انتخاب فایل

Refresh

ideas-to-wealth.blog.ir_ideas-to-wealth.blog


بازی کارخانه تبدیل ایده به ثروت
#1
[تصویر:  Netstart-game-ideas-to-wealth_01.jpg]

بازی کارخانه تبدیل ایده به ثروت در اصل یک دوره ی آموزشی اینترنتی و یک بازی عملی است . این بازی ۱۰ مرحله دارد که در طی ۱۰ هفته برگزار می شود . در هر مرحله از بازی اطلاعات و آموزش‌های مورد نیاز به کاربران داده می شود و آنها یک هفته زمان دارند تا این مرحله از بازی را با موفقیت به اتمام رسانده و به مرحله بعدی بروند.

کاربران در هر مرحله ، فقط و فقط آموزش های مورد نیاز همان مرحله را دریافت کرده و تمام تمرکز خود را برای اجرای عملی همان بخش خواهند گذاشت. مراحل اولیه این بازی به صورت انفرادی است و بر روی تقویت توانایی‌های افراد تمرکز دارد اما به تدریج بقیه ی مراحل به صورت یک بازی گروهی و Team Work اجرا می‌شود.

هدف از ساخت بازی این است که تولید ثروت از طریق بازی و خلاقیت به کاربران آموزش داده شود و به آنها کمک شود که ایده های خود را به ثروت تبدیل کنند. روش اجرای بازی به این صورت است که ابتدا از همه‌ی افراد شرکت کننده در دوره، تست‌های شخصیت ،رغبت سنجی و … گرفته می‌شود تا بتوانند استعداد های پنهان، مهارت‌ها و توانایی‌های خود را شناسایی کنند و بفهمند که برای چه کاری ساخته شده‌اند.

سپس شرکت کنندگان بر اساس تیپ‌های شخصیتی و توانمندی‌ها گروه بندی می‌شوند (تیم سازی). در طول این دوره و حتی بعد از آن آموزش و ارتباط مربی و هنرجو ادامه خواهد داشت . هر مرحله از بازی، آموزش‌ها، قوانین و مقررات و دستور العمل خاص خود را دارد و بر اساس اهداف خاصی طراحی شده است. به طوری که شرکت کنندگان را هم از نظر شخصیتی، هم از نظر خلاقیت و هم از نظر دانش و مهارت کسب و کار رشد دهد.
http://ideas-to-wealth.blog.ir
دانلود جدیدترین آهنگ ها در نوصدا
موزیک جدید خواننده های محبوب
فقط و فقط در نوصدا
http://www.newmusician.ir/
پاسخ
#2
توضیح پیلیز
[تصویر:  350_3.jpg]
پاسخ

[-]
کلمات کلیدی
to , wealth , blog , ir , ideas , to , wealth , blog

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان