انتخاب فایل

Refresh

سایت های ارائه دهنده درگاه پرداخت

من در این مطلب سعی کردم که راه آسانی را به شما نشان بدهم که شما بتوانید کمتر از ده دقیقه برای سایت یا وبلاگ خود درگاه پرداخت بگیرید .
Exclamation 
سلام دوستان عزیز

اگر شما صاحب سایت یا وبلاگی هستید که فعالیت آن تجاری است یا به عبارتی دیگر سایت شما فروشگاهی است حتما این مطلب را بخوانید . مطمئناً سایت های فروشگاه باید دارای درگاه پرداخت آنلاین باشند تا مشتریان بتوانند راحت تر از فروشگاه خرید کنند اما گرفتن درگاه پرداخت مستقیم خیلی وقت گیر و سخت است . من در این مطلب سعی کردم که راه آسانی را به شما نشان بدهم که شما بتوانید کمتر از ده دقیقه برای سایت یا وبلاگ خود درگاه پرداخت بگیرید .

برای اینکار سایت های مختلفی وجود دارند که من به معرفی تک تک آنها می پردازم . روش کار این سایت به این صورت است که شما پس از ثبت نام وارد حساب کاربری خود شده و بر روی در خواست درگاه کلیک کنید . اگر هم شما فروشگاه محصولات دانلودی دارید این سایت ها به شما کمک زیادی می کنند .

سایت های ارائه دهنده درگاه پرداخت :

سایت جهان پی :
کارمز هر خرید حداقل برداشتی سابقه ی سایت امتیاز از ۵
1% ۱۰۰۰۰ هزار تومان ۲ سال 4

سایت پارس پال :
1% ۱۰۰۰۰ هزار تومان ۴ سال 4.5

سایت پی لاین :
2% ۱۰۰۰ هزار تومان ۲ سال ۳٫۵
جهت حمايت از من "پاداش" دهيد.
پاسخ
Lightbulb 
درگاه پرداخت
dargahpardakht.com
سامانه الکترونیکی درگاه پرداخت ارائه دهنده خدمات پرداخت و دریافت وجه به صورت آنلاین یا همان پول الکترونیکی در ایران می باشد که این امکان را برای شما فراهم می آورد که از سراسر ایران به صورت آنلاین ، آنی و ایمن پول دریافت یا برای سایر افراد ارسال نمایید و در هر زمان که بخواهید پول یا اعتبار خود را به حساب بانکی خود واریز نمایید.
یکی دیگر از خدمات سامانه الکترونیکی درگاه پرداخت ارائه درگاه پرداخت به وب سایت ها و تضمین خرید کاربران می باشد ، که مدیران سایت ها می توانند با عضویت در درگاه پرداخت و دریافت پذیرندگی و درگاه پرداخت به آسانی امکان پرداخت آنلاین را برای وب سایت خود فراهم آورند . همچنین کاربران سایت ها می توانند با پرداخت توسط سامانه الکترونیکی درگاه پرداخت با اطمینان هزینه خود را واریز نمایند چرا که درگاه پرداخت تضمین کننده پرداخت شماست.
جهت حمايت از من "پاداش" دهيد.
پاسخ

[-]
کلمات کلیدی
های , ارائه , دهنده , درگاه , پرداخت

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  18 نکته امنيتی جهت استفاده از سيستم های پرداخت اينترنتی ahmad13 0 1,028 ۱۳۹۴/۰۲/۳۰، ۰۹:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahmad13
  پرداخت با بیت کوین coiniran 0 1,073 ۱۳۹۴/۰۱/۰۴، ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: coiniran
  درگاه پرداخت پی لاین Payline.ir key_vay360 0 1,537 ۱۳۹۳/۱۲/۰۷، ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: key_vay360

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان