انتخاب فایل

Refresh

معرفی کامل پرفکت مانی


perfectmoney.com
#1
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۱۲/۱۸، ۱۱:۲۱ ق.ظ، توسط modir.)
این شرکت در کشور پاناما در سال 2004 کار خود را آغاز کرد . ایران را در سال 2006 تحریم کرد و تا سال 2009 به ایران خدمات ارائه نمی کرد و ایران جزو کشورهای مجاز نبود. اما به دلایل مختلف و ارتباطات دو کشور پس از مدتی کشور ایران را در لیست کشورهای مجاز قرار داد. پس از مشکلاتی که در سال 2008 برای شرکت ایگولد به وجود آمد به تعداد استفاده کنندگان این حساب افزوده شد. 25% از کاربران این حساب آمریکایی هستند و کشور دوم چین است که با 18% در آسیا بیشترین دارندگان این حساب به شمار می آیند. پشتیبانی این شرکت نیز در سطح بسیار عالی است. این حساب قابلیت دریافت و پرداخت از طریق حسابهای بانکی حتی بانکهای ایران را دارد. این حساب خدمات کارت اعتباری را نیز ارائه می دهد. با تمام امکانات این حساب به کاربران حرفه ای توصیه نمی شود از این حساب در مبالغ بالا استفاده کنند. 


[تصویر:  confidentiality.jpg]


مزایای حساب Perfect Money:

- قابلیت واریز از حساب ارزی حتی ایران
- قابلیت استفاده از خدمات SMS
- کارمزد مناسب برای پرداختهای داخلی
- پشتیبانی از زبان فارسی
- ایران را می پذیرد


معایب حساب Perfect Money:

- بالا نبودن اعتبار در مقایسه با سایر حسابها
- رایج نبودن فروشگاه های اینترنتی که این حساب را می پذیرند
- بالا بودن کارمزد برای پرداختهای خارجی مانند بانکبرای اطلاعات بیشتر و افتتاح حساب به آدرس perfectmoney.com مراجعه نمایید.
پاسخ
#2
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۰۷/۰۵، ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط modir.)
اساس ظهور پرفکت مانی تجربه گروهی از موسسان کمپانی مرکب از متخصصان در بخش بانکداری، گروه مشاوران حقوقی تضمین شده، اقتصاد دانان و تیمی ازبرنامه نویسان شایسته در صنعت سرمایه داری الکترونیکی در سطح پویای بنیادی بود. با تحلیل طریقی که بشر از آغاز اولین ساخت سکه پول تا بنگاه های مالی امروز در اینترنت عبور کرده بود، پرفکت مانی فراتر رفن – ما به جهان یک وسیله پرداختی مناسب و ایده آل در هر مکانی از سیاره بوسیله هر کاربری ارائه کرده ایم. تحقق تخمینی هزینه یک چنین مقوله اقتصادی را مطالعه کرده اند و به جهان یک سیستم پرداختی جدید را عرضه کرده است که همه پیشرفت ها و عالیترین دستیابی های اقتصاد دانان و فن شناسان جهان در زمینه های پول الکترونیکی را به هم پیوست داده است. عینا این اصل در آفرینش پرفکت مانی پیروی شده است. تحقیقات بیشماری ثابت کرده است که ما در ترکیب فرایند امنیتی چند سطحی با سادگی و راحتی استفاده از سیستم به موفقیت رسیده ایم. یک وقتی که ما پیش از این در آیندۀ تجارت الکترونیکی نگاه کرده بودیم و پرفکت مانی را در آنجا دیدیم... 

فوریت و سرعت معاملات
سیستم بانکی به بیان امروز خود بسیار محافظه کار و آهسته می باشد، و همچنین بسیار متاثر بواسطه وضعیت های سیاسی درجهان، که بر روی سرعت کارایی معاملات اثر می گذارد. نظارت های مدیریتی و برنامه های امنیتی ملی گام معاملات مالی را با وجود ضرورت اجرای روشهای جدید همکاری شغلی بین پیمانکاران سست می کند. و ما اهمیت زیاد فوریت معامله را درک می کنیم و، تنها عاملی که ممکن است بر سرعت پردازش معاملات تاثیر گذارد عیب فنی کانال های مکاتبه ای و خط های مخابره ای داده ها می باشد. 

اصل جهانی
ممارست جهانی سیستمهای پرداختی الکترونیکی نشان داده است که نظارت بر روی شخص فیزیکی و قانونی ممکن است با توجه به وظایف مختلف خلق شده توسط کاربران سیستم پیچیده باشد. نتیجتا، در صحنه رهبری، مهندسان پرفکت مانی هدف بر این دارند که به کاربران بالاترین درجه وظیفه مندی و حداقل سادگیی استفاده سیستم پرداختی را ارائه دهند. پرفکت مانی طراحی شده است برای کنترل سرمایه گذاری به یک اندازه راحت برای هر دو تشکیلات تجاری پیچیده با حجم معاملات میلیونی و افراد خصوصی استفاده کننده از پول الکترونیکی برای پرداخت های کوچک.

پشتیبانی 24/7/365
پرفکت مانی مدیریت مالی و پشتیبانی مشتری برای مطمئن ساختن هر کاربر در پیدا کردن طریقه متعلق به فرد در حل مشکل او 24 ساعت شبانه روز، 7 روز هفته و 365 روز در سال را فراهم می کند. در مرکز پشتیبانی مشتری پرفکت مانی به طور برجسته متخصصان شایسته در بخش فعالیت بانکی و معاملات مالی در اینترنت کار می کنند. شیوه مرکز پشتیبانی این اجازه را به کاربران می دهد که هر گونه سوالی را پرسش نمایند، معامله ای را اجرا کنند یا میزان موجودی را در هر زمان مناسبی برای آنها مشاهده کنند.

کمال
شرایط بازار امروزه انیگیزه ای بود برای آفرینش پرفکت مانی به عنوان منتهی درجه آسانی سیستم. همه کاربران پی ام می می توانند به آسانی سرمایه های خود را به ارزهای الکترونیکی دیگر در کوتاهترین مدت و نرخ معقول برگردانند. الگریتم بنانهاده شدۀ همکاری ما با بانکها این اجازه را به ما می دهد انتقالات ارزی دریافت و ارسال جهانی را باحداکثر سرعت ممکن و با کمترین ضرر برای مشتری انجام دهیم تا زمانی که پیوستگی جهانی نیز در کره مالی و محدوده وسیعی از ارز در جهان اقتصادی اثر می گذارد سبب ناراحتی کمپانی هایی می شود که تجارت خود را در کشورهای متفات با ارزهای متفاوت راه می برند، پرفکت مانی این مشکل را با خلق یک وسیله جهانی و مناسب برای پرداخت ها میان شرکت کنندگان تجارت الکترونیکی برطرف ساخته است. هدف ما ارائه فرصت برای پردازش هر معامله ای تنها با پرفکت مانی است. با تاسیس پرفکت مانی ما به کمال نهایی در میدان کنترل مالی الکترونیکی رسیده ایم. اما تکنولوژی جدید دائما در حال نهادن وزن و آهنگ در توسعه سرمایه گذاری الکترونیکی است و ما هماهنگ با آنها به منظور تلاش برای برای یک قدم جلو بودن حرکت می کنیم. و بار دیگر با نگاه کردن در آینده تجارت الکترونیک ما پرفکت مانی راآنجا دیدیم... 
پاسخ
#3
بهترین بانک اینترنتیه برای کاربران ایرانی
پاسخ
#4
(۱۳۹۳/۰۷/۰۵، ۱۲:۰۸ ق.ظ)modir نوشته است: این شرکت در کشور پاناما در سال 2004 کار خود را آغاز کرد . ایران را در سال 2006 تحریم کرد و تا سال 2009 به ایران خدمات ارائه نمی کرد و ایران جزو کشورهای مجاز نبود. اما به دلایل مختلف و ارتباطات دو کشور پس از مدتی کشور ایران را در لیست کشورهای مجاز قرار داد. پس از مشکلاتی که در سال 2008 برای شرکت ایگولد به وجود آمد به تعداد استفاده کنندگان این حساب افزوده شد. 25% از کاربران این حساب آمریکایی هستند و کشور دوم چین است که با 18% در آسیا بیشترین دارندگان این حساب به شمار می آیند. پشتیبانی این شرکت نیز در سطح بسیار عالی است. این حساب قابلیت دریافت و پرداخت از طریق حسابهای بانکی حتی بانکهای ایران را دارد. این حساب خدمات کارت اعتباری را نیز ارائه می دهد. با تمام امکانات این حساب به کاربران حرفه ای توصیه نمی شود از این حساب در مبالغ بالا استفاده کنند. واریز پول به پرفکت مانی[تصویر:  confidentiality.jpg]


مزایای حساب Perfect Money:

- قابلیت واریز از حساب ارزی حتی ایران
- قابلیت استفاده از خدمات SMS
- کارمزد مناسب برای پرداختهای داخلی
- پشتیبانی از زبان فارسی
- ایران را می پذیرد


معایب حساب Perfect Money:

- بالا نبودن اعتبار در مقایسه با سایر حسابها
- رایج نبودن فروشگاه های اینترنتی که این حساب را می پذیرند
- بالا بودن کارمزد برای پرداختهای خارجی مانند بانکبرای اطلاعات بیشتر و افتتاح حساب به آدرس perfectmoney.com مراجعه نمایید.
پاسخ

[-]
کلمات کلیدی
perfect , مانی , پرفکت , معرفی , money , معرفی , کامل , پرفکت , مانی

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش وریفای حساب پرفکت مانی modir 24 19,149 ۱۳۹۶/۱۲/۱۶، ۰۸:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: FATEMEH
  اطلاعیه های پرفکت مانی modir 1 2,292 ۱۳۹۶/۰۵/۲۸، ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: shamin
  کامل ترین آموزش ساخت حساب پرفکت مانی modir 5 4,866 ۱۳۹۶/۰۵/۲۸، ۰۴:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: shamin

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان