نکات کلیدی در سرمایه گذاری هایپ
انتخاب فایل

Refresh

نکات کلیدی در سرمایه گذاری هایپ


#11
تا حالا بصورت جدی ماینینگ کار نکردم و اطلاعات مفیدی در این زمینه ندارم. اما طبیعتا پتانسیل درآمدیش از هایپ کمتره و البته منطقی تر و اصولی تره.
پاسخ
#12
زمانی فروشنده به وجود می آید که مشتری وجود داشته باشد. اما سوال اصلی این است که HYIP همگی سایتهایی هستند که در آن افراد پول خود را از دست می دهند و بعد از مدتی هم جمع می شوند. پس چرا HYIP های جدید و جدیدتر به وجود می آیند؟

جواب ساده است، تمامی کسانی که در اینگونه سایتها اقدام به عضویت می کنند، اکثرا به اینکه می دانند پول خود را در یک HYIP گذاشته اند و دیر یا زود سایت دیگر وجود ندارد اما نحوه دیدگاه آنها به HYIP ها متفاوت است، به تمامی آنها با دید قمار و شرط بندی نگاه می کنند، مانند اینکه روی یک بازی فوتبال شرط بسته باشند. اگر ببرند خوشحال می شوند و اگر ببازند ناراحت نمی شوند.

در سایت‌های HYIP هم پول می‌گذارند، اگر بیش از پول خود دریافت کردند خوشحال می‌شوند و اگر سایت جمع کرد و رفت ناراحت نمی‌شوند. چرا که شعار تمامی آنها و سایتهای Monitoring (زیر نظر گیرنده) این است:

پولی را سرمایه‌گذاری کن که اگر دست دادی ناراحت نشوی!

برای همین HYIP ها هنوز هم که هنوزه کار می‌کنند و بازار آنها داغ می‌باشد و در اکثر Forumهای معروف در مورد آنها نظرات متفاوتی وجود دارد.

اما متاسفانه در کشور ما این موضوع به دید یک شرطبندی و قمار نبوده و افراد به دید یک سرمایه‌گذاری مطمئن به آن نگاه می‌کنند و اقدام به سرمایه‌گذاریهای سنگین می‌کنند مانند 1,000,000 تا 150,000,000 تومان که قطعا دیگر این مبلغ قمار نبوده و فقط با هدف سرمایه‌گذاری صورت می‌گیرد و چون با این دید وارد می‌شوند و سرمایه‌گذاریهای سنگین می‌کنند, پایین رفتن سایتها بعد از مدتی منتهی به هزار و یک بدبختی می‌شود. چرا که بعضی از هموطنان تمامی دارایی خود را می‌گذارند و خود را به خاک سیاه می‌کشانند و بعضی دیگر پا فراتر گذاشته و اقدام به تبلیغ و تایید آن هم کرده و دیگران را هم با خود با باتلاق می‌کشانند. یادتان باشد که HYIPها محل سرمایه‌گذاری نیستند و فقط محل تفریح افراد قمارباز می‌باشند.

چگونه این سایتها و این شرکتها قادر به پرداخت این مبالغ می‌باشند؟ چطور می‌تواند یک سری افراد واقعا پول می گیرند؟

اساسا در HYIP ها تولیدی وجود ندارد و بر اساس طمع و حرص افراد کار می‌کنند. به عنوان مثال در Plan قدیمی SwissCash می‌گفت 3 ماه اول 15%، 3 ماه دوم 20%، 3 ماه سوم 25% و سه ماه چهارم 30% و سه ماه آخر 35% اگر کمی دقت کنید متوجه می‌شوید که پول شما بعد از سرمایه‌گذاری تا به شما باز گردانده شود 6 ماه طول می‌کشد (60%=20*3 45%=15*3) پس فردی که ماه اول 15% می‌گیرد در ذهن خود فکر می‌کند که واقعا 15% داده شده اما نمی‌داند که این 15% از همان پول خودش است، ماه دوم که 15% بعدی را گرفت خیالش آسوده می‌شود که انگار کمپانی واقعا دارد سود می دهد و در ماه بعدی که 15% گرفت اقدام به معرفی افراد دیگر می‌کند و به آنها هم تبلیغ می‌کند که واقعا کمپانی توانمند است و نگاه کنید من 3 ماه است که 15% می‌گیرم و افراد دیگر هم تا به حال چنین چیزی را ندیده‌اند وسوسه می‌شوند و حس طمع و حرص باعث تشویق آنها می‌شود و آنها هم به خیال خود سرمایه‌گذاری می‌کنند و کار کم‌کم گسترش پیدا می‌کند.
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir
#13
(۱۳۹۴/۰۲/۱۸، ۱۰:۵۲ ب.ظ)modir نوشته است: تا حالا بصورت جدی ماینینگ کار نکردم و اطلاعات مفیدی در این زمینه ندارم. اما طبیعتا پتانسیل درآمدیش از هایپ کمتره و البته منطقی تر و اصولی تره.

کلود ماینینگ من تا حالا کار کردم.99 درصدشون کلاه بردارن و بعد چند هفته پرداخت ندارن و چند تایی هم که کلاه بردار نیست یا ضرر میدن یا سود ناچیزی میدن و اصل سرمایه هم برنمیگرده.
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir
#14
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۴/۰۴/۱۸، ۰۵:۵۰ ق.ظ، توسط kurosh.)
بعضی از هایپها و مانیتورها دستشون تو یه کاسه هست و حواستون رو خیلی جمع کنید مثال:
تو این لینک میبینید که سایت web earning پرداخت نداره و 80 درصد مانیتورهای دیگه هم که بنرشون زیر صفحه میاد یا زدن problem یا زدن scam
http://allmonitors.net/hyip/web-earning.com/

 بعد سایت مانیتورینگ maxhyip میزنه paying یعنی پرداخت داره :
http://maxhyip.com/proginfo?id=13749

و جالب هم اینجاست که پایین صفحه هم کلی نظر گذاشته میشه که اره سایت پرداخت داره و من چقدر خوشحالم!!

خودمم تو این هایپ web earning  حدود 350 دلار پول گذاشتم البته زمانی که هنوز پرداخت داشت و سود خوب میداد منتها شانس ما قبل از اتمام مدت قرار داد که باید سود و اصل پول واریز میشد سایت scam شد.{فکر کنم 48 روزگیش بود}و الان داخل پنل سایت فقط نوشته فلان دلار تو اکانتتون پول هست و وقتی درخواست withdraw یا واریز سود به حسابتون رو میدید خبری از واریز نیست.
[تصویر:  9s9f41ohc75hm3wf5jsg.jpg]
توصیه من اینه که کلا تو هایپهای عمر کم و سود بالا سرمایه گذاری نکنید.

نقل قول: اساسا در HYIP ها تولیدی وجود ندارد و بر اساس طمع و حرص افراد کار می‌کنند.

البته نه همشون.اگر قرار باشه اینطور که شما میگید باشه " هایپی که داره یک سال خورده ایی یا بیشتر فعالیت میکنه و تو بعضی پلانهاش بعد 90 تا 120 روز  تا 70 برابر سرمایه اولیه سود میده که سر 4 ماه باید بساطش رو جمع کنه .مگه قراره چند تا 100 یا 200 دلار گیرش بیاد از سرمایه گذارها که مثلا بیاد به 100 نفر 70 برابر 200 دلار سود بوده؟{توجه هم داشته باشید بخاطر ریسک بسیار بالا معمولا سرمایه گذاری کمی تو هایپ میشه نهایت 500 دلار به ازای یک نفر و کسی نمیاد 10000 دلار تو هایپ سرمایه گذاری کنه!!  مگه اینکه یکی از صاحبان خود هایپ باشه که معمولا این کار رو برای سر پا نگه داشتن سایت و جمع اوری سرمایه بیشتر انجام میدن چون هر چه سرمایه بیشتر = سود بیشتر.}
انگشت شماری هایپ هستن که درامد خوبی دارن البته نه از فارکس و اوراق !!!!چون بیشتر این حرف یه شوخیه Wink
بعضی هایپهای دیگه هم میان تو همینا سرمایه گذاری میکنن و مثلا سود 3 درصد میگیرن و یک درصدش برای خودشون بر میدارن و 2 درصدش رو به شما میدن بابت سرمایه گذاریتون.

کلا اگه طاقت از دست رفتن سرمایه رو ندارید طرف هایپ نیاید .
اگر اطلاعات کافی از مقوله هایپ و مانیتورها ندارید تا زمانی که فکر میکنید اماده نیستید اصلا اقدامی نکنید.
اگر مهمه براتون سود سرمایتون داره از کجا میاد اصلا طرف هایپ نیاید.
هیچ وقت پولی که زندگیتون با اون میچرخه و امکان داره با از دست دادنش زندگیتون به مخاطره بی افته رو داخل این سایتها سرمایه گذاری نکنید.
به سایتهایی که سود بالا میدن و عمر زیر 150 روز دارن توجه نکنید.
به داشتن گواهی نامه  و ثبت شرکت در فلان جا اهمیتی ندید هر چند داشتنش یه نوع امتیاز محسوب میشه و اولویت با این هایپها هست.
90 درصد هایپها کلاه بردارن .اینکه چطور هایپهای سود ده و کم خطر تر رو پیدا کنید باید خودتون تلاش کنید.
و در اخر این رو همیشه تو ذهنتون داشته باشید اگه میخواید تو این راه بیاید هر هایپی اگر ادمینش هر وقت که دلش بخواد و تصمیم بگیره میتونه پرداختش رو قطع کنه  چه شما 10 دلار پول گذاشته باشی یا یک میلیون دلار پول شما رفته  .این قانون نا نوشته هایپه.متاسفانه چه شرکت ثبت شده باشه یا چند تا گواهی دریافت کرده باشه هیچ کمکی تا حالا نکرده چون راه فرار تا حالا باز بوده مگه اینکه در اینده قوانین سخت تری لحاظ بشه و جلوی این کلاه برداریها گرفته بشه یا حداقل صاحب یا صاحبان سایت دستگیر بشن یا بشه گیرشون اورد.
موفق باشید.
پاسخ
2 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 100 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir, HyiperTeam
#15
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۴/۰۴/۱۸، ۱۰:۰۴ ق.ظ، توسط reza0012.)
عزیز دقیقا درست گفتی وقتی میگن 90% کلاهبردارن چه شما خدای انالیز باشی چه غیر حرفه ای تو هایپ سرمایه تو از دست میدی حالا فرق اونی که تازه کاره با اونی که به اصطلاح حرفه ای تو هایپه اینه که مثلا من غیر حرفه ای تو روزهای اول یا حداکثر ماههای اول هایپها پولمو میخورند (به دلیل عدم انتخاب درست) اما اونی که حرفه ای هست ممکنه و شاید بعد از چند سال پولشو از دست بده وجه مشترک حرفه ای و غیر حرفه ای در یک چیزه و اون هم از دست دادن سرمایه و جه تفاوت شون اگر تجربه رو فاکتور بگیریم در سنوات از دست دادن سرمایه ست اما عاقل کسی است که عبرت بگیره و بدونه تو فضای مجازی کجا ریسک کنه که نهایت بهره برداری رو کنه (به شرطی که انتظاراتشو از میزان سود دهی بیار پایین و انتظار سود معقول رو داشته باشه که ما هستیم ههههه)خدا رو شکر Smile Heart

بله در هایپها و قتی میگیم تولیدی وجود نداره و بر اساس حرص و طمع افراد کار میکنند منظور با بیش از 90% شونه اون 10% هم زمانی کلاهبردار میشن چرا؟؟!! چون اینوست نیستند پشتوانه قدری ندارند از منو تو پول میگیرن به شخص ثالث میدنو .... الی اخر به 1000 نفر اول میدن به 2000 نفر بعدی نمیدن !!! شما یه نگاه درست اگه به اینوستورهاشون بندازید متوجه میشید بیشتر از کشورهای جهان سومی مثل ایران و خاورمیانه ای یا کشورهای بلوک شرق اروپا هستند کمتر میبینید از امریکا یا کانادا و اروپای غربی هایپها عضو گیری کنند البته نمیگم نیست اما کم هستند در قیاس با کشورههای فقیر و جهان سومی میدونی دلیلش چیه اینه که اروپای غربی و مرکزی و امریکا کلا کشورههای جهان اولی با سیستم اینوست و مچ فاند اشنایی بهتری دارند و از ماهیت هایپها اشنایی کامل دارند من با دو کمپانی اینوست از طریق یه چینی اشنا شدم اما هایپ رو یه ایرانی بهم معرفی کرد وقتی هایپ رو به چینیه معرفی کردم بهم خندید !! دلیل خندش معلومه دیگه ....

بله دوستان حرفه ای تو هایپ عبرت بگیرید و یاد بگیرید اول انتظاراتونو بیارید پایین و دوم یاد بگیرید کجا ریسک کنید که موفق بشید من دوستی دارم که با 10000$ سرمایه گذاری تو یه شرکت واقعی الان سرمایه اش به 250000$ رسیده این قدرت کمپانی اینوسته در قیاس با هایپهای کلاهبردا ... بله قدرت ماندگاری بسیار بسیار طولانی که کمتر هایپی به ماندگاری طولانی میرسه کم....
پاسخ
3 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 150 تومان به این پست پاداش داده شده است. simin27, dick, saralover25
#16
Kurosh ممنون از تحلیل خوبت. تجربه در هایپ مهمترین چیزیه که اینوستور باید بهش تکیه کنه.بعضی اوقات تفاوت یک هایپمستر حرفه ای و آماتور در جرئیات یک هایپ هست و این دقیقاً سنگ پایه ی موفقیت در این بازاره. علیرغم تحلیل خوبتون به این حرفتون اعتقادی ندارم که هایپ مستر هر وقت که بخواد میتونه اسکم کنه. یک هایپ مستر حرفه ای در ابتدای راه اندازی یک هایپ، پروپوزال و هدفش رو مشخص میکنه و بعد از رسیدن به این هدف اسکم میکنه. مثال دستیابی به 50k در حداکثر 2 سال.
ولی هایپ مستر اماتور با دریافت اولین سرمایه گذار ها شاید ذوق زده بشه و بگه هایپ بعدی! و یا برعکس سرمایه گذاری نشه و ببینه داره از جیبش میده بگه خداحافظ!
مثلاً این هایپ رو ببینید:lawspay.com
شاید در نگاه اول معقوب بیاد اما کم کم نشون میده یک هایپ احمقانس. مثلا کافیه متن نوشتاریش رو توی گوگل سرچ کنی، یک هوایز بگیزی و ببینی سرور احتصاصی داره در حالی که نوشتس هاست دیداس گارد، نوشته یونیک اسکریپت هست در حالی که سرچ کنی میبینی حتی لایسنس اسکریپت هم نداره و خیلی چیزای دیگه از مانیتورینگ ها گرفته تا ساپورت فروم ها و تبلیغات و....
شاکله ی هر هایپ هم این جزئیات هستند که در کنار هم یک هایپ رو تشکیل میدن. پس میشه تا حدود زیادی در شناختن هایپ مستر حرفه ای و نیمه حرفه ای و اماتور موفق بود. مرحله ی دوم هم بقول شما اینه که چند دلار سرمایه گذاری بشه و مرحله بعد تا چند وقت میشه روی این هایپ حساب کرد.....

هایپ هایی که بیشتر از 6 ماه پرداختی دارند با احتمال بسیار بالا در کاری مشغول هستند. از فارکس گرفته تا حسابهای پم و شرطبندی ورزشی و کازینو (مخصوصا پوکر) .

Reza0012 شما که هنوز تفاوت هایپ و اینوست رو نمیدونی یعنی درک درستی از این بازار نداری!
پرداخت حداقل 100% رفرال کمیسیون همراه با پاداش. جزئیات درصد RCB هر هایپ را در سایت 'هایپر تیم' دنبال کنید.  
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. kurosh
#17
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۴/۰۴/۱۸، ۰۵:۳۷ ب.ظ، توسط reza0012.)
HyiperTeam.com
شما وقتی به هایپ میگید بازار  : معلومه که ماشالله خیلیییی بلد کاری !!! این شمایید که فرق هایپ و اینوست رو اصلا نمیدونید نمونه تحلیلتونو دیدم !!! هایپ اخه بازاره !!!! هههههههههههه خخخخخخ البته اره راستی بازاره مشتی کلاهبرداره اینو موافقم بات شما به هایپ بچسب ما هم جای دیگه هههههههههه ماشالله به شما دمت گرم تجربه 9 ساله من و دانش در رشته مدیرت تجاری من که با این گونه شرکتهای واقعی سروکار داره به من اشتباه نمیگه البته به شما حق میدم به هرحال شما باید هم اینطور بگید تا بتونید زیرمجموعه گیری کنید شما حتی از درک گفته های من عاجز ماندید و درک نکردید روی صحبت من چیست !! جناب مانیتورینگ !روز خوش
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. saralover25
#18
البته حرف تحصیل کردها مقدم کاملا درست میگن اقا رضا
پاسخ
#19
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۴/۰۴/۱۸، ۰۶:۲۰ ب.ظ، توسط simin27.)
هههههه احتمالا با بازار فارکس یا استاک مارکت و بازارهای بین المللی اشتباه گرفته فکر کرده هایپ هم بازاره !!! خخخخخخ مانیتورینگه دیگه باید از جایی دربیاره !!
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. dick
#20
خب راستی دیگه هایپ هم یه جور بازاره البته بازار کلاهبرداری !! مانیتورینگها هم ******* بازاره بابا بازاره راست میگه...
پاسخ

[-]
کلمات کلیدی
نکات , کلیدی , در , سرمایه , گذاری , هایپ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  هایپ چیست؟ modir 4 4,271 ۱۳۹۴/۰۴/۰۶، ۱۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: key_vay360
  اصطلاحات رایج در هایپ modir 4 3,453 ۱۳۹۴/۰۲/۱۵، ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza321

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان