حلال و حرام بودن سایت های ماتریکسی و چگونگی اثبات
انتخاب فایل

Refresh

حلال و حرام بودن سایت های ماتریکسی و چگونگی اثبات


#1
Information 
در مورد این نوع سایت ها میخوام بدونم که حلالن یا حروم...؟
و چگونه ثابت میکنید...؟
طرف میاد میبینه در اولین چیزی که میاد تو ذهنش میگه کلدکویسته چطور واسش ثابت میکنین...؟ Blush Blush Blush
پاسخ
4 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 200 تومان به این پست پاداش داده شده است. mehr3an, noor, noor, modir
#2
خیلی از دوستان سوال میکنند که آیا درامد سایت های ماتریکس اشکال شرعی ندارد؟ آیا حرام نیست؟

بعضی از دوستان هم خودشان فتوا میدن که آقا درامد از این سایت حرامه !!!!!!

دوستان عزیز دقیق مطالعه کنید در آخر انصافا و منطقی، خودت قضاوت کن

در این سایت ها هر کس که عضو میشود مبلغ ناچیزی به بالاسری خود ( معرف ) پرداخت میکند چرا به بالاسری ؟ خوب معلومه چون توسط بالاسری ،سایت به اون معرفی شده اون از سایت بیخبر بوده

حالا عضو که می شود و مبلغ مثلا 1.75 دلار پرداخت میکند به معرف خودش، میتواند یک محصول دانلود نماید که قیمتش به مراتب اگر بیشتر نباشد که خیلی بیشتره کمتر نیست این محصول کتابهای دیجیتالی است یا اینکه یه بسته تبلیغاتی برای بازدید از سایت و وبلاگ خود دریافت میکند.

در یکی از این سیستم ها بعنوان نمونه شما در حقیقت 1 پکیج مارکتینگ را با قیمت 1.75 سنت میخرید که ارزش آن بیش از 1000 دلار است و این کار کسب درآمد حلال است و کاملا قانونی اما متاسفانه در ایران بخاطر نداشتن اطلاع کافی از آن استقبال چندانی نشده تا به الان.

درسته شاید بگین به چه درد میخوره ؟

شاید به درد شما نخوره چون در ایران زندگی میکنید اما خیلی از کاربران اینترنتی خارج از ایران استفاده میکنند و خیلی هم کاربردی است.

سایت اومده یه پلن درامدزایی گذاشته واسه فروش محصولاتش با این پلن در واقع هم سایت محصولاتش را میفروشه هم کاربران به درامد میرسند.

شاید بگین چرا ما پول را به سایت نمیدهیم اگه قراره سایت به ما محصول بده پس باید پول را به مدیر سایت بدیم نه به معرف و بالاسری خود ،درسته ولی عزیز من مدیر سایت سرشاخه اصلی است پس به درامد زیادی میرسه

مدیر سایت وقتی به درامد میرسه که کاربران هم به درامد برسند

شما هم در این سایت وقتی درامد دارید که زیرمجموعه هاتون به درامد برسن

برخی از دوستان شاید بر این باورند که چون سایت خارجی است پس کسب درامد حرامه

در جواب باید بگویم اگه اینطور فکر میکنید پس تمام اموالی که در خانه شماست همه حرامه چون به هر طریقی از جنس خارجی تولید شده یا خود جنس خارجی است یا مواد اولیه آن از خارج تهیه شده دوستان توجه داشته باشید اگر محصولات سایت به درد شما نمی خورد دلیل بر آن نیست که فعالیت در سایت حرام است دوستان اگر شما و هر کسی که نمیتواند فعالیت کند دلیل بر آن نیست که حرام است

به چه علت به روش ماتریکسی اعتماد داشته باشیم؟

در اینجا من چند دلیل مهم و عمده این روش رو براتون میگم تا شک و شبه های شما برطرف بشه:

علت اول:
این سیستم در نگاه اول چون زیر مجموعه گیریه فکر میکنید هرمی هست ولی در واقع اینطور نیست و بصورت ماتریکسی عمل میکنه و همه به هم کمک میکنن تا به درامدی مطمئن و منطقی برسن و زیرمجموعه ها بصورت تصادفی با توجه به شرایط انتخاب میشن.

علت دوم:
در روشهای هرمی مبلغ کلانی رو شما باید بدید یا بهتر بگم سرمایه گذاری کنید و در این روش با توجه به پلن هر کدام از سایت ها مبلغ کمی مثلا 1.50 دلار حدود 5500 تومان و فقط و فقط 1 بار این مبلغ رو پرداخت میکنید و این هزینه، هزینه ثبت نام شما به سیستم هست (مبلغی که سایتی مثل اوا باکس هم دریافت میکنه) ودفعات بعد شما از سودهای بدست اومده مبلغ رو میدید.

علت سوم:
تمام تراکنش های مالی(حساب پرفکت مانی) این سیستم جدا از سایت اصلی هست یعنی نقل و انتقالات مالی بین حسابهای کاربران بطور مستقیم توسط خود کاربر به کاربر دیگه انجام میشه و جای هیچ گونه نگرانی نیست و خود سایت یا ادمین آن هیچ گونه دخالتی ندارند وظیفه سایت فقط ساماندهی کاربران هست.

علت چهارم:
در سیستمهای هرمی شما مبلغ رو به حساب یک نفر میریزید یعنی سرشاختون ولی در این ماتریکسی مبالغ مستقیما از کاربری به کاربر دیگر واریز میکنید.

علت پنجم:
این سیستم دو ویژگی جالب بنامهای Spillover و Spillunder که در زیرمجموعه گیری به شما کمک میشه البته این به این معنا نیست که نباید کاری بکنید و باید هر چه میتونید زیرمجموعه فعال بگیرید تا ارزوهای شما زودتر تحقق یابد.

علت ششم:
در این روش شما برای ارتقا سطح خود مبلغی از سودتون کم میشه و در هر سطح شما میتونید از اعتبار تبلیغاتی هم استفاده کنید برای مثال در سطح 1 شما 1000 اعتبار برای تبلیغ بنر و 1000 اعتبار برای تبلیغ متن دارید که در سطرهای بالا این اعتبار بیشتر هم میشه واین فوقالعادس.

علت هفتم:
روش ماتریکسی هیچ محدودیتی در برداشت نداره چون اصلا حساب بانکی مجازی ارزی (پرفکت مانی) شما جداست و ربطی به سایت نداره و هر موقع که بخواهید میتونید هر مبلغی رو برداشت کنید البته اگر بخواین به سطح های بالاتر برید باید میزان مبلغ لازم رو (همون سودتون ) داشته باشین و پرداخت کنین.

علت هشتم:
شما در سیستم هرمی خودتون زیرمجموعه باید بگیرید و اگر نتونید زیر مجموعه بگیرید تک و تنها خواهید ماند و هیچ کسی کمک رسان شما نیست.

علت نهم:
پشتیبانی قوی سایت, شما از قسمت contact سایت سوالتون را بپرسید در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود.

شباهت:
این سیستم هم میشه گفت زیر مجموعه گیریش شباهت هایی به سیستم های کلیکی داره شما توی سیستمهای کلیکی هم زیرمجموعه میگیرید ( مستقیم و اجاره ایی ) و از کلیک انها هم مبلغی به شما تعلق میگیره و زیرمجموعه های شما هم مطمئنا زیر مجموعه ای واسه افزایش درامد خودشون دارند.
این سیستم هم همینطوره اما با سود بیشتر و همه از یکدیگر با توجه به شرایط سود بدست میارن.


اما از کجا باید شروع کنید؟

قدم اول: مطالب وبلاگ را بطور کامل و با ارامش مطالعه کنید.

قدم دوم: شما باید حساب پرفکت مانی باز کنید که در 5 دقیقه میتونید این کار رو انجام بدید.

قدم سوم: خرید دلار لازم (هزینه ثبت نام)

قدم چهارم: عضویت در سایت های معرفی شده در وبلاگ

قدم پنجم: پرداخت مبلغ ثبت نام به ( معرف )

قدم ششم: گرفتن زیرمجموعه فعال و اموزش به انها
پاسخ
2 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 100 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir, peymanfm7
#3
این که کپیه هزاربار خوندمش لااقل یه دلیل کوتاهتر و بهتر بکین....
پاسخ
#4
به نظر بنده هم اين سايتا كاملا شبيه ptc هستش
چون هردوشون با زيرمجموعه سركار دارن
اگه ماتريكسي حرام باشه،پس كليكي هم بايد باشه
پاسخ
#5
به نظر من تو سایت های کلیکی. درامد از زیر مستقیم فقط جایزه سایته نه این که مقداری از دارمدش رو ببخشه. در حالی که سایت های ماتریکسی اینگونه نیست... تو باید پول بدی به بالاسریت و اون هم بده به بالاسریش. و همینطوری الی آخر...
من اینجاش که همین طوری پول میدی به بالاسری رو اشکال میدونم چون همینجوری میره تا میرسه به اولین نفر که ادمین اصلی سایته...
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir
#6
فکر نکنم حرام باشه
پاسخ
#7
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۱۲/۲۲، ۱۱:۳۲ ق.ظ، توسط mrali.)
حلال و حروم  برای اون روزهایی بود که آخ و ن د ها میخواستن افسار اطاعت کردن رو بندازن گردن ملت شریف و شهید پرور ایران
الان که خیلی وقته افسارمون دستشونه
خودمم هستم. جبهه هم نگیرید
از وضعیت مملکت و همه چیز میشه راحت این موضوع رو درک کرد

این روزها فقط باید فکر این باشی که چندر قاز گیرت بیاد .تا گشنه نمونی.  لباس و ماشین و خونه خریدن و سفر و مهمونی و جشن و غیره  پیش کش....

پاسخ
#8
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۴/۰۱/۲۸، ۰۶:۱۹ ب.ظ، توسط rasool21.)
با دوست عزیزم mrali موافقم امروز فقط باید سعی کنیم مال کسی رو نخوریم والا پول دراوردن از طریق اینترنت و اونم در فضای مجازی از شیر مادر هم حلالتره
پاسخ
#9
UNESCO World Heritage Sites list is one of the criteria based on which many tourists buy their Iran tour package. Iran joined UNESCO World Heritage Convention on February 26, 1975. There are 22 UNESCO world heritage sites in Iran, 21 of which are cultural heritage and "Loot desert" is the only natural heritage in Iran, registered on this list. The first sites inscribed on UNESCO list were "Choqa Zanbil", "Takht-e Jamshid" and "Naghsh-e Jahan Square" in 1979. Yazd city was the twenty second site and the first historical city of Iran inscribed on the list. The 22 sites inscribed on UNESCO World Heritage Sites list are: Choqa Zanbil (Susa), Naghshe Jahan Square (Isfahan), Takht-e Jamshid (Marvdasht), Takht-e Soleyman (West Azerbaijan), Pasargadae, Bam (Kerman), Dome of Soltaniyeh (Zanjan), Bisotun (Kermanshah), St. Thaddeus Monastery (Azerbaijan), Shushtar Historical Hydraulic System (Susa), Tabriz Bazaar (Tabriz), Sheikh Safi Al-Din ensemble (Ardabil), Persian garden (9 gardens), Gonbad-e Qabus tower (Gonbad-e Kavus), Jame mosque of Isfahan, Golestan palace (Tehran), Shahr-e Sukhte (Sistan), Meymand (Kerman), Susa (Khuzestan), Persian qanats (11 qanats), Loot desert, Yazd city. The aforementioned sites can help you to have a better Iran trip.

https://www.journeytopersia.com/

[تصویر:  c9a52163-77f5-403f-9b5f-cff65bdd8481.jpg]
پاسخ

[-]
کلمات کلیدی
ماتریکس , و , حرام , بودن , سایت , های , ماتریکسی , و , چگونگی , اثبات

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  استراتژی موفقیت در سایت های ماتریکس ahmad13 2 1,889 ۱۳۹۴/۰۳/۳۱، ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mehr3an
  آموزش کامل سایت FeederMatrix miladdarren 7 3,886 ۱۳۹۳/۰۹/۱۲، ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: loooder

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان