انتخاب فایل

Refresh

دومین سایت کسب درامد از جستجو گوگل

درآمد از هر جستجو در گوگل 30 تومان است. می توانید روزانه ده ها تبلیغ موجود در سایت را انجام دهید و با صرف زمانی اندک به درآمدی مناسب برسید
در حال حاضر پرداخت از طریق تمامی بانکهای عضو شتاب مثل بانک پاسارگاد ، صادرات ، ملی ، ملت ، تجارت ، سامان ، پارسیان و دیگر بانکها انجام خواهد شد تمامی واریزها از طرف وب سایت ظرف 4 ساعت کاری بعد از درخواست برداشت شما انجام خواهد شد و بعد از آن با توجه به نوع حساب شما و بانک مربوطه می تواند بصورت لحظه ای یا تا 48 ساعت دیگر طول بکشد

در هر روز می توانید یک نوبت درآمد خود را بدون محدودیت و سقف برداشت کنید. حداقل برداشت از سایت 10000 تومان می باشد
[تصویر:  468x60.gif]
پاسخ
روش کار به چه صورت هست
دانلود جدیدترین آهنگ ها در نوصدا
موزیک جدید خواننده های محبوب
فقط و فقط در نوصدا
http://www.newmusician.ir/
پاسخ
(۱۳۹۴/۰۶/۲۸، ۰۸:۲۴ ب.ظ)arezoo2020 نوشته است: روش کار به چه صورت هست

شما عبارت گفته شده رو در گوگل جستجو میکنید و بعد از پیدا کردن سایت وارد سایت میشید و در سایت دکمه زیر هر جستجو رو میزنید تا ثبت بشه
در ضمن این سایت زیر مجموعه گروه ار تی ار هستش و سایت مطمئنی هستش
پاسخ
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۴/۰۶/۲۸، ۰۹:۰۰ ب.ظ، توسط arezoo2020.)
شما برداشتی داشتید ازش؟

من ثبت نام کردم ولی لینک فعال سازی برام نیومد
فقط و فقط در نوصدا
پاسخ
(۱۳۹۴/۰۶/۲۸، ۰۸:۵۸ ب.ظ)arezoo2020 نوشته است: شما برداشتی داشتید ازش؟

من ثبت نام کردم ولی لینک فعال سازی برام نیومد
تازه امروز افتتاح شده چجوری برداشت داشته باشم Smile
برای من همون موقع ایمیل فعال سازی اومد اگر نیومده تو صفحه ورود اخر صفحه قسمتی داره که میشه مجدد درخواست ایمیل فعال سازی کرد
پاسخ
سلام
این سایت تازه کاره
اگه دقت کنید پرداختی نداشته
اعضاشم 5 نفره
پاسخ
کسی برداشتی داشت اطلاع بده
فقط و فقط در نوصدا
پاسخ
امروز تعداد تبلیغاتش 14عدد شد
پاسخ
(۱۳۹۴/۰۶/۲۸، ۰۶:۴۸ ب.ظ)alizarkesh نوشته است: درآمد از هر جستجو در گوگل 30 تومان است. می توانید روزانه ده ها تبلیغ موجود در سایت را انجام دهید و با صرف زمانی اندک به درآمدی مناسب برسید
در حال حاضر پرداخت از طریق تمامی بانکهای عضو شتاب مثل بانک پاسارگاد ، صادرات ، ملی ، ملت ، تجارت ، سامان ، پارسیان و دیگر بانکها انجام خواهد شد تمامی واریزها از طرف وب سایت ظرف 4 ساعت کاری بعد از درخواست برداشت شما انجام خواهد شد و بعد از آن با توجه به نوع حساب شما و بانک مربوطه می تواند بصورت لحظه ای یا تا 48 ساعت دیگر طول بکشد

در هر روز می توانید یک نوبت درآمد خود را بدون محدودیت و سقف برداشت کنید. حداقل برداشت از سایت 10000 تومان می باشد

سلام دوست من
این سایت را معرفی کرده بودم .سایت تکراری معرفی نکن
پاسخ
(۱۳۹۴/۰۷/۰۷، ۰۵:۴۴ ق.ظ)vali نوشته است:
(۱۳۹۴/۰۶/۲۸، ۰۶:۴۸ ب.ظ)alizarkesh نوشته است: درآمد از هر جستجو در گوگل 30 تومان است. می توانید روزانه ده ها تبلیغ موجود در سایت را انجام دهید و با صرف زمانی اندک به درآمدی مناسب برسید

سلام دوست من
این سایت را معرفی کرده بودم .سایت تکراری معرفی نکن

دوست عزیز اول من در تاریخ 28/6 ارسال کردم بعد شما در تاریخ 1/7 در ضمن من نفر 3 عضویت در این سایت بودم و مدیرش از دوستانمه امکان نداره شما زودتر از من عضو شده باشی و معرفی کرده باشی چون 2نفر قبل من اکانت تست بودن
موفق باشید
پاسخ

[-]
کلمات کلیدی
سایت , کسب , درامد , از , جستجو , گوگل

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تبدیل طراحی سایت به اپلیکیشن npcowebdesign 0 180 ۱۳۹۷/۰۲/۲۴، ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: npcowebdesign
  طراحی سایت نمایشگاه بین المللی npcowebdesign 0 159 ۱۳۹۷/۰۲/۲۴، ۰۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: npcowebdesign
  کسب درآمد شبانه روزی از سایت mihanpopup shop30 3 1,155 ۱۳۹۷/۰۱/۲۹، ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: محمود27
  کسب درامد 150 دلار در یک روز ahmad0025 4 1,531 ۱۳۹۶/۱۲/۰۳، ۰۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Javad-E
  درامد کاملا رایگان اینترنتی با نویسندگی و... newshyip.com 0 618 ۱۳۹۶/۱۱/۱۱، ۱۱:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: newshyip.com
  آموزش مقدماتی گوگل ادوردز irandigitalmarketing 0 720 ۱۳۹۶/۰۲/۲۸، ۱۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: irandigitalmarketing
  سایت جدید کسب درامد از گوگل alizarkesh 6 2,835 ۱۳۹۵/۱۱/۱۰، ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: love222game
  کسب درامد از افتتاح سایت فیدخوان و اسپمر Reza8114 1 1,416 ۱۳۹۵/۰۸/۱۱، ۰۳:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: khashayarseng
  استخدام در سایت ایران مارکت ahmad13 0 1,175 ۱۳۹۵/۰۵/۱۸، ۰۷:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: ahmad13
  کسب درآمد ا نوشتن در وب سایت ها و وبلاگ ها peymans 3 2,854 ۱۳۹۵/۰۳/۲۴، ۰۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mr_seid

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان