شما ی مبلغی رو با توجه به پلن سایت مورد نظر در سایت معرفی شده میگذارید و پس از مدتی سود اون رو برداشت میکنید.. حالا از حداقل 1 دلار شروع میشه الی مبلغای چند صد دلاری پلن سرمایه گذاری ..مثلا سرمایه گذاری 1 دلار بعد از مدت 1 ساعت 25 درصد سود ....

در خیلی از مواقع با ضرر همراه هست.... البته با رعایت نکاتی میشه جلوی ضرر رو گرفت اما نه به طور 100 درصد چون ماهیت اکثر سایت های هایپ پول خوردن هستش!!! مخصوصا سایت های ساعتی و پلن های با سود زیاد.... همه بعد از مدتی پول عده ای رو میخورن که با رعایت نکات زیر کمی ریسکش کمتر میشه... حتی ممکنه عمر یک سایت هایپ 12 ساعت باشه ...پس دقت کنید و حتما حواستون باشه...

1- سعی کنید معمولا در اوایل افتتاح سایت عضو شوید... در همان 1 یا 2 روز اول سرمایه بذارید...

2- سایتهای هایپ پلن های با زمان کمتر را انتخاب کنید تا سریعا برداشت بزنید

3- بعد از یکبار سرمایه گذاری اصل پول رو به همراه سودش بیرون بکشیید...

4-از سرمایه گذاری دوباره بپرهیزید... در اکثر مواقع بعد از سرمایه گذاری دوباره پول توسط سایت داده نمیشه!

بند های بالا برای کسانی هست که میخوان تازه شروع به کار هایپ کنند و از ضرر میترسن میتونن برای شروع موارد بالا رو رعایت کنید....تا ریسک کمتر شه ...بعد از پایان ثبت نام و وارد شدن به اکانت خود گزینه Make Deposit را کلیک کنید و وارد قسمتی می شوید

که همه پلن ها در آن موجود می باشد و یکی از آنها را انتخاب می کنید

(دایره کوچک کنار هر جدول که می خواهید درآن پلن قرار گیرید را کلیک کنید)

و در قسمت پایین صفحه میزان سرمایه گذاری خود را مشخص کنید که هم می توانید از ایگولدتان پول واریز کنید و هم از سودی که به دست آوردید پرداخت کنید که مسلما در ابتدا چون سودی دریافت نکردید

در ابتدا باید از ایگولد خود پرداخت کنید بعد از پرداخت پول دیگر هر روزیا هر هفته می توانید

وارد اکانت خود شده و سود خود را مشاهده کنید و برای دریافت سودتان روی گزینه Withdraw کلیک کرده

و با توجه به سودی که به شما تعلق گرفته مبلغ را وارد کرده و دکمه Request را کلیک کنید .
پاسخ
#8
ببخشید سوالی داشتم سرمایه گذاری هایپ بهتر است یا بیت کوین ؟
پاسخ
#9
بیت کوین یک پول رمز نگاری شده و هایپ یک فعالیت برای کسب درآمد هست. تنها ارتباط بین این دو میتونه سرمایه گذاریِ بیت کوین در یک سایت هایپ باشه.
پاسخ
#10
(۱۳۹۴/۰۲/۱۵، ۱۰:۵۴ ب.ظ)modir نوشته است: بیت کوین یک پول رمز نگاری شده و هایپ یک فعالیت برای کسب درآمد هست. تنها ارتباط بین این دو میتونه سرمایه گذاریِ بیت کوین در یک سایت هایپ باشه.

خیر فقط سایت های هایپ بیت کوین مثل آپریل کوین و ... نیستن
سرمایه گذاری های مخصوص خود بیت کوین هم هست که هایپ به حساب نمیاد و یا همون استخراج با سایت هایی مثل زئوس هش
خب مدیر عزیز این سوال توی ذهن من مونده که سوددهی این سایت چقدره؟
ممنون میشم جواب بدین
پاسخ

[-]
کلمات کلیدی
نکات , کلیدی , در , سرمایه , گذاری , هایپ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  هایپ چیست؟ modir 4 4,270 ۱۳۹۴/۰۴/۰۶، ۱۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: key_vay360
  اصطلاحات رایج در هایپ modir 4 3,453 ۱۳۹۴/۰۲/۱۵، ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza321

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان