انتخاب فایل

Refresh

Super2x7 - Super2x7.com

ماتريكسي با رشد سريع و سقف درآمد 166000 دلار
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۰۸/۲۵، ۰۶:۳۵ ب.ظ، توسط modir. دلیل ویرایش: عدم رعایت قوانین انجمن )
با سلام خدمت همه كاربران عزيز

ماتريكسي كه امروز بهتون معرفي مي كنم به دليل اينكه هر كس تنها مي تونه 2 زير مجموعه مستقيم داشته باشه ،لذا رشد خيلي سريع تري نسبت به ماتريكس هاي ديگه داره.

مشخصات كلي سايت رو خيلي خلاصه در زير آوردم و درصورت علاقمند شدن به آن جهت آموزش كامل و مصور ثبت نام به وبلاگم كه در انتها لينك داده شده است مراجعه كنيد.

هزينه عضويت : تنها يك ونيم دلار
داراي : 7 لول
سقف درآمد: 166000 دلار
واريز به پرفكت ماني ، ايگوپي ، پي زا ، پي پال و غيره

جهت معرفي مصور سايت به آدرس زير مراجعه كنيد:
XXXX

ضمن اينكه علاقمندان به فيدر ماتريكس هم بهشون بگم كه درصورتيكه از طريق لينك بنده اقدام به ثبت نام كنند بجاي پرداخت 1.75 دلار فقط كافيه كه 75 سنت پرداخت كنند كه اين امر با كليه زير مجموعه ها هماهنگ شد. ضمن اينكه لينك بنده به جهت كمك رساني به ساير زير مجموعه ها در سايت پربازديد http://earn1sec.ir نيز قرار داده شده . براي ثبت نام معرفي اين يكي ماتريكس نيز مي تونيد به لينك زير مراجعه فرماييد.
XXX

این مطلب توسط مدیر ویرایش شد . طبق قوانین انجمن در موضوع جدید، مطالب باید کامل ارسال شوند و ارجاع کاربر به وبلاگ یا وبسایت دیگر ممنون می باشد. تقاضا دارم این مومضوع را ویرایش کنید در غیر اینصورت تا 3 روز اینده حذف خواهد شد.
پاسخ
2 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 100 تومان به این پست پاداش داده شده است. Hyiper, modir
دوست عزیز، درآمد زایی از طریق زیر مجموعه گیری دیگه تو ایران جواب نمیده چون همه تجربه تلخی دارن. من خودم تو همین ماتریکس حدود 1 ماه پیش عضو شدم ولی تو زیر مجموعه گرفتن موفق نشدم، چون اصلا کسی به حرفت گوش نمی ده، بعدشم به چشم یه آدم ابله نگات می کنه! تا بخوای بهش بگی که این چه فرقایی می کنه می گه برو، برو عمو ...
پاسخ
Martin با کلامت موافقم.چون ما ایرانیها کلاً روحیه کار گروهی نداریم . نمونه ی ملموس تر رو میشه بازاریابی شبکه ای مثال زد. 2 سال شده که قانونی شده اما این شرکت ها هنوز به جایگاه مناسبی در جامعه نرسیدن با وجود اینکه قانون خوب و حمایت خوبی هم میشن.
پاسخ
(۱۳۹۳/۰۸/۱۸، ۰۶:۰۶ ب.ظ)Martin نوشته است: دوست عزیز، درآمد زایی از طریق زیر مجموعه گیری دیگه تو ایران جواب نمیده چون همه تجربه تلخی دارن. من خودم تو همین ماتریکس حدود 1 ماه پیش عضو شدم ولی تو زیر مجموعه گرفتن موفق نشدم، چون اصلا کسی به حرفت گوش نمی ده، بعدشم به چشم یه آدم ابله نگات می کنه! تا بخوای بهش بگی که این چه فرقایی می کنه می گه برو، برو عمو ...

خب دوست گرامي ، اينكه اكثريت عوام توان فهم فرق هاي ماتريكي با هرم رو ندارند كه نبايد بذاري به حساب شكست خودت.
البته من مي دونم و تجربه شمارو هم داشتم ، اما به عنوان مثال خدمتتون عرض كنم كه در خصوص فيدر ماتريكس بنده 90% كليه زير مجموعه هاي مستقيم و غير مستقيم تا لول 4 خودم رو خودم به تنهايي با صرف وقت و تلاش در جهت توجيه و باور پذيري اين طرح به عموم بدست اوردن و در كل حدود 10% زير مجموع هام از طريق زير گروه هام بدست اوردم.
تز فكري من در خصوص اين طرح اين بوده كه بجاي اينكه دوستان به شكل پراكنده زير مجموعه اين و اون بشن ، زير مجموعه يك شخصي بشن كه به شكل تمام وقت براي پاسخ به علاقمندان جديد و ساير اعضاي قديمي وقت داشته باشه و جور اون اعضايي كه وقت بدست اوردن زير مجموعه رو ندارن و يا توانش رو ندارن بكشه.
بر پايه همين تز فكري بنده توي انجمن پرشين تولز كه هر طرحي رو كه بذاري تنگ نظرات بمبارون و سم پاشي فكري مي كنن، توي همچين محيطي من با اجراي ايده پرداخت جايزه 1 دلاري (حذف 1 دلار از هزينه ثبت نام) توي طرح فيدر ماتريكس موفق ترين شخص بودم و ماتريكس بنده داراي بيشترين رشد رو داشته توي اون انجمن .
برآيند اين تز فكري اين شده كه رابطه بسيار قوي بين من و اعضام شكل ميگيره ، بطوريكه زير مجموعه اي كه آپگريد لول 2 كرده به جاي اينكه از طريق سرگروه مستقيمش پيگير باشه به من ايميل مي زنن و از من مي خوان كه آپگريد اونها رو تاييد كنم.

حتي من براي كمك به زير مجموعه هام مبلغ 150000 تومان هزينه قرار دادن پست خودم توي سايت پربازديد http://earn1sec.ir كردم .

حال كاربران گرامي، اين گوي و اين ميدان
ترجيح مي ديد كه به شكل پراكنده زير مجموعه اين و اون بشيد و هر كسي بعد از چند هفته كلا متوقف بشه ؟ يا با اتحاد و همدلي خودتون تحت يك شبكه حمايتي عضو بشيد و با نيت كمك رساني به هموطنان خودتون ، خودتون رو هم از كسب درآمد و سود برخوردار كنيد؟

پس تا اين ماتريكس هنوز توي ايران بكر مانده (توي دنيا هنوز 2500 عضو هم نداره) وارد جريان شويد.
يا حق
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir

[-]
کلمات کلیدی
دلار , درآمد , از , اينترنت , دلار , سوپر , ماتريكس , 166000 , كسب

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان