انتخاب فایل

Refresh

دریافت وام از پرفکت مانی


Perfect money credit loan
#21
(۱۳۹۳/۰۷/۰۳، ۰۶:۱۴ ب.ظ)modir نوشته است:
آنچه جهت پرداخت وام نیاز به دانستن آن دارید:

اگر می‌خواهید که پول خود را به فردی وام داده و از این تراکنش منفعت ببرید، دو راه برای انجام آن دارید:

۱. یک پیشنهاد پرداخت وام که در مکان عمومی تبادل اعتبار منتشر می‌گردد ایجاد نموده و منتظر پاسخ به پیشنهادتان بمانید.
۲. یک پیشنهاد موجود از طرف یک وام‌گیرنده را یافته و پیشنهاد پرداخت وام را ارائه نمایید
بیایید به صورت جداگانه هر یک از انتخاب‌ها را بررسی کنیم.

۱. ایجاد پیشنهاد پرداخت وام.
جهت ایجاد پیشنهاد پرداخت وام شما باید بر روی کلید «پرداخت وام» در منوی اصلی تبادل اعتبار کلیک نمایید.

در بخشی که گشوده شده، شرایط معامله را تعیین کنید.

اول از همه، حسابی که قصد پرداخت وام از آن را دارید انتخاب نمایید.

سپس مبلغی را که می‌خواهید به عنوان وام پرداخت کنید را تعیین کنید.

جهت حفظ امنیت تراکنش خود و پرداخت وام فقط به کاربران دارای امتیاز اعتماد بالا، شما می‌توانید بازه‌ی TS مورد قبول را تعیین نمایید. اگر شما بازه‌ی TS را تعیین کنید، تنها کسانی که دارای امتیاز اعتماد منطبق با آن هستند توانایی معامله با شما را خواهند داشت.

هنگام ثبت پیشنهاد، شما باید دوره‌ی بازپرداخت وام را بر مبنای روز تعیین نمایید.

نرخ سود پیشنهاد وام خود را تعیین کنید. این سود، منفعت شما از این پیشنهاد است.

شما مجبور به انتشار درخواست خود در فهرست عمومی نیستید، بلکه می‌توانید حساب کارگزار خود را تعیین نموده تا درخواست شما مستقیماً به شخصی که قبلاً در تبادل اعتبار با وی کار کرده‌اید و کسی که در لیست کارگزاران شماست ارجاع داده شود.

بسیار مهم است که زمانی که درخواست خود را تهیه می‌کنید فرآیند انعقاد معامله را دقیقاً تنظیم کنید. اگر می‌خواهید که معامله‌ی شما با یک وام‌گیرنده پس از موافقت وی با پیشنهاد شما به طور خودکار انجام شود، نیاز دارید که وضعیت خود را به «خودکار» تنظیم نمایید. اگر می‌خواهید که وام گیرنده‌ی احتمالی را بهتر بشناسید، نیاز دارید که وضعیت خود را به «دستی» تنظیم کنید. در این حالت، به محض آنکه کاربر علاقه‌مند به وام گرفتن از شما درخواستش را جهت انعقاد معامله به شما ارسال کرد، شما یک اطلاع دریافت خواهید کرد. اگر شما کاملاً از همه چیز خشنود بودید، می‌توانید معامله را در بخش «درخواست‌های من» تأیید نمایید.

پس از آنکه تمامی شرایط پیشنهاد خود را تعیین نمودید، بر روی «پیش‌نمایش» کلیک کنید. سپس یکبار دیگر تمامی مقادیر پیشنهاد خود را بازبینی نموده، و اگر خشنود بودید، بر روی کلید «ایجاد» کلیک نمایید. به محض آنکه کلید را فشار دادید پیشنهاد شما به فهرست عمومی درخواست‌ها ارسال گردیده؛ مبلغ دلخواه جهت وام دهی از حسابی که انتخاب کرده‌اید کسر می‌شود. مبلغ به حساب تبادل اعتبار منتقل خواهد شد.

۲. یک درخواست موجود از یک وام‌گیرنده را یافته و پیشنهاد وام دادن بدهید.
جهت یافتن یک درخواست وام موجود لطفاً بر روی کلید «حساب من» در منوی اصلی محوطه‌ی تبادل اعتبار کلیک نمایید.

فهرست درخواست‌های وام‌گیری را مرور نمایید. جهت فهرست کامل لطفاً بر روی «همه‌ی درخواست‌های وام‌گیری را نمایش بده» کلیک نمایید.

به شرایط ویژه‌ی هر وام‌گیرنده، از جمله مدت وام و درصد نرخ توجه داشته باشید تا تشخیص بدهید که آیا شرایط وام درخور شما است.امتیاز اعتماد وام‌گیرنده نیز مفید خواهد بود.

پس از آنکه یک درخواست مطابق با معیارهای خود یافتید، بر روی لینک زیر عمل کلیک نمایید.

در صفحه‌ی پرداخت وام محوطه‌ی تبادل اعتبار شما امکان بازبینی شرایط وامی که تصمیم به پرداخت آن دارید را دارید. اگر با شرایط موافق بودید لطفاً یک حساب که تمایل به استفاده از آن جهت تأمین سرمایه‌ی وام را دارید انتخاب نموده و بر روی پیش‌نمایش کلیک نمایید.یکبار دیگر شرایط وام را بازبینی نموده و با کلیک بر روی «پرداخت وجه» ادامه دهید. پس از آنکه کلید «پرداخت وجه» فشرده شد شما با شرایط وام موافقت نموده‌اید و به مقتضی آن یک تراکنش انجام خواهد شد. اگر نظرتان عوض شده بود، لطفاً بر روی «بازگشت» کلیک نمایید.

روند ابطال درخواست و برگشت سرمایه به حساب وام‌دهنده:

اگر تمایل دارید که درخواست خود را ابطال نموده و پول خود را برگشت دهید، به بخش «درخواست‌های من» مراجعه نموده و بر روی «ابطال» جلوی درخواست خود کلیک نمایید. وجه فوراً به حساب شما باز خواهد گشت اما یک کارمزد ۰/۵ درصد کسر خواهد شد.

روند انعقاد معامله:


يمعامله میان یک وام‌گیرنده و یک وام‌دهنده می‌تواند به صورت آنی و یا با تأیید وام‌دهنده صورت پذیرد. چگونگی انعقاد معامله توسط وام‌دهنده به هنگام تنظیم پیشنهادش تعیین می‌گردد. اگر وضعیت وام‌دهنده به «خودکار» تنظیم شده باشد، به این معناست که او با انتقال فوری وجه به حساب وام‌گیرنده پس از توافق وام‌گیرنده با این وام موافقت کرده است.

از وضعیت به «دستی» تنظیم شده باشد، به این معناست که به محض آنکه وام‌گیرنده با شرایط وام موافقت نمود، وام‌دهنده یک اطلاع دریافت می‌کند. اگر وام‌دهنده با وام دادن به آن کارگزار مخصوص که با کماکان معامله موافق است موافق بود، معامله قابل انعقاد است. وام‌دهنده حق رد کردن وام‌گیرنده را دارد اگر، به عنوان مثال، وام‌دهنده از TS (امتیاز اعتماد) وام‌گیرنده خشنود نباشد. 

معامله فقط زمانی تمام‌شده تلقی می‌گردد که پول از حساب تبادل اعتبار به حساب وام‌گیرنده منتقل شده باشد. وام‌گیرنده متعهد است که وام را در موعد مقرر به حساب وام‌دهنده بازپرداخت نموده یا پول وام‌گرفته را قبل از موعد بازگرداند.
بسیار خوب
پاسخ

[-]
کلمات کلیدی
دریافت , وام , از , پرفکت , مانی

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان