انتخاب فایل

Refresh

پرسش و پاسخ

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۰۷/۰۵، ۱۲:۰۰ ق.ظ، توسط modir.)
 سوال و جواب آزاد در مورد هایپ 
پاسخ
سلام
من الان توی 2 تا هایپ سرمایه گذاری کردم و سود خوبیم دارم می گیرم
http://rocozo.biz
http://strongbank.biz
از کجا بدونم که اسکم شدنشون نزدیک شده یا نه که پولمو بردارم؟!
پاسخ
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۰۸/۱۴، ۱۲:۰۹ ب.ظ، توسط modir.)
(۱۳۹۳/۰۸/۱۴، ۱۰:۰۱ ق.ظ)Martin نوشته است: سلام
من الان توی 2 تا هایپ سرمایه گذاری کردم و سود خوبیم دارم می گیرم
http://rocozo.biz
http://strongbank.biz
از کجا بدونم که اسکم شدنشون نزدیک شده یا نه که پولمو بردارم؟!

درود بر شما
در مورد هایپ ها نمیشه با قاطعیت گفت که فلان هایپ دقیقن چند روز پرداخت داره. اما بستگی به مخارج و پلنشون میشه تا میزان زیادی محدوده ی زمانی پرداخت یک هایپ رو پیش بینی کرد.

مثلن در مورد هایپ strongbank.biz که امروز 24 مین روز پرداختش رو داره میگذرونه در وضعیت قرمز وجود داره. و الان اکثر vote هایی که در هایپ مانیتورینگ ها نوشته شده پرسیدن که آیا این هایپ هنوز پرداخت داره؟!

Imanuel Husen All votes
strongbank paying or no today?
Ayesha Khan [/url]All votes

Scamm scammm dont invest here scammed me.....admin tricked wid me....the only paying is one how gives less profit...

اینوستور قوی کسی هست که روزانه تمام مانیتورینگ ها و فروم ها رو چک کنه. بهش یک نگاه شغلی داشته باشه نه فقط یک نگاه درآمدی .
اون چیری که در مورد این هایپ خیلی مشخصه اینه که اکثر آمارهاش Fake و ساختگیه. و الان لحظات آخر عمرشه. اگه بخواین در اولین فرصت همه چیزشو واستون مشخص میکنم.

هایپ [url=http://www.allhyipmonitors.com/details/rocozo.biz]rocozo.biz
با وجود ایم که 8 روزه کار کرده اما شرایط بهتری نسبت به هایپ بالایی نداره. ببینید مثلن در تعداد مانیتورینگ، پلن غیرمعقول ، ایده ی تجاری و خیلی چیزای دیگه ضعیف تره. توی این هایپ تا حالا 50 دلار هم اینوست نشده.
با دقت تر هایپ انتخاب کنید . هر کسی با پرداخت 20$ میتونه یک هایپ راه اندازی کنه. 
پاسخ
خیلی ممنونم از پاسخ خوبی که دادید، شما اینوستر قوی سراغ دارید که بشه باهاش روزانه مشورت کرد، من فقط پیشنهادهایی که دوستان در قسمت هایپ های در حال فعالیت می دن رو بررسی می کنم. به نظر شما خودتون تخصص دارید. چرا خودتون همیشه هایپای خوبو معرفی نمی کنید؟
پاسخ
کمی گرفتارم دوست عزیز. اما قصدم اینه بزودی یک هایپ مانیتورینگ راه بندازم و فقط هایپ هایی که میشه روش وقت گذاشت رو به اینوستورهای فروم معرفی کنم+ بازپرداخت بیشترین رفرال کمیسیون
مطلبی که ظهر نوشتم در مورد هایپ مانیتورینگ ها به این معنی نیست که اینها کاملن معتبرن و اگر حتی زدن Paying یعنی هایپ پرداخت داره. درصد بسیار زیادی از هایپ ها مربوط به ادمین های هایپ مانیتورینگ های هستند . حتی Vote های منفی رو پاک می کنند. از ادمین گلدپل گرفته تا ریچ مانیتور. شما باید خودتون بتونید هایپ خوب رو تشخیص بدید. که این هم با کسب تجربه امکان پذیره
پاسخ
هدف افراد از تاسیس هایپ چیست!؟ Angel
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir
(۱۳۹۳/۰۸/۱۸، ۰۹:۵۱ ق.ظ)Martin نوشته است: هدف افراد از تاسیس هایپ چیست!؟ Angel

پیشنهاد می کنم این لینک رو مطالعه کنید.
تا حالا چند دلار توی هایپ ها سرمایه گذاری کردید و چه نتیجه ای براتون داشته؟
پاسخ
من حدود یک ماهه دارم کار می کنم، مبالغ متفاوتی سرمایه گذاری کردم10 20 40 و البته به لطف دوستانی که همیشه قبل از اینوست باهاشون مشورت می کنم تا حالا ضرر نکردم.
این لینک رو خوندم، ولی این سوال برای من مطرحه که اگه واقعا می تونن از سرمایه های اینوستر ها پول دربیارن پس چرا بعد از یه مدت اسکم می شن! آیا هدفشون از ابتدای تاسیس اینه که بتونن از اسکم سود کنند!؟
پاسخ
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۰۸/۱۹، ۱۰:۳۱ ق.ظ، توسط modir.)
به ندرت هایپی راه اندازی میشه که بخواد واقعن با کسب سود در انجام فعالیتی سود اینوستورها رو پرداخت کنه. و اگر حتی همچین هدفی هم داشته باشه به دلیل اینکه سود بسیار بالایی در هایپ ها پرداخت میشه (نسبت به بازار واقعی) دوام آوردنش و کسب سود متداول در ابن بازارها بسیار سخت هست.
بازار فارکس و جدیدن بازار شرط بندی که هایپ ها فعالیت میکنند اصلا اطمینانی در سودش نیست و اونهایی هم که ایده ای جز این موارد دارند به نوعی اعلام میکنند که کلاهبردار هستند و تا چند وقت دیگه اسکم میشند!
 (البته هایپ Cherry shares رو یادمه 4 سال سود پرداخت کرد که در کار کودهای گیاهی بود به گفته خودش )
همه می دونند هایپ ها کلاهبردارند (چون یک روزی بسته میشن) چه خود مدیر هایپ و چه شمای اینوستور. اما اینوستور موفق کسیه که بتونه در زمان عمر مفید هایپ ازش پول در بیاره....
پاسخ
2 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 100 تومان به این پست پاداش داده شده است. Martin, hnlove2014
(۱۳۹۳/۰۸/۱۹، ۱۰:۲۵ ق.ظ)modir نوشته است: به ندرت هایپی راه اندازی میشه که بخواد واقعن با کسب سود در انجام فعالیتی سود اینوستورها رو پرداخت کنه. و اگر حتی همچین هدفی هم داشته باشه به دلیل اینکه سود بسیار بالایی در هایپ ها پرداخت میشه (نسبت به بازار واقعی) دوام آوردنش و کسب سود متداول در ابن بازارها بسیار سخت هست.
بازار فارکس و جدیدن بازار شرط بندی که هایپ ها فعالیت میکنند اصلا اطمینانی در سودش نیست و اونهایی هم که ایده ای جز این موارد دارند اعلام میکنند که کلاهبردار هستند و تا چند وقت دیگه اسکم میشند. (البته هایپ Cherry shares رو یادمه 4 سال سود پرداخت کرد که در کار کودهای گیاهی بود به گفته خودش )
همه می دونند هایپ ها کلاهبردارند (چون یک روزی بسته میشن) چه خود مدیر اون هایپ و چه شمای اینوستور. اما اینوستور موفق کسیه که بتونه در زمان عمر مفید هایپ ازش پول در بیاره....

از پاسخ کاملتون متشکرم.
پاسخ
1 نفر به این پست پاداش داده اند. در مجموع 50 تومان به این پست پاداش داده شده است. modir

[-]
کلمات کلیدی
پرسش , و , پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان