انتخاب فایل

Refresh

انتقادات و پیشنهادات

بحث های انتقادی یا پیشنهادی در مورد انجمن مانی میکر گروپ
پاسخ
اولین چیزی که خیلی در نگاه اول کاربران رو تحت تاثیر میزاره قالب سایته. که این انجمن جای کار زیاد داره. Smile اینم پیشنهاد.

و دومین چیزی که خیلی روی مغزه منه Smile Angel نداشتن گزینه ای که در قسمت ویرایشگر پاسخ دادن به پست ها .کدها رو حذف میکنه و پست رو بصورت نمایشی در آن واحد نشون میده.منظورم گزینه پیش نمایش نیستا.. (تغییر حالت ویرایشگر )

من بدجوری به این ابزار عادت کردم.شاید از نظر بقیه لازم نباشه .لی در سرعت بخشیدن و راحتی ارسال پست خیلی عالیه.

همونطور که قبلا هم پیشنهاد دادم بهتر هست یک تاپیک اثبات پرداختی داشته باشه انجمن. Smile

از مدیر عزیز انجمن به خاطر تلاش و رفتار خوبشون سپاسگذارم.
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۰۹/۱۰، ۱۲:۴۲ ق.ظ، توسط mmf.)
با تاپیک اثبات پرداختی موافقم

مدیر جان
امکان ویرایش پست ارسال شده وجود نداره لطفاً این مورد رو در دستور کارتون قرار بدید
با تشکر فراوان
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir
مرسی از نظراتتون. چشم . این مشکل تا چند روز دیگه برطرف خواهد شد. 
پاسخ
2 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 150 تومان به این پست پاداش داده شده است. hnlove2014, R. Najafi
در مورد ویرایش موضوع این مشکل فقط برای چند نفر وجود داره و طراح سایت گفتند که برای اینکه مشکل پیدا بشه باید جزئیات بیشتری در مورد این مشکل بگین .

در مورد کد های ویرایش و از بین رفتن این مشکل طبق تصویر هایی که در شماره 1 و 2 هست کلیک کنید:

شماره 1

شماره 2

آیکونی که کادر قرمز کشیدم رو کلیک کنید حالت سورس نوشته میاد و یکبار دیگه کلیک کنید حالت نمایشی یا WYSIWYG میاد. 
پاسخ
سلام
لطفا یخشی رو در انجمن ایجاد کنید
و کسانی که تخلف کردن و یا محروم شدن رو اونجا اعلام کنید
دلیل محرومیت رو هم اعلام کنین
تا ما کاربرای دیگه اون تخلفو نکنیم که باعث محرومیت ما بشه
باتشکر
پاسخ
دوست عزیز ایجاد تاپیک قوانین ارسال مطلب جدید بهمین دلیله و کاملاً واضحه که عدم رعایت قوانین باعث گرفتن اخطار و محروم کردن کاربر خواهد بود. علاوه بر اون ارسال پست های کوتاه و بیهوده که جنبه ی اسپم داشته باشه باعث محرومیت کاربر خواهد شد.
پاسخ
این پیشنهاد یا انتقاد نیست ، ولی یه سوال واسم پیش اومده قضیه این یوزرهای عجیب و غریب چیه که پست های عجیب و نامفهوم میدن Rolleyes
پاسخ
درست میفرمایید. کدهای کپچا رو برای سهولت در ثبت نام حذف کردم اما ربات های اسپمر میان و این مطالب رو میذارن Blush
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. persia
سلام
برای تبلیغات کاری کردید؟
تنها تبلیغی که من از شما دیدم در یکی از باکس ها بود.اطلاع ندارم که هنوزم هست یا نه؟
پاسخ

[-]
کلمات کلیدی
بحث , آزاد , انجمن , هایپ , هایپ , ایران

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرش به انجمن: