انتخاب فایل

Refresh

10K Hits - 10khits.com

اتوسورف راحت همراه با 10 هزار بازدید رایگان در سایت معتبر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۴/۰۲/۱۰، ۰۸:۵۸ ب.ظ، توسط modir.)
[تصویر:  468x60.png]
سایتی که بهتون معرفی می کنم در زمینه افزایش بازدید و سورف بعد از هیت لیپ در بین 5 تای بهترین سایت های اتو
سورف دنیا قرار می گیره. این سایت سابقه ی چند ساله در این زمینه داره و بعد از عضویت هم 10 هزار بازدید رایگان بهتون جایزه میده.

در این سایت می تونید با پرداخت چند دلار در level بالاتری قرار بگیرید و از مزایای بیشتری استفاده کنید.
[تصویر:  1419794117931.png]

با اوتوسورف راحت و بی درد سر از این سایت لذت ببرید.
پاسخ
عالیه واقعا ممنون
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir
این سایت کلی فرق کرده. الان نرم افزار داره که راحت نصب می کنید و سورف می کنید. و دیگه مشکل سایتای که پیغام میدن یا میخوان فوروارد بشن و پیغام میدن و .... که سورف خراب میشه رفع شده . بعدشم میتونید تعداد بازدیدی که از سایتتون میشه رو مدیریت کنید. مثلاً ساعتی 600 تا بازدید انجام بشه و...
بازدید هدیه هم خوب میده.
پاسخ
وقتی کلیک می کنم باز نمی کنه و این را سرچ می کنه
https://www.10khits.com/
درسته یا نه ممنون
پاسخ
آدرس همینه. روی سیستم شما بدافزار نصب شده که این سایت و سایر سایت های دیگه ای که گفتید رو باز نمی کنه. ویندورزتون رو عوض کنید و از انتی ویروس لایسنس دار استفاده کنید.
پاسخ
ممنون بابت پاسخ سریع شما
پاسخ
نرم افزارش مشکل داره یعنی روی بعضی سایتها گیر می کنه. بدون استفاده از نرم افزار هم بخواسم سورف کنیم همینه. باید روزی چند بار بهش سر زد و دوباره ریستش کرد!
پاسخ
این سایت هنوز پرداختی داره باید چقدر بازدید انجام داد که بشه برداشت کرد و برداشت به چه حساب های امکان پذیره؟
پاسخ
این سایت بیشتر برای اکسچنج بازدیدکننده مورد استفاده قرار میگیره. من تا حالا توی سایت جایی برای واریز ندیدم.
الان این سایت مثل هیت لیپ نرم افزار داره و کار باهاش خیلی راحت تر شده Shy
پاسخ

[-]
کلمات کلیدی
هزار , 10 , رایگان , سورف , هزار , 10 , هیتس , هزار , 10 , اتوسورف , 10khist , سایت , بازدید , رایگان

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Easy Hits 4u - Easyhits4u.com Ashkan 3 1,632 ۱۳۹۴/۰۳/۰۵، ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: abozar0111

پرش به انجمن: