انتخاب فایل

Refresh

آموزش بازاریابی و کسب درآمد نوین اینترنتی

شما می توانید با این سایت هم در عرصه بازاریابی و هم کسب درآمد از اینترنت پیشرفت بسزایی داشته باشید.
وبلاگ سرمایه نت بهترین مطالب آموزش اصولی بازاریابی شبکه را در اولویت کار خود قرار داده است و هم چنین آموزش

کسب درآمد از اینترنت را می توانید با اکتفا بر این وبلاگ داشته باشید . توصیه می کنم حتما این وبلاگ رو دنبال کنید

پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. h4medakbari
چگونه یک سایت بسازیم و درآمد کسب کنیم ؟

سلام دوستان

امروزه داشتن یک وب سایت در جامعه یک امر ضروری محسوب شده و بیش از ۸۰% از مردم عادی به اینترنت دسترسی دارند پس این فرصت خوبی است که ما کالا یا خدماتمان را به اکثر مردم معرفی کنیم . من در این مطلب سعی کرده ام راهنمای کلی داشتن یک وب سایت را به شما آموزش دهم . پس از معرفی آموزش ساخت سایت ، به معرفی روش های کسب درآمد از آن می پردازم .
چرا باید از وبلاگ به سایت مهاجرت کنیم ؟

۱- در وبلاگ محدودیت هایی مانند « گذاشتن تبلیغات ، فضای کم و… » وجود دارد که در سایت این محدودیت های نیست .

۲- قالب های وبلاگ بسیار کم هستند در حالی که برای یک سایت تعداد زیادی قالب وجود دارد .

۳- طراحی قالب برای وبلاگ مشکل است اما طراحی قالب برای سایت آسان است .

۴- هر زمان ممکن است سرویس دهنده وبلاگ دچار مشکل شود و در این صورت وبلاگ شما از دسترس خارج خواهد شد اما اگر سایت شما از دسترس خارج شود شما میتوانید با تماس با پیشتیبانی هاست خود آن را درست کنید .

۵- اعتماد مردم به یک سایت خیلی بیشتر از یک وبلاگ است .
چگونه یک سایت بسازیم ؟

راه های مختلفی برای ایجاد سایت وجود دارند که من در زیر به آنها اشاره می کنم . شما می توانید بنا به سلیقه ی خود یکی از این روش ها رو انتخاب کنید اما من به شما پیشنهاد می کنم که از روش دوم استفاده کنید .

۱- ساخت سایت توسط دیگران که هزینه دارد .

۲- ساخت سایت توسط خودتان

۳- پروژه هر ایرانی یک وب سایت

حال برای اینکه شما خودتان سایت بسازید به هاست و دامنه احتیاج دارید .برای خرید هاست و دامنه به ایـــــــــــــــــن سایت مراجعه کنید . پس از خرید هاست و دامنه نوبت به نصب یک سیستم مدیریت محتوا می رسد . من به شما پیشنهاد می کنم که سیستم مدیریت محتوای وردپرس را نصب کنید .

اگر شما با مفهوم هاست و دامنه و اصطلاحات دیگر طراحی سایت آشنا نیستید با جستجو در گوگل میتوانید معنا و مفوم آنها را دریابید . همچنین شما میتوانید با گفتگو یا ارسال تیکت به پشتیبانی هاست سوال خود را از شرکت هاست دهنده بپرسید .
چگونه از سایت خود درآمد کسب کنیم ؟

۱- گذاشتن بنر تبلیغات در سایتمان

۲- گذاشتن کد پاپ آپ در سایتمان

۳- کوتاه کردن لینک های سایت با سایت های کوتاه کردن آدرس

۴- کسب درآمد با فروش محصول یا خدمت

۵- گذاشتن محصولات سایت های همکاری در فروش

۶- کسب درآمد با گذاشتن لینک زیر مجموعه گیری

۷- در اختیار گذاشتن مطالب رایگان در اختیار مردم و گرفتن کمک مالی از آنها

امیدوارم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد .

موفق باشید .
جهت حمايت از من "پاداش" دهيد.
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. lida60
سلام
دوست عزيز سپاس از راهنمايي تون در مورد كسب درآمد از وبلاگ
آموزنده بود Heart
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. h4medakbari
یکی از اصول بازاریابی بادی لنگوییج میباشد که در هر فرد متفاوت است
پاسخ
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۴/۰۶/۲۰، ۰۲:۴۴ ق.ظ، توسط promait.)
سلام . کسب درآمد از اینترنت . با ساختن یک فروشگاه رایگان شارژ اینترنتی + اپلیکیشن اندرویدی شارژ موبایل اختصاصی + درآمد معقول ماهیانه 30تا100هزارتومانی = رایگان.رایگان رایگان . اگه دوستان مایل هستند بمن اطلاع بدن ظرفیت محدود http://www.promait.ir
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام .... بهترین سایت کسب درآمد خارجی . فوق العادس .حقوق ماهیانه، حتما ثبت نام کنید .... براحتی میشه ازش کسب درامد کرد : لینک ثبت نام :
http://tickerbar.info/join_now.ghc?r=357247155
برای کسب اطلاعات بامن تماس بگیرید : 09120216643 برای ثبت نام حتما باید معرف داشته باشید و گرنه حذف میشید .

سلام
عالی بود
ممنونم
پاسخ

[-]
کلمات کلیدی
سرمایه , نت , کسب , درامد , از , اینترنت , اموزش , کسب , درامد , اینترنت , بازاریابی , اموزش , بازاریابی , تبلیغات

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درآمد میلیونی از اینترنت در چند روز!!!! kashkol 2 389 ۱۳۹۵/۰۸/۱۳، ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: shop30
  دانلود کتاب کسب درآمد روزانه 200 دلار به زبان انگلیسی pandapsp34 3 1,053 ۱۳۹۵/۰۸/۱۱، ۰۳:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: khashayarseng
  کسب درآمد با پروژه بزرگ Redex‏ mmf68 1 430 ۱۳۹۵/۰۶/۱۸، ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mmf68
  کسب درآمد از یک سایت خارجی عالی promait 0 683 ۱۳۹۴/۰۶/۲۰، ۰۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: promait
  کسب درآمد از فروش شارژ promait 0 536 ۱۳۹۴/۰۶/۲۰، ۰۲:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: promait
Video دانلود دوره آموزشی بازاریابی حرفه ای mhd100 0 856 ۱۳۹۴/۰۶/۰۳، ۱۰:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mhd100

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان