انتخاب فایل

Refresh

سایت های خرید و فروش دلارهای الکترونیکی در ایران

شاید برای همه ی افرادی که در کسب و کارهای اینترنتی هستند نیاز به سایت های اکسچنجر (صراف) و مراجعه به این سایت ها به دفعات انجام شده باشد. همانطور که میدانید برای خرید و یا فروش دلارهای الکترونیکی شما نیاز به افتتاح حساب در این سایت ها و ارسال اسکن کارت ملی و یا شناسنامه به مدیر سایت برای تایید مشخصات خود دارید. که البته طی کردن این مراحل باعث کاهش احتمال پولشویی می شود.

اما نکته تاسف برانگیز در مورد سایت های اکسچنجری هستند که بتازگی اقدام به فروش اکانت های وریفای شده بانک های آفشور مانند پرفکت مانی ، اگوپی، سالید تراست پی ، پاییر و ..... میکنند . 
سوالی که واقعاً باید از خودتان بپرسید این است که این اکانت ها با اطلاعات چه کسانی وریفای می شوند؟

این اکانت ها کم هم نیستند!  در هر سایتی اقدام به ارسال مدارک هویتی خودتان نکنید و سعی کنید از سایت های معتبر و با سابقه در این مورد استفاده کنید. 
پاسخ
Undecided Undecided Undecided Undecided
ای وای
خوب این دیگه واقعا آخره سو استفاده هست!
من دوتا سایت معروف که الان در حال سرویس دهی هستند را عضو شدم و مدارک دادم Huh Huh
خدا رحم کنه

ولی شنیدم اکثر حسابهایی که وریفای شده به کاربران میفروشند بعد از مدتی به مشکل میخوره! و نمیتونند ادامه فعالیت بدهند باهاشون. درسته؟
پاسخ
در این مورد اطلاعاتی دقیقی ندارم اما ممکنه به مشکل خوردن این اکانت ها بی ربط به چند تایی بودن اکانت هایی با مشخصات یک نفر نباشه. 

در مورد سایتهای معروف و با سابقه که مدارک فرستادید نگرانی نیست، وقتی باید نگران باشیم که 2، 3  ساله اکسچنجرن و اکانت وریفای پرفکت مانی رو به مبلغ 40 هزار تومن به مقدار زیاد می فروشن!
پاسخ
حتما سایت معتبر و ثبت شده و دارای نماد رو انتخاب کنید ، احراز هویت هم اغلب برای اعتماد سازیه ، اونقدر کلاه برداری های عجیب و غریب که ما حتی فکرش رو هم نمیکنیم اتفاق میافته که این سایت های ثبت شده مجبورن این کار رو انجام بدن ، برای اینکه سایت مناسب در این زمینه پیدا کنید حتی می تونید از شهر و استان خودتون اگر سایتی ثبت شده و نماد داشته باشه استفاده کنید من گشتم یکی از شهر خودم پیدا کردم خیالم هم راحت تر شد
http://www.enamad.ir/ShopList.aspx
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir
ممنون از اطلاع رسانیتون Heart
پاسخ
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۱۰/۰۳، ۰۳:۴۸ ب.ظ، توسط kirito.)
میشه یک سایت صرافی معتری که انی پول پرداخت کنه بگین که احتمال کلاه برداری نباشه

من تو مشهد گشتم چیزی پیدا نکردم
پاسخ
مطلب بسیار مفید و مناسبی بود امیدوارم یک روز دنیا از لوست وجود این کلاهبردارا پاک بشه
پاسخ

[-]
کلمات کلیدی
فروش , اکانت , های , وریفای , شده , خرید , اکانت , وریفای , وریفای , پرفکت , مانی , خرید , اکانت , وریفای , اگوپی , پرفکت , مانی

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شرکت پرداخت الکترونیکی ققنوس nedaie314 3 2,400 ۱۳۹۴/۰۱/۲۹، ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sadra14

پرش به انجمن: