انتخاب فایل

Refresh

درگاه پرداخت پی لاین Payline.ir

آموزش افتتاح حساب پی لاین
پی لاین یکی از سیستم های پرداخت ایرانی میباشد که از نظر من خیلی معتبره خود من تو این یک سالی که باهاش دارم کار میکنم خیلی راضی هستم و در تمام سایت های ایرانی که قابلیت پرداخت به پی لاین رو داشته باشه درخواست واریز رو به این حساب میدم چون هم زودتر پرداخت میشه و هم اینکه هر وقت بخوام درخواست برداشت میدم و در عرض حداکثر یک ساعت به حسابم واریز میشه
امیدوارم این سایت هم مانند زرین پال کارت عضو شتاب بده تا کاربرا دیگه نیاز یه درخواست وجه دادن نداشته باشن و بدون کسر کارمزد با اون کارت خرید های خودشون رو توی دنیای واقعی انجام بدن

برای عضویت به این آدرس می روید و نام خود و آدرس ایمیل خود را وارد میکنید دقت داشته باشید که شماره حساب شما در این سایت آدرس ایمیل شما می باشد پس آدرس ایمیل معتبر بدین و بعد پسورد را وارد میکنید و عضو میشوید

بعد از عضویت حساب شما فعال میشود و از هر سایتی که درخواست پرداخت وجه به پی لاین را بدهید به حسابتون واریز میشه

و اما برای درخواست واریز پول به حساب بانکیتون اول باید حساب خود را تو پی لاین به حساب تجاری ارتقا بدین که برای این کار وارد کنترپنلتون توی پی لاین میشین و گزینه ارتقا حساب رو میزنید بع مشخصات حسابی که میخوای پول توش واریز بشه رو میدین و یکسری مدارک مثل کارت ملی یا شناسنامه رو برای تایید هویتتون میخواد که اسکن میکنیئ میفرستید بعد از چند ساعت حسابتون ارتقا پیدا میکنه به حساب تجاری و براحتی درخواست انتقال وجه میدین که بعد از یک ساعت واستون کارت به کارت میکنن که البته 500 تومن کارمزد کم میشه و یا انتقال پایا میتونید بدین که بعد در ساعات کاری بعد از یکی دو ساعت و در ساعات غیر کاری فرداش واریز میشه به حسابتون

در کل من که از این درگاه پرداخت بسیار راضی هستم
پاسخ

[-]
کلمات کلیدی
آموزش , افتتاح , پی , لاین , payline , ir

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروشگاه آن لاین مجازی لند Majaziland 2 964 ۱۳۹۵/۰۵/۱۶، ۱۰:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Majaziland
Exclamation سایت های ارائه دهنده درگاه پرداخت h4medakbari 1 947 ۱۳۹۴/۰۶/۱۶، ۱۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: h4medakbari
  18 نکته امنيتی جهت استفاده از سيستم های پرداخت اينترنتی ahmad13 0 1,173 ۱۳۹۴/۰۲/۳۰، ۰۹:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahmad13
  پرداخت با بیت کوین coiniran 0 1,178 ۱۳۹۴/۰۱/۰۴، ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: coiniran

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان