انتخاب فایل

Refresh

کم کردن ریسک سرمایه گذاری از طریق هایپ لیستر


#1
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۰۸/۲۲، ۱۲:۳۴ ق.ظ، توسط modir.)
هایپ لیستر ها (مانیتورینگ) چه سایت هایی هستند؟
مدیران هایپ ها برای تبلیغات و اعتماد سازی سرمایه گزاران با پرداخت هزینه های بالا هایپشان را در این سایت ها ادد می کنند . مدیر هایپ لیستر دوباره مبلغ دریافتی را در هایپ مورد نظر سرمایه گذاری می کند و با دریافت سود روزانه برای سرمایه گذاران مشخص می کند که سایت Paying, Waiting , Problem یا Scam هستند . یکی دیگر از قابلیت های هایپ لیستر در اختیار گذاشتن کد های Button به هایپ مورد نظر است که با گذاشتن در صفحه ی اصلی هایپ، کاربر در جریان پرداخت یا عدم پرداخت ان هایپ قرار می گیرد . (این Button ها از طریق کنترل پنل هایپ لیستر بروز می شوند و مدیر هایپ نمی تواند تنظیم ان دخالت کند).
سرمایه گذاران عزیز، هایپ ها از مدیران هایپ لیستر ها می ترسند! و توجه داشته باشید که اگر سود روزانه یک هایپ لیستر پرداخت نشود از طریق Not Paying کردن بسیار سریعتر اسکم شدن هایپ مورد نظر به گوش بقیه می رسد در حالی که اگر سود یک اینوستور پرداخت نشود تاثیر به مراتب کمتری در آگاه کردن بقیه خواهد داشت و سرمایه گذاری های جدید را هم جذب خواهد کرد.
به همین دلیل مدیران هایپ ها زمانی که قصد اسکم شدن را دارند در ابتدا از سرمایه گذاران شروع می کنند در در مرحله اخر سود هایپ لیستر ها را پرداخت نمی کنند. چه بسا با پرداخت رشوه به هایپ لیستر نظرات کاربران و اعلام صحت کارکرد هایپ را خلاف واقع جلوه می دهند. 

چکار کنیم تا یک سرمایه گذار عادی برای هایپ ها بشمار نیاییم و سرمایه های ما از ریسک کمتری برخوردار شود؟
راه اندازی یک هایپ لیستر هزینه زیادی دارد . اسکریپت 80 دلاری همراه با هزینه طراحی ، دامنه و هاست و ... و چک کردن تمام هایپ های روزانه .

اما پیشنهاد من به کاربران (فعال) انجمن مانی میکر گروپ استفاده از هایپ لیستر آماده Hyiper.ir است که کاملا اماده است. این مانیتور کاملا توسط شما عزیزان اداره می شود و من هیچ نقشی در فعالیت شما نخواهم داشت.

شما بجای ثبت نام با نام یوزر خودتان در هایپ از یوزر Hyiper.ir استفاده کنید. ایمیل خودتان را ثبت کنید و سرمایه گذاری کنید . هایپ مورد نظر را در هایپ لیستر اضافه کنید و کدهای Button را برای مدیر هایپ ایمیل کنید . حالا شما یک وبمستر مانیتورینگ هستید و مطمین باشبد که مدیر هایپ در آخرین مرحله ی کلاه برداری سود شما را پرداخت نخواهد کرد.

اگر قصد سرمایه گذاری ندارید برای خودتان پاداش بگیرید.
جالب است بدانید که هایپ هایی که زیاد تبلیغات کرده اند هرگز به همه ی مانیتور ها مبلغی کامل را پرداخت نکرده اند و اکثر آنها از طریق ثبت نام و گرفتن Bonus به کمترین میزان سرمایه گذاری در هایپ پاداش دریافت می کنند تا هم برای آن هایپ ارزان تبلیغات شود و هم شما به یک درامد جدید برسید.
پس اگر قصد سرمایه گذاری ندارید هایپ را در مانیتوریگ ادد کنید ، در هایپ مورد نظر ثبت نام کنید و یک ایمیل به مدیر هایپ بزنید و تقاضای Bonus کنید و منتظر بمانید تا به شما پاداش تعلق گیرد.

کسانی که مایل به انجام فعالیت هستند با پیام خصوصی اطلاع بدهند تا پسورد ادمین را دریافت کنند. لطفا نکته نظرات و پیشنهاد تان را اعلام کنید.

شاد باشید
پاسخ
#2
من در رابطه با هایپ لیستر آماده همکاری هستم ولی چندتا مسئله هست:
1. با ی یوزر فقط یکبار میشه توی ی سایت سرمایه گذاری کرد یعنی اینکه هر سایت فقط برای یک نفر
2. به نظر شما ادمین های هایپ ها میاند تو همچین مانیتوری سرمایه گذاری کنند؟
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir
#3
دقیقا منم سوال 1 رو داشتم
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir
#4
درود بر شما. 
1-کاملا حق با شماست هر سایت فقط برای یک نفر خواهد بود اما باز هم غنیمتیه و تا حل این مشکل باید با همین روند ادامه بدیم تا راهی پیدا کنیم.
2- خیر ادمین هایپ ها نمیان توی همچین سایتی سرمایه گذاری کنند اما حداقل اینکه ادمین هایپ ها سرمایه هایپر رو به عنوان ادمین یک هایپ لیستر مدنظر بگیرند باز هم خوبه. اما برای Bonus چرا که نه . بعضی از مدیران هایپ ها همراه با سایت شما رزومه هم میخوان که مثلن در ایمیل قید کنید که در فروم های فارسی هایپ فعالیت زیادی دارید . فعال باشید رزومه جمع کنید چرا پاداش ندن.
این بدین معنی نیست که الان از هایپ بد هم میشه پول دراورد . نه. هایپ خوب اول باید انتخاب بشه
پاسخ
#5
مدیر جان
ی راهنمائی در مورد اینکه برای گرفتن سایت هایپ ها به ادمین ها چی بگیم بکن!
اگه متنی به انگلیسی هم میتونی برامون آماده کنی که خیلی خوب میشه
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir
#6
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۰۸/۲۳، ۰۱:۱۱ ق.ظ، توسط modir.)
سپاس از سوال خوبت. یک متن اماده کردم که براتون میذارم اما دقت کنید که هایپ مورد نظر قبل از ارسال ایمیل در مانیتورینگ اضافه شده باشه.

Dear manager 
Our advertisements are free of charge and we will not charge you for them. We just want to work with you. It will be appreciated if you reward us equal to the lowest amount of investment made in your
(website since we need a batch number in the forum postings (we will never withdraw the original cash

By the way, feel free to deactivate our account if you were not satisfied with our advertisements 
We will provide postings about you in 10 forums and then you will pay us. We will not allow the forums to remain inactive. Our username is: Hyiper.ir

We will add your website to our executive plan and will send you a monitoring code
Just try us once 

  
دقت داشته باشید که هایپ لیستر ها فقط پول تبلیغات نمی گیرند تا هایپ مورد نظر رو در مانیتورینگ اضافه کنند و بعد با بازدید روزانه سود بگیرند. مثلا در این ایمیل قید شده که شما در 10 فروم دیگه که در مورد این هایپ موضوع ساخته شده خواهید رفت و سند دریافت وجه رو خواهین گذاشت ( این باعث میشه تا موضوع هایپ مورد نظر به صفحه ی اول تاپیک هایپ ها بیاد) و هم اینکه مدیر هایپ انتظار داره که مانیتورینگ ها این کار رو انجام بدن.

حتی اگر میلی به فعالیت در hyiper.ir ندارید و میخواید یک مانیتورینگ راه اندازی کنید اسکریپت هایپ لیستر گلد کدرز رو رایگان در اختیارتون قرار میدم تا هایپ لیستر خودتون رو راه اندازی کنید اما از فعالیت در انجمن های خارجی هایپ غافل نشین.
پاسخ
#7
ی سوال دیگه:گلد کودرز مگه اسکریپتش رو رایگان میده؟البته میدونم که آزمایشیش رو رایگان میده ها ولی اگه برای سایت بخوایم فکر میکنم پول میگیره!
پاسخ
#8
(۱۳۹۳/۰۸/۲۳، ۰۹:۰۰ ق.ظ)hnlove2014 نوشته است: ی سوال دیگه:گلد کودرز مگه اسکریپتش رو رایگان میده؟البته میدونم که آزمایشیش رو رایگان میده ها ولی اگه برای سایت بخوایم فکر میکنم پول میگیره!

اسکریپت ها در مرحله ارائه 2 نوع هستند:
1- رایگان 2- پولی

رایگان که در موردش بحثی نیست و اسکریپت های جدی نیستند و بیشتر جنبه ی فان دارن اما بعضی اسکریپت ها بصورت خرید لایسنس بر روی یک دامنه تهیه میشند. مخصوصا اسکریپت های تجاری 

اسکریپت هایپ لیستر گلدکدرز هم بصورت پولی ارائه میشه و قیمتش 166 دلار هست که فقط هم بر روی یک دامنه قابل نصب هست.
اما بعضی از کدر ها میتونند در تنظیمات اسکریپت دست ببرند و محدودیت هاشو ار بین ببرند مثل همین اسکریپت های هایپ یا هایپ لیستر و .....که بصورت نال شده هم در بازار هست.
خصوصیات اسکریپت های نال اینه که بر روی N  دامنه قابل نصبه ! و قیمتش هم بسیار ارزون تره مثال اسکریپت هایپ لیستر 2014 نال شده الان در بازار 90 دلار.
ممکنه بگین واو چه عالی! اما همش این نیست! پس چه لزومی داره کسی لایسنس بخره.

خب خیلی از خصوصیات اسکریپت بواسطه نال شدن از بین میره. ممکنه باگ در اسکریپت بوجود بیاد . آسیب پذیری شما در مقابل هکر ها بسیار بیشتر میشه و اینکه ساپورتی در مورد اسکریپت ندارید. و مهمتر این که اسکریپت نال شده باید بر روی هاست های وارز نصب بشن در غیر این صورت هاست ساسپند میشه.
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. Hyiper
#9
یعنی این اسکریپتی که شما در اختیار قرار میدید نال شده است؟
پاسخ
#10
برای مانیتور بیشتر از اسکریپت نال دور ریختن پوله . Undecided
ایده ی شما برای مانیتور انجمن خیلی خوبه و فکر میکنم واسه یه سرمایه گذار هایپ بیشتر از این هم نیاز نباشه مگر اینکه بخواد یک وبمستر باشه که وبمستر یودن هم به این راحتیا نیست.
پاسخ

[-]
کلمات کلیدی
هایپ , هایپ , لیستر , هایپ , مانیتورینگ , هایپر , اسکریپت , هایپ , جدید

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  هایپ سرمایه گذاری INREM با سود ۱۳% برای ده روز + سند برداشت Aria770 10 505 ۱۳۹۷/۰۵/۰۴، ۱۰:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Aria770
  معرفی هایپ جدید fusionbtc - fusionbtc.biz freebyte 6 2,336 ۱۳۹۶/۱۲/۰۷، ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: soheilroaya
  معرفی هایپ جدید bitstorm freebyte 16 4,427 ۱۳۹۶/۱۲/۰۷، ۰۴:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: soheilroaya
  معرفی هایپ arab oil - arab-oil.com freebyte 9 2,779 ۱۳۹۵/۰۵/۱۳، ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: freebyte

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان