انتخاب فایل

Refresh

افتتاح آپلود سنتر

opening upload center
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۴/۰۳/۰۳، ۰۷:۵۲ ب.ظ، توسط modir.)
آپلود سنتر انجمن لیمباین با اختصاص فضای نامحدود به شما افتتاح شده است. شما می توانید علاوه بر آپلود فایل ها، آنها را در قسمت گالری آپلود ها در کنترل پنل مشاهده و مدیریت کنید. با توجه به جابجایی و حذف تصاویر و فایل ها از روی آپلود سنترهای عمومی و باز نشدن آنها در دراز مدت، تقاضا داریم تا حد امکان از آپلود سنتر لیمباین استفاده نمایید.

از همکاری شما متشکریم.
پاسخ
2 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 150 تومان به این پست پاداش داده شده است. newshyip.com, rasool21
تبریک میگم.
واقعا کار به جایی بود.لازم بود که یه آپلودسنتری باشه.
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir
خیلی خوبه
انشالله که گامی باشه جهت پیشرفت سایت
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir
مدیر جان من از شما یه سوال دارم
شماکه داری برای نوشتن پست پول میدی و ول خرجی میکنی دلیلش چیه و منبعش از کجاست؟؟؟
مطمئن هستم فضای نامحدود آپلود نباید ارزون باشه
پاسخ
2 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 100 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir, Mr.Coin
هنوز لیمباین کامل نیست و با توجه به مشغله ی کاریم آهسته داریم پیش میریم. جسارتن بجای واژه ی ول خرجی از واژه ی سرمایه گذاری استفاده می کنم.
پاسخ
3 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 200 تومان به این پست پاداش داده شده است. newshyip.com, ahmad13, peymanfm7
مدیر عزیز به نظرم روی تبلیغات بیشتر باید کار کنید . این سایت هنوز نا شناخته است . من هم به صورت اتفاقی وارد این سایت شدم و ثبت نام کردم .
پاسخ
با سلام خدمت مدیر محترم سایت بهتون تبریک میگم .به نظر من باید تو اینترنت اول باید سرمایه گزاری کرد تا بتونی در آینده ازش سوده خیلی خوبی کنی . که اقای مدیر درست همین کارو میکنه به صورتی میشه گفت که این کار یه جور سرمایه گزاریه که بعد از مدتی به در آمد خیلی خوبی میرسی .
پاسخ
(۱۳۹۴/۰۳/۰۵، ۰۷:۵۰ ب.ظ)darkness74 نوشته است: مدیر عزیز به نظرم روی تبلیغات بیشتر باید کار کنید . این سایت هنوز نا شناخته است . من هم به صورت اتفاقی وارد این سایت شدم و ثبت نام کردم .

یه مدت بصورت آزمایشی تبلیغات شد اما نتیجه منفی بود. کاربرهای زیادی اومدند و مطالب غیر مفید ارسال می کردند و هدفشون اسپم بود. منظورم اینه که اصلن این کاره نبودند. مخاطب این سایت کسی هست که از اینترنت  امرار معاش می کنه و یا در این حوزه فعالیت می کنه. 
کنترل مطالب اسپم در زمان بزرگتر شدن لیمباین بسیار سخت هست. کاربرها باید کم کم قوانین انجمن رو رعایت کنند و همزمان ناظم های قوی در هر بخش انتخاب بشن تا در کنترل مطالب طبق قوانین انجمن همکاری داشته باشند.
لیمباین باید کاری رو انجام بده که خیلی از سایتهای مشابه فارسی تا الان انجام ندادند. طبقه بندی مطالب، نظم در تاپیک ها، تمرکز پست های کاربر ها (در مورد یک سایت) در یک تاپیک منسجم و سایر جزئیاتی که فعلاً تصمیم بر آهسته بودن هست.
پاسخ
2 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 150 تومان به این پست پاداش داده شده است. newshyip.com, key_vay360
(۱۳۹۴/۰۳/۰۴، ۰۵:۵۸ ب.ظ)peymanfm7 نوشته است: مدیر جان من از شما یه سوال دارم
شماکه داری برای نوشتن پست پول میدی و ول خرجی میکنی دلیلش چیه و منبعش از کجاست؟؟؟
مطمئن هستم فضای نامحدود آپلود نباید ارزون باشه

مدیر ول خرجی نمیکنه بلکه سرمایه گذاری میکنه وکارش واقعا درسته چون با پیشرفت اینترنت و کسب و کار اینترنتی واقعا به همچین انجمنی که تخصصی به معرفی و بررسی سایت های درآمدزایی بپردازه لازمه و مدیریت با راهاندازی این انجمن برای اولین بار در ایران به این صورت واقعا درآینده سود خیلی خوبی نصیبش میشه و سرمایشو از همین سایت های اینترنتی درمیاره
برای داشتن درآمد باید اول توی کاری سرمایه گذاری کرد که بهش ول خرجی نمیگن
از نحوه تبلیغات انجمنم باید از مدریت تشکر کنم چون تبلیغات زیاد و کاربران زیاد بیشتر به ضرر انجمن تموم میشه چون وقتی یک گروه بزرگ بشه خطا توش بیشتر میشه اما اگه انجمن آهسته آهسته تعداد کاربراش زیاد بشه سود خیلی بیشتری در دراز مدت نصیبش میشه چون اینطوری کاربرانی که واقعا اینکاره هستن میان و همچین کاربرانی ماندگار میشن
پاسخ
i
تبریک میگم.خیلی خوبه
پاسخ

[-]
کلمات کلیدی
l , فروم , b , l , b , l , انجمن , b , forum

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان