انتخاب فایل

Refresh

دریافت وام از پرفکت مانی


Perfect money credit loan
#1
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۰۷/۰۳، ۰۶:۱۰ ب.ظ، توسط modir.)
کسانی که به دنبال گرفتن وام برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود هستند،پرفکت مانی بهترین گزینه است.

آموزش نحوه گرفتن وام با ارز یورو و دلار:

تبادل اعتبار سیستم پرفکت‌مانی یک سرویس مالی است که به هر مشتری پرفکت‌مانی اجازه می‌دهد: 
1-به هنگام نیاز از سایر کاربران پرفکت‌مانی پول قرض بگیرید
2- جهت کسب درآمد از سرمایه‌ی خود به سایر کاربران پرفکت‌مانی وام دهید
3- یک تجارت موفق مبتنی بر شهرتی که بخاطر پرداخت وام به کاربران مورد اعتماد کسب کرده‌اید را بنا کنید.

هدف تبادل اعتبار ایجاد فرصتی برای پرداخت وام و یا دریافت وام کاربران با هدف کسب سود است.

شما می‌توانید پس از ورود به حساب پرفکت‌مانی خود، وارد محوطه‌ی مبادله‌ی اعتبار گردید.

روش کار :

کاربرانی که علاقه‌مند به دریافت وام یا پرداخت وام هستند، درخواست خود را به مبادله‌ی اعتبار ارائه می‌دهند. اگر یک وام‌دهنده پیشنهاد پرداخت وام داشته باشد، پول اختصاص یافته به وام را به حسابی ویژه نزد تبادل اعتبار منتقل می‌کند. هنگامی که معامله‌ی منعقد گردید، سرمایه از حساب ویژه به وام‌ گیرنده منتقل خواهد گردید.

اگر پیشنهاد وام‌دهنده با درخواست وام‌گیرنده مطابقت داشته باشد، پول به همان شکل منتقل خواهد گردید. چنین تراکنشی می‌تواند به صورت خودکار و یا با توافق وام‌دهنده انجام پذیرد. درخواست دریافت وام یا پرداخت وام شامل مبلغ وام، دوره‌ی بازپرداخت و نرخ سود می‌باشد.

تعیین اینکه چه کسی وام را دریافت کند و چه کسی دریافت نکند، حق مشتری است. شما می‌توانید میزان حداقل امتیاز اعتماد (Trust Score) را تعیین کنید بطوریکه کاربران دارای امتیاز اعتماد کمتر از آن قادر به دریافت وام از شما نباشند.

اگر وام بازپرداخت نشد، حساب وام‌گیرنده مسدود خواهد شد. تمام موجودی حساب شخص وام‌گیرنده به حساب وام‌دهنده منتقل خواهد گردید.

هیچ حق‌العملی برای استفاده از تبادل اعتبار تعیین نشده است. وام‌دهنده ۰/۵ درصد کارمزد استاندارد را به هنگام درخواست انتقال پول به وام‌گیرنده پرداخت می‌کند. همچنین وام‌گیرنده نیز ۰/۵ درصد کارمزد استاندارد را به هنگام درخواست انتقال پول به وام‌دهنده پرداخت می‌کند.

امتیاز اعتماد (Trust Score) چیست؟

شاخصی در سیستم پرفکت‌مانی وجود دارد که فعالیت یک کاربر را در سیستم مشخص می‌کند. این شاخص یک امتیاز اعتماد (Trust Score) نام دارد و برای هر کاربر محاسبه می‌گردد. TS به صورت روزانه بروزرسانی گردیده و بر مبنای برخی شرایط از جمله نقل و انتقال سرمایه در حساب شخص، تاریخ شروع استفاده از سیستم و پارامترهای دیگری که یک کاربر پرفکت‌مانی را مشخص می‌کند تغییر می‌کند. هرچه میزان TS کاربر بیشتر باشد، اعتماد بیشتری نزد سیستم پرداخت پرفکت‌مانی و سایر کاربران دارد.

چگونه با منوی اصلی تبادل اعتبار کار کنیم؟

منوی تبادل اعتبار ابزار اصلی کار برای هر کاربر است.

تنظیمات
شما می‌توانید نمایه‌ی خود را آنگونه که می‌پسندید در بخش «تنظیمات» انتخاب نموده و کاربردهای تبادل اعتبار را تنظیم نمایید.

سالن تبادل اعتبار
محل اصلی تبادل اعتبار است که به محض ورود کاربر به تبادل اعتبار در دسترس وی قرار می‌گیرد. در این بخش شما می‌توانید اطلاعاتی را درباره‌ی جدیدترین درخواست‌ها و همچنین وضعیت تراکنش‌های خود مشاهده نمایید.

آموختار
پیشنهاد می‌گردد که خودتان را از طریق مطالعه‌ی این بخش بخصوص با تبادل اعتبار آشنا کنید. لطفاً تمامی جزئیات کاربردهای تبادل اعتبار را بازبینی نمایید. سؤالات معمول را بخوانید. خطرات و راه‌های به حداقل رساندن آن‌ها را به هنگام مشارکت در تبادل اعتبار ملاحظه نمایید.

دریافت وام
در این بخش شما می‌توانید یک درخواست دریافت وام ایجاد کنید. شما باید نیازمندی خود را توضیح دهید و سپس درخواست شما به فهرست عمومی درخواست‌ها افزوده خواهد شد. 

پرداخت وام
در این بخش شما می‌توانید یک پیشنهاد پرداخت وام را تشکیل دهید. شما باید نیازمندی خود را توضیح دهید و سپس درخواست شما به فهرست عمومی درخواست‌ها افزوده خواهد شد.

بررسی کارگزار
در این بخش همیشه می‌توانید یک کاربر را بر اساس شماره‌ی حساب وی بررسی نمایید. شما می‌توانید امتیاز اعتماد یک کارگزار و نظرات کاربران را درباره‌ی فعالیت وی در تبادل اعتبار بیابید.

رتبه‌بندی
به منظور کمک به افراد جهت کسب حداکثر درآمد در تبادل اعتبار، و همچنین داشتن شانس بیشتر جهت دریافت وام، بخش «رتبه‌بندی» را معرفی می‌کنیم. کاربران تبادل اعتبار بر اساس حجم تراکنش‌ها و نظرات بر مبنای اعتماد رتبه‌بندی گردیده‌اند. 

مشتری یک سوال
در این بخش برای کسانی که می خواهند با مشتریان مورد اعتماد کار بدون نیاز به جستجو برای شرکای جدید ایجاد شد. در اینجا شما می توانید درخواست خود را به مشتریان خود فقط مسئله کاهش خطرات ناشی از شرکت در بورس اعتباری.

کارگزاران من
این بخش برای کسانی که مایلند با کارگزاران از پیش تعیین شده‌ای کار کنند و تمایل به یافتن شرکای جدید ندارند ایجاد شده است. در این بخش همواره می‌توانید پیشنهادی برای دریافت و یا پرداخت وام به فهرست کارگزاران پیش‌فرض خود ارائه داده تا خطر آن را به حداقل برسانید. 

درخواست‌های من
همه‌ی درخواست‌های شما در تبادل اعتبار در این مکان سازمان یافته‌اند. شما می‌توانید درخواست‌های خود را مشاهده، ویرایش یا حذف نمایید. همچنین می‌توانید پاسخ‌های درخواست‌های خود را و پیشینه‌ی تمامی درخواست‌های خود را مشاهده کنید.

معاملات
بخش «معاملات» جهت هدایت بهتر شما در قراردادهای منعقد شده ایجاد گردیده است. در این بخش شما می‌توانید اطلاعات مربوط ضرب‌العجل بازپرداخت وام، نرخ سود و سایر جزئیات مربوط به معاملات خود را مشاهده کنید. 

صورت‌حساب
تمامی تراکنش‌های انجام شده در سیستم در بخش «صورت‌حساب» ثبت می‌گردند. شما می‌توانید با استفاده از فی لت ر ، یک تراکنش خاص را پیدا کنید.
پاسخ
#2
شما برای دریافت وام به چه چیزهایی نیاز دارید؟


اگر تمایل به دریافت وام دارید، دو انتخاب پیش روی شماست :

۱. درخواستی ایجاد کنید تا به بخش عمومی تبادل اعتبار ارسال شود و منتظر پاسخ بمانید.
۲. یک پیشنهاد که توسط شخصی که خواهان پرداخت وام است را یافته و پیشنهاد معکوس آن را ارائه کنید.
بیایید به صورت جداگانه هر یک از انتخاب‌ها را بررسی کنیم

۱. ایجاد درخواست دریافت وام.
جهت ایجاد درخواست دریافت وام، شما باید بر روی کلید «دریافت وام» در منوی اصلی تبادل اعتبار کلیک کنید.

سپس موارد زیر را تعیین کنید:

به هنگام پرداخت وام، ترجیح می‌دهید وجه در کدامیک از حساب‌های شما دریافت شود.

مبلغ وامی که تقاضای دریافت آن را دارید چقدر است؟

نرخ سود (از … تا …) که برای وام خود می‌پذیرید و یا مجموع مبلغی که در پایان دوره‌ی وام قادر به پرداخت آن هستید.

طول دوره‌ی وام بر مبنای روز که پس از آن قادر به پرداخت وام به وام‌دهنده خواهید بود.

اگر شما دارای یک کارگزار مورداعتماد هستید که قبلاً با وی کار کرده‌اید، می‌توانید درخواست خود را بجای فهرست عمومی، مستقیماً به وی ارجاع دهید.

سپس شما باید بر روی «پیش‌نمایش» کلیک نموده، یکبار دیگر درخواست خود را بررسی کرده و سپس «ایجاد» را کلیک نمایید.

پس از آن درخواست شما ایجاد شده و به فهرست عمومی ارسال می‌گردد. به محض اینکه درخواست وام شما توسط یک وام‌دهنده پاسخ داده شود، فرآیند بستن معامله شروع خواهد شد.

۲. دریافت وام با کسب پیش‌نیازهای یک پیشنهاد پرداخت وام در فهرست.
اگر یک پیشنهاد پرداخت وام در فهرست عمومی مشاهده کردید که پیش‌نیازهای شما را اقناع می‌کند، می‌توانید با کلیک بر روی «دریافت وام» که در کنار پیشنهاد قرار دارد، وام را دریافت نمایید. لطفاً خود را با تمامی شرایط وام پیشنهادی آشنا نموده، و اگر کاملاً با آن‌ها راحت هستید، شماره حسابی را برای وقتی که درخواست شما تکمیل شده و قرارداد منعقد شده و قرار باشد وام پرداخت شود تعیین نمایید.

با فشردن «پیش‌نمایش» وارد صفحه‌ای خواهید شد که در آن می‌توانید یکبار دیگر معامله را مرور کنید. اگر تمایل به ادامه داشتید، «ارسال درخواست» را بفشارید.

توجه! وام فقط هنگامی پرداخت خواهد شد که وام‌دهنده از اینکه پیشنهادش مورد توجه یک کاربر سیستم پرفکت‌مانی قرار گرفته است باخبر شود. تنها هنگامی که وام‌دهنده تأیید خودکار درخواست را تعیین کرده باشد، معامله بلافاصله پس از فشردن «ارسال درخواست» منعقد خواهد گردید.

کاربران باید مد نظر داشته باشند که اگر وام در موعد مقرر (زمان تعیین شده در شرایط معامله) پرداخت نشود، حساب شما مسدود گردیده و شما توانایی انجام هیچگونه فعالیتی در حساب خود از جمله افزودن سرمایه به آن را نخواهید داشت.

اگر شما تصمیم به بازپرداخت وام خود پیش از اتمام دوره داشته باشد، باید به بخش «معاملات» رجوع کرده و بر روی کلید «تکمیل» که در کنار معامله‌ی شما قرار دارد کلیک نمایید.

  Exclamation اخطار!

لطفاً از داشتن یک راهکار خوب جهت چگونگی بازپرداخت وام اطمینان حاصل نمایید. پرداخت‌های به‌موقع باعث بهبود رتبه‌ی حساب شما نزد پرفکت‌مانی خواهد گردید.

ما قویاً معتقدیم که اگر شما یک طرح واقع‌گرایانه جهت چگونگی استفاده از پول دریافت شده، کوشش و روش پاسخگویانه دارید، هیچ مشکلی برای برگرداندن پول نخواهید داشت.

به هر حال، لطفاً توجه داشته باشید که درماندگی در بازپرداخت وام باعث تحریم‌های مختلفی از انسداد حساب شما تا پیگرد قانونی خواهد شد.
پاسخ
#3
آنچه جهت پرداخت وام نیاز به دانستن آن دارید:

اگر می‌خواهید که پول خود را به فردی وام داده و از این تراکنش منفعت ببرید، دو راه برای انجام آن دارید:

۱. یک پیشنهاد پرداخت وام که در مکان عمومی تبادل اعتبار منتشر می‌گردد ایجاد نموده و منتظر پاسخ به پیشنهادتان بمانید.
۲. یک پیشنهاد موجود از طرف یک وام‌گیرنده را یافته و پیشنهاد پرداخت وام را ارائه نمایید
بیایید به صورت جداگانه هر یک از انتخاب‌ها را بررسی کنیم.

۱. ایجاد پیشنهاد پرداخت وام.
جهت ایجاد پیشنهاد پرداخت وام شما باید بر روی کلید «پرداخت وام» در منوی اصلی تبادل اعتبار کلیک نمایید.

در بخشی که گشوده شده، شرایط معامله را تعیین کنید.

اول از همه، حسابی که قصد پرداخت وام از آن را دارید انتخاب نمایید.

سپس مبلغی را که می‌خواهید به عنوان وام پرداخت کنید را تعیین کنید.

جهت حفظ امنیت تراکنش خود و پرداخت وام فقط به کاربران دارای امتیاز اعتماد بالا، شما می‌توانید بازه‌ی TS مورد قبول را تعیین نمایید. اگر شما بازه‌ی TS را تعیین کنید، تنها کسانی که دارای امتیاز اعتماد منطبق با آن هستند توانایی معامله با شما را خواهند داشت.

هنگام ثبت پیشنهاد، شما باید دوره‌ی بازپرداخت وام را بر مبنای روز تعیین نمایید.

نرخ سود پیشنهاد وام خود را تعیین کنید. این سود، منفعت شما از این پیشنهاد است.

شما مجبور به انتشار درخواست خود در فهرست عمومی نیستید، بلکه می‌توانید حساب کارگزار خود را تعیین نموده تا درخواست شما مستقیماً به شخصی که قبلاً در تبادل اعتبار با وی کار کرده‌اید و کسی که در لیست کارگزاران شماست ارجاع داده شود.

بسیار مهم است که زمانی که درخواست خود را تهیه می‌کنید فرآیند انعقاد معامله را دقیقاً تنظیم کنید. اگر می‌خواهید که معامله‌ی شما با یک وام‌گیرنده پس از موافقت وی با پیشنهاد شما به طور خودکار انجام شود، نیاز دارید که وضعیت خود را به «خودکار» تنظیم نمایید. اگر می‌خواهید که وام گیرنده‌ی احتمالی را بهتر بشناسید، نیاز دارید که وضعیت خود را به «دستی» تنظیم کنید. در این حالت، به محض آنکه کاربر علاقه‌مند به وام گرفتن از شما درخواستش را جهت انعقاد معامله به شما ارسال کرد، شما یک اطلاع دریافت خواهید کرد. اگر شما کاملاً از همه چیز خشنود بودید، می‌توانید معامله را در بخش «درخواست‌های من» تأیید نمایید.

پس از آنکه تمامی شرایط پیشنهاد خود را تعیین نمودید، بر روی «پیش‌نمایش» کلیک کنید. سپس یکبار دیگر تمامی مقادیر پیشنهاد خود را بازبینی نموده، و اگر خشنود بودید، بر روی کلید «ایجاد» کلیک نمایید. به محض آنکه کلید را فشار دادید پیشنهاد شما به فهرست عمومی درخواست‌ها ارسال گردیده؛ مبلغ دلخواه جهت وام دهی از حسابی که انتخاب کرده‌اید کسر می‌شود. مبلغ به حساب تبادل اعتبار منتقل خواهد شد.

۲. یک درخواست موجود از یک وام‌گیرنده را یافته و پیشنهاد وام دادن بدهید.
جهت یافتن یک درخواست وام موجود لطفاً بر روی کلید «حساب من» در منوی اصلی محوطه‌ی تبادل اعتبار کلیک نمایید.

فهرست درخواست‌های وام‌گیری را مرور نمایید. جهت فهرست کامل لطفاً بر روی «همه‌ی درخواست‌های وام‌گیری را نمایش بده» کلیک نمایید.

به شرایط ویژه‌ی هر وام‌گیرنده، از جمله مدت وام و درصد نرخ توجه داشته باشید تا تشخیص بدهید که آیا شرایط وام درخور شما است.امتیاز اعتماد وام‌گیرنده نیز مفید خواهد بود.

پس از آنکه یک درخواست مطابق با معیارهای خود یافتید، بر روی لینک زیر عمل کلیک نمایید.

در صفحه‌ی پرداخت وام محوطه‌ی تبادل اعتبار شما امکان بازبینی شرایط وامی که تصمیم به پرداخت آن دارید را دارید. اگر با شرایط موافق بودید لطفاً یک حساب که تمایل به استفاده از آن جهت تأمین سرمایه‌ی وام را دارید انتخاب نموده و بر روی پیش‌نمایش کلیک نمایید.یکبار دیگر شرایط وام را بازبینی نموده و با کلیک بر روی «پرداخت وجه» ادامه دهید. پس از آنکه کلید «پرداخت وجه» فشرده شد شما با شرایط وام موافقت نموده‌اید و به مقتضی آن یک تراکنش انجام خواهد شد. اگر نظرتان عوض شده بود، لطفاً بر روی «بازگشت» کلیک نمایید.

روند ابطال درخواست و برگشت سرمایه به حساب وام‌دهنده:

اگر تمایل دارید که درخواست خود را ابطال نموده و پول خود را برگشت دهید، به بخش «درخواست‌های من» مراجعه نموده و بر روی «ابطال» جلوی درخواست خود کلیک نمایید. وجه فوراً به حساب شما باز خواهد گشت اما یک کارمزد ۰/۵ درصد کسر خواهد شد.

روند انعقاد معامله:

يمعامله میان یک وام‌گیرنده و یک وام‌دهنده می‌تواند به صورت آنی و یا با تأیید وام‌دهنده صورت پذیرد. چگونگی انعقاد معامله توسط وام‌دهنده به هنگام تنظیم پیشنهادش تعیین می‌گردد. اگر وضعیت وام‌دهنده به «خودکار» تنظیم شده باشد، به این معناست که او با انتقال فوری وجه به حساب وام‌گیرنده پس از توافق وام‌گیرنده با این وام موافقت کرده است.

از وضعیت به «دستی» تنظیم شده باشد، به این معناست که به محض آنکه وام‌گیرنده با شرایط وام موافقت نمود، وام‌دهنده یک اطلاع دریافت می‌کند. اگر وام‌دهنده با وام دادن به آن کارگزار مخصوص که با کماکان معامله موافق است موافق بود، معامله قابل انعقاد است. وام‌دهنده حق رد کردن وام‌گیرنده را دارد اگر، به عنوان مثال، وام‌دهنده از TS (امتیاز اعتماد) وام‌گیرنده خشنود نباشد. 

معامله فقط زمانی تمام‌شده تلقی می‌گردد که پول از حساب تبادل اعتبار به حساب وام‌گیرنده منتقل شده باشد. وام‌گیرنده متعهد است که وام را در موعد مقرر به حساب وام‌دهنده بازپرداخت نموده یا پول وام‌گرفته را قبل از موعد بازگرداند.
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. mehr3an
#4
به نظر نباید تو Pm وام داد من خودم به 6 نفر وام دادم و دارای امتیاز بالایی بودند و یدفعه امتیازشون منفی شد
و هیچی دیگه پول ما رو هیچ کدوم ندادند
حالا همه شاید این جوری نباشند من خودم 2 تا وام گرفتم پس دادم
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 25 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir
#5
کاملاٌ کلامتون صحیحه. این مشکل متاسفانه مشکل بسیاری از افرادیه که وام میدن. اما اگر در انتخابتون فقط به اکانت هایی که وریفای شده هستند و از امتیاز بالایی برخوردار هستند دقت بشه و البته مبلغ وام پرداختی هم زیاد نباشه ریسک به حداقل کاهش پیدا میکنه. 
پاسخ
#6
به اکانت های وریفای نشده هم وام میدن؟ Heart آدم وسوسه میشه
پاسخ
#7
(۱۳۹۳/۰۷/۱۶، ۰۸:۱۲ ب.ظ)akbar نوشته است: به اکانت های وریفای نشده هم وام میدن؟ Heart آدم وسوسه میشه

ربطی به سایت نداره ... خود کاربر باید تصمیم بگیره که به شما وام بده یا نه
شما مثلا نه تایید شده باشید نه دارای امتیاز باشید خوب طرف دیوانه نیست که وام بده Big Grin
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 25 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir
#8
سلام بچه ها کسی هست 100$ وام به من بده 2 روزه با درصد پائین؟از نظر پس دادن مطمئن باشید که سر موقع بهتون پس میدم
پاسخ
#9
(۱۳۹۳/۰۸/۰۵، ۰۵:۱۱ ب.ظ)hnlove2014 نوشته است: سلام بچه ها کسی هست 100$ وام به من بده 2 روزه با درصد پائین؟از نظر پس دادن مطمئن باشید که سر موقع بهتون پس میدم

خدایش خود شما حاظر بودید به یک نفر که اصلا نمیشناسی 100 دلار بدی ! ؟
پاسخ
#10
دوست عزیز من خودم نه
پاسخ

[-]
کلمات کلیدی
دریافت , وام , از , پرفکت , مانی

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان