انتخاب فایل

Refresh

طراحی سایت با دوزبان چگونه است ؟


#1
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۶/۰۹/۲۱، ۱۰:۰۲ ق.ظ، توسط itzeroone.)
بسیاری از کسب و کار ها نیازمند وبسایت های دوزبانه برای تعامل بیشتر با افراد دیگر هستند . در این مقاله قصد داریم تا شما را باروند طراحی سایت دوزبانه بیشتر آشنا کنیم . ممکن است لازم بدانید که وب سایتی انگلیسی/فرانسوی ایجاد نمایید و یا شاید طراحی سایت  انگلیسی/اسپانیایی، پرتقالی/اسپانیایی و یا هر ترکیب دیگری از زبان های مختلف نیاز کار شما باشد. همچنین لزوماً نباید زبان انگلیسی، زبان اولیه برای وب سایت شما باشد. به عنوان مثال می توانید در طراحی سایت اصفهان خود چیدمان و ترتیب فرانسه/انگلیسی داشته باشید.در حال حاضر سوال از اینجا ناشی می شود که ساختار سایت در وب سایت های چند زبانه به منظور کشف توسط موتورهای جستجو باید چگونه باشد تا شناخت مناسبی از وب سایت برای رتبه بندی مناسب در موتور جستجو ارائه شود؛ به طوری که در فهرست و لیست نتایج مرتبط در موتور جستجو قرار گیرد! در اینجا چند مورد مقررات عمومی در مورد ساخت و طراحی سایت اصفهان های چند زبانه وجود دارد:

سعی نکنید که زبان ها را در کنار هم ترکیب نمایید و در قسمت بالا و پایین هم جای داده و ترجمه کنید.
لزوم استفاده از متا تگ ها برای زبان ها – تا به موتور جستجو اعلام نمایید که در وب سایت تان چه زبان هایی ارائه شده است.
ارائه لینک از یک زبان به زبان دیگر که به سادگی قابل پیگیری و دنبال کردن باشد.
در نظر گرفتن صفحهء ورودی به عنوان صفحهء index برای سایت هایی که دارای زبان های مختلف هستند تا لیستی از تمامی زبان های موجود ارائه شود. به طوری که بازدیدکننده بتواند تصمیم بگیرد که از کدامیک از صفحات با زبان مورد نظر دیدن نماید.
الزامات خاص در طراحی سایت های دوزبانه هنگم ساخت سایت های چند زبانه باید Linkingاز یک زبان به زبان دیگر را گسترش دهید. باید حتماً چند گزینه در دسترس افراد باشد. شما می توانید لینکی ارائه کنید که بازدیدکننده را از صفحاتی که در آن حضور دارد به صفحهء دیگر با زبان جایگزین انتقال دهد. و یا اینکه کافی است آنها را به صفحه فهرست هدایت کرده تا افراد بتوانند در صفحهء معادل با زبان های جایگزین حرکت نمایند.
بدیهی است که این راه ها بسیار ساده و دارای برخی مزایا می باشد که بازدیدکننده را به صفحهء اصلی Landing page کشانده به صورتی که قبل از حرکت به سمت جزئیات، پیغام سایت را دریافت نماید. اما ممکن است که این موارد همیشه مناسب و مورد توجه بازدیدکننده نباشد و به عنوان کلیک های غیر ضروری برایشان تلقی شود. ممکن است واقعاً شما و وب سایت تان را مورد قضاوت قرار دهند و احتمالاً این تصمیمی است که باید توسط مشتری گرفته شود.
هر دو رویکرد برای وب سایت های چند زبانه به خوبی کار می کند، اگر چه حرکت و ناوبری را کمی پیچیده می نماید. در این مورد دو روش مهم برای چگونگی نزدیک تر شدن صفحات زبان های مختلف در وب سایت با یکدیگر وجود دارد:
ایجاد پوشه هایی برای زبان های جایگزین
ایجاد زیر دامنه برای هرزبان
این دو روش می تواند روش مناسبی برای وجود زبان های دیگر در وب سایت می باشد. مانند fr.mydomain.com این رویکرد کلی برای طراحی سایت های دو زبانه و یا چند زبانه به این معنی است که طراحان وب سایت نیاز به موشکافی در به روزرسانی و حصول اطمینان از به روزرسانی تمامی صفحات به زبان های مختلف می باشد.
با احترام به گوگل باید بگوییم که مفروضاتی هستند که بر روی مکان جغرافیایی وب سایت ها که بر اساس نام دامنه استفاده شده آنها (مکان سرور وب سایت) توجه کرده و زبان های مورد استفاده آنها را تا حدودی تشخیص می دهد.
برای اطمینان از اینکه وب سایت محل جغرافیایی درستی را مورد هدف قرار داده، می توانید از ابزار گوگل وب مستر برای تعریف لوکیشن آن استفاده نمایید. اما این ویژگی باید با احتیاط مورد استفاده قرار گیرد و همین جستجوی فایل های کمکی برای کسب اطلاعات بیشتر را پر اهمیت می سازد. تا بدانید چه زمانی و چگونه از آن باید استفاده کنید.
بنابراین اگر در حال برنامه ریزی برای طراحی سایت در کشورهایی مانند فرانسه و یا هر کشور چند زبانهء دیگر هستید، باید مطمئن شوید که طراحی سایت دوزبانه شما به روش صحیحی در حال انجام است.
پاسخ
#2
ممنون
پاسخ
#3
ممنون خیلی مفید بود.
پاسخ
#4
موفق باشید
پاسخ
#5
با تشکر از مطلب مفیدتون
پاسخ
#6
ممنون از مطلبتون
پاسخ
#7
برنامه نویسان در هر پروژه وب سایت یا اپلیکشن با چالش ها و مشکلات گوناگونی در ارتباط هستند یکی از آنها مهم ترین مشکلات توسعه پروژه تحت وب وب سرویس پیامک مناسب برای کد های تایید و انواع پیغام با اس ام اس به کاربران است در کشور ما به دلیل نا هماهنگی در بسته شدن پیامک های برخی خطوط این مشکل دو چنداش شده و شما مجبور به طی کردن هفت خان رستم در اغلب سایت های ارائه دهنده خدمات پیامکی هستید .
از اصلی ترین مشکلات تهیه وب سرویس پیامکی خرید و راه اندازی خط خدماتی شده برای سامانه شما است که از زمان بر بود آن که بگذریم مدارک و تعهد نامه های پیچیده ای می خواهد که بسیار سخت و ناراحت کننده است شما باید فرم های گونان شرکت ثبت شده با کد اقتصادی و تعهد نامه های که پیامک های تبلیغاتی را ارسال نخواهید کرد را آماده و برای اپراتور ارسال پیامک بفرستید و اغلب سامانه های پیامک از شما از طرف اپراتور چک و سفته و ضمانت می خواهند که شدنی نیست و بسیار کار را پیچیده می کند از همه مشکلات گفته شده که عبور کنید و هزینه میلیونی خط خدماتی شده را بدهید حالا هر ماه لیست مشتریان را می خواهند و در صورت عدم تطابق مشکلات زیادی برای شما بعلاوه قطع شدن خط ارسال پیامک شما همراه خواهد بود که در گیر پشتیبانی پیچیده می شوید
سرعت ارسال پیامک در وب سرویس چالش دوم است برخی مواقع اپراتور ها با تاخیر روبرو هستند و پیامک به دلایل گوناگون به کاربر با تاخیر ارسال می شود , راهکار مهندسی ما اختصاص دو خط اختصاصی ارسال پیامک به لیست سیاه از قبل خدماتی شده بر روی وب سرویس ارسال اس ام اس شما در سامانه پیامک سحر است که به سادگی در صورت پایین آمدن سرعت خط اول از طرف خود ما بر روی خط دوم سوئیچ می شود و از طرفی خود شما در کد می توانید در خواست دوم مخاطب را از خط دوم ارسال کنید
این مشکلات یک نیاز جدی برای متقاضیان ارسال پیامک های اطلاع رسانی و غیر تبلیغاتی را بود که با وب سرویس ارسال پیامک سامانه سحر مشکلات کامل حل شده .!
شما نیار به خرید خط ندارین و دو خط رایگان ۸ رقمی برای ارسال پیامک ها به کاربران شما با سرعت زیر ۱ ثانیه اختصاص داده شده که از قبل خدماتی است و نیاز به تعهد نامه شما را ندارد هیچ گونه مدرک خاصی نیاز نیست و شما به سادگی پیامک های خود را با api rest ارسال می کنید برای ما سرعت ارسال پیامک های شما مهم بوده و این موضع با ثبت نام در سامانه پیامک سحر و تست پیامک های خوش آمد گوشی شما قابل اثبات است
وب سرویس پیامک سامانه سحر کاربر پسند و ساده است
api2.jpg
پر سرعت ترین وب سرویس ارسال پیامک را از اینجا می توانید مطالعه و جهت تهیه وب سرویس پس از ثبت نام و شارژ پنل اس ام اس سحر آن را در سامانه خریداری کنید
در واقع شما فقط دو هزینه شارژ و خرید وب سرویس را پرداخت می کنید و هیچ گونه هزینه جانبی و ارسال مدارک نیاز ندارید
از ثبت نام تا استفاده شما ۳۰ ثانیه بیشتر طول نخواهد کشید
پاسخ

[-]
کلمات کلیدی
سایت , با , دوزبان , چگونه , است , ؟

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  طراحی تخت در مقابل طراحی متریال: تفاوت آنها چیست؟ sh369 18 2,486 ۱۳۹۷/۰۶/۲۱، ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: f.soltanpoor
  طراحی سایت پورتال آگهی neshati1373 1 579 ۱۳۹۷/۰۵/۲۷، ۰۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: agahi90.ir
  چگونه قابلیت اسکن مستقیم اسناد بر روی شبکه را فعال کنیم hamedd 1 466 ۱۳۹۷/۰۴/۲۴، ۰۹:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mp23
  طراحی سایت مزایده آنلاین sitecode 2 476 ۱۳۹۷/۰۲/۲۷، ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsanmessi
  برای داشتن یک طراحی رابط کاربری موفق در طراحی سایت باید این چیز ها را بدانیم itzeroone 1 428 ۱۳۹۷/۰۲/۰۴، ۱۲:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: tarah-veb
  یک تجربه کاربری خوب در طراحی سایت چگونه است ؟ itzeroone 1 484 ۱۳۹۷/۰۲/۰۴، ۱۲:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mosafer
  یک تجربه کاربری خوب در طراحی سایت چگونه است ؟ itzeroone 0 312 ۱۳۹۶/۰۹/۱۹، ۱۰:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: itzeroone
  طراحی سایت خبری با وردپرس tourr 0 285 ۱۳۹۶/۰۸/۲۲، ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: tourr
  طراحی سایت ثبت دامین tourr 0 359 ۱۳۹۶/۰۸/۲۲، ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: tourr
  طراحی سایت قالب آماده tourr 0 345 ۱۳۹۶/۰۸/۲۲، ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: tourr

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان