انتخاب فایل

Refresh

letshavecash - letshavecash.com

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۰۹/۰۶، ۰۱:۰۰ ق.ظ، توسط Sonbol. دلیل ویرایش: رعایت نکردن قوانین ارسال مطلب )
سلام دوستای عزیز
بنده به دوستایی که زیر مجموعه من هستند در صورت سرمایه گذاری تو سایت و اکتیو شدنشون به عنوان حسن نیت دو دلار به حساب پرفکت مانیشون واریز میکنم.
تا تا هم یه هدیه ناقابل باشه از طرف بنده و هم اطمینان پیدا کنن که سایت قابل اطمینان هست. در صورت سرمایه گذاری با لینک بنده شماره اکانت پرفکتتونو پخ کنید.

اینم لینک ثبت نام

http://letshavecash.com/?ref=sonbol

پلن های سرمایه گذاری:

پکیج 10 دلاری:   روزانه 2.2 درصد روزانه برای 90 روز . RIO 198%
پکیج 20 دلاری:  روزانه 3 درصد برای 50 روز.RIO 150%
پکیج 500 دلاری: روزانه 2 درصد برای 100 روز.RIO 200%

RIO: سودی که در انتها کسب خواهید کرد
پاسخ
2 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. miladdarren, hnlove2014
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۰۷/۲۹، ۰۲:۱۱ ق.ظ، توسط hnlove2014. دلیل ویرایش: اشتباه )
این سایت رتبه پائینی تو سایت allmonitors داره و هم چنین فقط تو ی سایت مانیتور تبلیغ داده این یکی از ضعف های این سایته عزیز
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 25 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۰۷/۲۹، ۰۱:۱۷ ب.ظ، توسط modir.)
ببینید وقتی ما قراره سرمایمون رو توی یک هایپ بذاریم ابتدا باید جدیت  ادمین رو ببینیم وگرنه اینو میدونیم که همه ی هایپ ها کلاه بردار هستند.
هایپی که اسکریپت لایسنس داشته باشه، هاست حرفه ای داشته باشه، ساپورت خوبی داشته باشه، طراحی exclusive داشته باشه، مانیتورینگ های زیادی ثبت نام کرده باشه و .... میشه با احتمال بسیار زیادتری توش سرمایه گذاری کرد تا یک هایپی که اینها رو نداره.
اگر این قانون رو همزمان با پیگیر بودن و دنبال کردن هایپ ها برای اینکه اول بگذاریم و اول برداریم انجام بدیم چرا توی هایپ سود نکنیم؟
اکثر مردم فکر می کنند که نمی تونند توی هایپ سود کنند چون هایپ ها کلاهبرداند!
مگه چند درصد مردم دارن توی فارکس سود میکنند ؟ آیا فارکس کلاهبرداره؟!

هایپر های عزیز ایرانی که دارید فقط دلارها تون رو توی هایپ از دست میدید اینو درک کنید که هایپ بنگاه خیریه نیست

این فروم رو واسه همین زدم. هزینه ای هم واسم نداشته. بیاین بهمدیگه یاد بدین فقط زیر مجموعه گیری که نشد. توی هدر سایت زدم آکادمی هایپ نه هایپ مانیتورینگ وگرنه همون هایپ مانیتورینگم رو می چرخوندم.
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 25 تومان به این پست پاداش داده شده است. miladdarren
(۱۳۹۳/۰۷/۲۹، ۰۲:۰۷ ق.ظ)hnlove2014 نوشته است: این سایت رتبه پائینی تو سایت allmonitors داره و هم چنین فقط تو ی سایت مانیتور تبلیغ داده این یکی از ضعف های این سایته عزیز

بله دوست من. نکته بسیار مهم دیگه در مورد این هایپ اینه که اسکریپتش نال هستش. 

Check GoldCoders' HYIP Manager License
letshavecash.com - NOT Licensed

و وقتی یک هایپ حتی بیاد دووم بیاره براحتی هک میشه. هایپ های بدون اسکریپ لایسنس رو اغلب investor ها میزنن تا بیان وارد هایپ بشن بدون هیچ تخصصی و اولین سودی که جمع بشه هایپ رو اسکم میکنند. 
پاسخ
(۱۳۹۳/۰۷/۲۹، ۰۱:۲۲ ب.ظ)modir نوشته است:
(۱۳۹۳/۰۷/۲۹، ۰۲:۰۷ ق.ظ)hnlove2014 نوشته است: این سایت رتبه پائینی تو سایت allmonitors داره و هم چنین فقط تو ی سایت مانیتور تبلیغ داده این یکی از ضعف های این سایته عزیز

بله دوست من. نکته بسیار مهم دیگه در مورد این هایپ اینه که اسکریپتش نال هستش. 

Check GoldCoders' HYIP Manager License
letshavecash.com - NOT Licensed

و وقتی یک هایپ حتی بیاد دووم بیاره براحتی هک میشه. هایپ های بدون اسکریپ لایسنس رو اغلب investor ها میزنن تا بیان وارد هایپ بشن بدون هیچ تخصصی و اولین سودی که جمع بشه هایپ رو اسکم میکنند. 

واقعیت اینه که من هر روز ۱/۵دلار ازش برداشت میکنم. الانم نزدیک یک ماهه پرداختش به یک دقیقه نمیرسه و سریع واریز شده به حسابم.
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. hnlove2014
شما قدرت ریسکت بالاست البته این بعضی وقتها جواب میده بعضی وقتها هم نه
پاسخ
من سر در نیاوردم.ایا این کارا از لحاظ قانونی و شرعا درسته؟(اشکالی ندارن؟) و دیگه اینکه نکنه بریم شماره حساب بدیم و فرداش حسابمون رو هم خالی کنن؟؟
(در کوی نیکنامان ما را گذر ندادند/گر تو نمی پسندی،تغییر ده قضا را)
پاسخ
(۱۳۹۳/۰۸/۲۷، ۱۲:۰۱ ق.ظ)mohammad نوشته است: من سر در نیاوردم.ایا این کارا از لحاظ قانونی و شرعا درسته؟(اشکالی ندارن؟) و دیگه اینکه نکنه بریم شماره حساب بدیم و فرداش حسابمون رو هم خالی کنن؟؟

با توجه به اینکه شما اشراف کمی نسبت به این بازار دارید بنده توصیه نمی کنم وارد این بازار بشید چون قطعن ضرر خواهید کرد و اگر مایل به کسب درامد از اینترنت هستید از سایر روش های کسب درامد که نیاز به سرمایه گذاری نداره مانند 'کلیک های تبلیغاتی ' شروع کنید تا به تجربه و شناخت کافی برسید.
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. Martin

دوست عزیز من تا حالا ۵۴دلار از سایت گرفتم تا حالا سایتی به این خوبی ندیدم. نمی دونم شما چرا بهش بد بین هستین. اگر باور ندارین عکس پرداختاشو میزارم. این سایت بعد از تقاضای پرداخت بعد چند ثانیه پرداخت میکنه.
پاسخ
(۱۳۹۳/۰۸/۲۸، ۱۰:۰۷ ب.ظ)Sonbol نوشته است:

دوست عزیز من تا حالا ۵۴دلار از سایت گرفتم تا حالا سایتی به این خوبی ندیدم. نمی دونم شما چرا بهش بد بین هستین. اگر باور ندارین عکس پرداختاشو میزارم. این سایت بعد از تقاضای پرداخت بعد چند ثانیه پرداخت میکنه.

ببین دوست من مسئله بدبینی نیست من حرف اینه آدم اگه میخواد ریسک کنه باید جائی ریسک کنه که اعتبارش بیشتر باشه این سایت ریسکش بالاست من نگفتم پرداختی نداره
پاسخ
2 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 100 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir, modir

[-]
کلمات کلیدی
کنید , دو , هدیه , دلار , از , من , بگیرید , گذاری , هایپ , سرمایه , گذاری

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان