انتخاب فایل

Refresh

۷ عامل برای عدم موفقیت


#1
هر فردی موفقیت‌های خویش را براساس یک مقیاس نسبی مورد سنجش قرار می‌دهد.
موفقیت‌های کوچک برخی اشخاص در نظر برخی دیگر ممکن است بزرگ جلوه کند. این کاملاً بستگی به نوع تربیت، تحصیلات و شرایط موجود در زندگی شما دارد. تا زمانی که به اهداف خود دست یافته و برای بهترین بودن، می‌کوشید، فردی موفق محسوب می‌شوید، اصل مطلب این است. با این حال افرادی نیز وجود دارند که نمی‌توانند به سطح رضایتبخشی از موفقیت دست یابند. ضعف‌های شخصیتی و یا خصوصیات از پیش تعیین شده زندگی آنها موانع اصلی راه چنین انسان‌هایی به شمار می‌رود. اگر در زندگی خود شرایط دشواری را تجربه کرده‌اید، نگاهی به این صفات و موقعیت‌ها بیندازید تا ببینید در حال آماده کردن خود برای شکست‌های بیشتر هستید یا خیر؟
▪ پشت گوش‌اندازی: ممکن است یکی از اصلی‌ترین عوامل نابودی شما در تحصیل و زندگی شغلی طفره رفتن و به تعویق انداختن امور بوده باشد. افرادی که علائم مزمن این بیماری در آنها دیده می‌شود، مایلند با این جملات توجیه کنند که «تمام کردنش کاری ندارد» و یا «نگران نباش، وقت برای انجام دادنش بسیار است» و بدین ترتیب کارها و وظایفشان را برای همیشه از سر خود باز کرده و به تعویق بیندازند.
▪ ترس از موفقیت: مانع اصلی دیگر، واهمه داشتن از موفقیت است. با اینکه چنین افرادی دقیقا می‌دانند که برای موفق شدن به چه چیزی نیاز دارند اما به دلیل داشتن ترس از موفقیت قادر به رسیدن به اهداف والای خود نیستند، در نظر ایشان راه پیش رو، رعب‌آور است. نگرانی از آینده و همه مسائلی که در نهایت گریبانگیر او خواهد شد، منجر به فقدان بصیرت و آنها می‌گردد، مخاطرات ذاتی روند تجارت، رام‌نشدنی به نظر خواهد رسید. تشخیص محل این مشکل آسان‌تر از برخورد با پشت‌گوش‌اندازی است. با کمی هم‌محوری و اندکی صبر و شکیبایی فردی که از پذیرش مسوولیت‌هایی که موفقیتش را به همراه خواهد داشت وحشت دارد، می‌تواند شرایط را به نفع خود تغییر دهد.
▪ وسواس: افراد موفق دارای خصوصیتی مشترک هستند و آن قابلیت تمرکز بر اندیشه‌های بزرگ است. برای بسیاری اتخاذ چنین دیدگاهی مشکل است چرا که خود را کاملاً محدود و متعهد به انجام کارهای جزئی و کوچک می‌کنند. تلاش زیاد برای انجام کارهای جزئی زیان‌آور است چرا که زاویه دید را محدود خواهد کرد. اگر برای اتمام هر کار کوچکی مصر باقی بمانید، هرگز قادر نخواهید بود به اهداف والای خود دست پیدا کنید.
▪ ناامنی: افراد ضعیف و سست‌بنیان به علت داشتن احساس ناامنی در کارشان پیشرفتی حاصل نمی‌شود. شاید یکی از دلایل عدم موفقیت اینگونه انسان‌ها در بی‌میلی آنها برای نشان دادن برش از خودشان نهفته شده باشد. علت، ترس نیست، فقدان اطمینان و اعتماد باعث عقب ماندن آنها می‌شود. برای مثال عدم برخورداری از تجربه در یک موضوع می‌تواند موجب پدید آمدن احساس عدم اعتماد به نفس در فرد شود.
▪ اطرافیان: ممکن است شما همه شرایط لازم برای منعکس کردن فردی موفق از خود را دارا باشید اما آیا دوستانتان شما را در این راه همراهی می‌کنند؟ ممکن است آنها دیدگاه متفاوت و متضادی از موفقیت نسبت به شما داشته باشند. دوستان به علت تاثیرات منفی، راه رسیدن به موفقیت را برایتان سخت و دشوار می‌کنند.
برخی از اطرافیان حتی ممکن است متوجه پتانسیل و استعدادهای نهایی شما نشده و باعث زمین‌خوردگی و تردید در قابلیت‌ها و توانایی‌ها شوند. اگر این‌گونه روابط دوستی برایتان اهمیت دارد، کاری که باید انجام دهید همسو کردن دوستانتان با سیستم و خط‌مشی خود است.
▪ فقدان منابع: هیچ چیز ناهنجارتر از این موضوع نیست که انسان با وجود داشتن همه قابلیت‌های لازم جهت رسیدن به موفقیت، فقط به خاطر عوامل خارج از کنترل خود، از پیشرفت بازماند. فقدان منابع مالی و یا کمبود زمان به دلیل نگهداری از خانواده و یا مسوولیت‌های دیگر می‌تواند یک قاتل واقعی باشد. البته باید دانست که موفقیت نه فقط براساس مقیاس‌های متفاوت، بلکه در مکان‌ها و شرایط گوناگون نیز مورد سنجش قرار می‌گیرد. موفقیت‌ مالی ممکن است هدف اصلی شما باشد اما پدری خوب و کارمندی سختکوش بودن برای تامین کردن یک خانواده نوپا نیز به همان اندازه پرمعنی و ارزنده است. باید پذیرفت زندگی و هدف‌های مورد نظر انسان ممکن است دستخوش تغییرات قرار بگیرند که در این شرایط، توانایی شما در تطبیق خود با این تغییرات یک مقیاس بزرگ موفقیت به شمار می‌رود.
▪ فقدان دیدگاه درون‌نگر
یک معلم، افسر ارتش و سرایدار می‌توانند به طرق مختلفی موفق باشند. با اینکه موفقیت در کار ممکن است جذاب‌تر از همه به نظر برسد، اگر در زمان مورد انتظار به آن دست نیافتید، بیمناک نشوید. یک قدم به عقب بازگشته و علت را بررسی کنید.
خواه دوستانتان مقصر باشند و خواه اعتماد به نفستان، دقت کنید که قدم‌های صحیحی جهت بهینه کردن فرصت‌ها برای به دست آوردن موقعیتی موفق‌تر و راضی‌کننده‌تر بردارید.


منبع : بیرتک
پاسخ
#2
هیچ کسی آنقدر زنده نمی ماند که بتواند هر چیزی را که باید بیاموزد از ابتدا یاد بگیرد برای موفق شدن باید افرادی را بیابیم که قبلاً بهای آموختن چیزهایی را که برای دستیابی به اهدافمان نیاز داریم پرداخته باشند .
هر چه بیشتر بدنبال آسایش خاطر باشید کمتر آن را می یابید اما هر چه بیشتر در جستجوی موقعیت باشید بیشتر احتمال دارد به آسایش خاطری دارد که می خواهید برسید .
همیشه آینده را نسبت به گذشته ترجیح دهید . اکنون چه کنیم ؟
توانایی انضباط بخشیدن به خود ، برای به تاخیر انداختن احساس لذت در کوتاه مدت جهت بهره مندی از پاداشهای بزرگتر در آینده لازم? قطعی موفقیت است .
هر چه را عمیق باور داشته اید برایتان به واقعیت تبدیل می گردد .
نمی توانید اختیار آنچه را که برایتان اتفاق می افتد در دست بگیرید اما می توانید اختیار رفتارتان نسبت به آنچه را که برایتان اتفاق می افتد را داشته باشید و بدین ترتیب بجای اینکه به تغییرات اجازه دهید اربابتان شوند شما ارباب تغییرات خواهید شد .
هر چه از خود اعتبار بیشتری به دیگران بدهید اعتبارتان بیشتر می شوید هر چه بیشتر به دیگران کمک کنید آنها هم بیشتر مایل به کمک کردن به شما می شوند .
شکست واقعه ای منفرد و ناگهانی نیست . یک شبه رخ نمیدهد . بلکه شکست از چند اشتباه در قضاوت تشکیل گردیده که هر روز تکرار شده اند .
یا شما روز خود را اداره می کنید یا روز است که شما را اداره می کند .
ارزش اصلی زندگی بدان چیزی نیست که بدست می آورید بدان چیزی است که می شوید .
برای حل هر مشکل " اولاً چه باید بکنم ؟ چه چیزی می توانم مطالعه کنم ؟ و از چه کسی بپرسم ؟ "
باید مسؤلیت شخصی داشته باشید . نمی توانید شرایط ، فصول یا جهت وزش باد را عوض کنید اما می توانیدخودتان را تغییر دهید این چیزیست که به عهد? شما است .
روز خود را با نگاه مستقیم به چشمان خود در آینه و گفتن " دوستت دارم " به پایان برید این کار را به مدت 30 روز انجام دهید و بینید چگونه تغییر می کنید .
اول باید باور کنید زیرا باورهاتان تعیین کنند? اعمالتان و اعمالتان تعیین کنند? نتایجتان هستند .
بیبشتر نگران شخصیت خود باشید نا اعتبارتان شخصیتتان آن چیزی است که هستید در حالیکه اعتبارتان تنها آن چیزیست که دیگران در مورد شما می اندیشند .
امروز روز زندگی شماست . تنها زندگی که از آن اطمینا دارید . حداکثر بهره را از امروز ببرید . به چیزی علاقمند و از خواب برخیزید . یک سرگرمی ایجاد و بگذارید بادهای اشتیاق شما را درنوردند . امروز را با احساس سپری کنید
اینکه چه دارید ، که هستید ، کجا هستید یا چه می کنید سبب شادی یا ناراحتی شما نمی شود بلکه آنچه در مورد آنها می اندیشیدچنین می کند .
بسیاری از مهمترین کارهای دنیا توسط افرادی صورت پذیرفته اند که وقتی اصلاً هیچ امیدی بنظرشان نمی رسیده به تلاش خود ادامه داده اند .
موفقیت یعنی رسیدن بدانچه می خواهید ؛ خوشحالی یعنی خواستن آنچه که بدان دست پیدا کرده اید .
بهترین کار نصیب کسی میشود که بتواند آن را بدون اینکه به عهد? دیگری بیاندازد یا بازگردد و عذر بیاورد ، انجام دهد
چه کسی بود که گفت نمی توان انجامش داد ؟ به من بگویید او چه پیروزیهای بزرگی در کارنامه اش دارد که بتواند در مورد اینکه چه چیزی قابل انجام است و چه چیزی خیر ، قضاوت کند !
وقتی مدارا کردن با افراد مخالف باشما و گفتن کلمات خوشایند به آنانی که تحسین نمی کنید را یاد نگرفته اید تا وقتی که عادت جستجوی خوبیهای دیگران بجای بدیهایشان را در خود شکل نداده اید ، موفق یا شاد نخواهید شد .
فکر خود را غنی کنید . فابلیتهای خود را آزاد سازید موفقیت از درون شما آغاز می شود .
پاسخ
#3
کتاب آقای دهقان در مورد 8اصل کار استارتری میتونه راهنمای خوبی برای پیدا کردن مسیرمون باشه.من مقالشو خوندم و تونستم انگیزه کافی برای کسب موفقیت تو کارم پیدا کنم.توصیه میکنم مقالشو حداقل دانلود کنین بخ نین
پاسخ
#4
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۷/۰۶/۱۳، ۰۱:۵۲ ب.ظ، توسط nasim_nz.)
ثبت شرکت تعاونی
شرکت های تعاونی یکی دیگر از انواع هفت گانه ثبت شرکت به شمار می رود. ثبت شرکت تعاونی متشکل از افرادی است که برای مرتفع ساختن مشکلات مشترکشان یا رسیدن به اهداف جمعی گرد هم می آیند. در اینگونه شرکت ها سهام باید به طور مساوی بین شرکا تقسیم شود. شرکت های تعاونی از لحاظ فعالیتی به ۲ دسته ی تولیدی و توزیعی تقسیم می شوند.

متقاضیان محترم ثبت شرکت گردشگری میتواند با ارائه مدارک ثبت شرکت گردشگری که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد، و با مراجعه به ثبت شرکت فردا برای انحام مراحل ثبت شرکت گردشگری، به راحتی و در زمان مناسب شرکت خود را به ثبت برسانند.

فروش برند تجاری و وبلاگ
یکی از راه های افزایش فروش محصولات داشتن برند تجاری موفق است که اگر شرکت یا موسسه شما اولین منبعی باشد که خبری را در زمینه و حوزه فعالیت خود منتشر می کند قطعا وب سایت ها یا وبلاگ های متعددی به شما لینک خواهند داد و همین امر موجب افزایش فروش می باشد که نتیجه داشتن یک برند تجاری موفق است.
ثبت برند چیست ؟
ثبت برند جاری می تواند کالاهای تولیدی یا خدمات ارائه شده توسط یک شخص یا شرکت را ز کالاها یا خدمات سایر شرکت ها با اشخاص متمایز نماید
پاسخ
#5
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۷/۰۶/۱۳، ۰۳:۳۱ ب.ظ، توسط sabt 3.)
به طور کلی اگر شما بخواهید یک محصول مشابه را در پلتفرم های اندروید و IOS طراحی و عرضه نمایید؛ طراحی اپلیکیشن حرفه ای در سیستم عامل اندروید کمی ارزان تر از طراحی آن در سیستم عامل IOS است. این موضوع دو دلیل دارد: اول اینکه توسعه دهندگان سیستم عامل اندروید بیشتر از توسعه دهندگان پلتفرم IOS می باشند. مورد دوم هم بیشتر بودن سخت افزار ها و نرم افزار های مورد نیاز برای توسعه در سیستم عامل اندروید است. این دو عامل باعث شده طراحی یک اپلیکیشن اندرویدی کم هزینه تر و کم دردسر تر از طراحی همان اپلیکیشن در پلتفرم IOS باشد.

تعرفه ی خشکشویی آنلاین لاوسته شامل مقادیری منصفانه برای خدمات متنوع شرکت ما می باشد. این تعرفه ها به گونه ای مشخص شده اند که برگ برنده ی شرکت لاوسته به حساب  بیایند. در بازار پر نوسان امروز که قیمت مواد شوینده روز به روز افزایش می یابد؛ خشکشویی آنلاین لاوسته با استراتژی بلند مدت خود تصمیم گرفته است که قیمت خدمات خشکشویی خود را به گونه ای تنظیم نماید تا مناسب با توان مالی خانواده های ایرانی باشد. متاسفانه بسیاری از شرکت ها بدون توجه به این موضوع هزینه ی خدمات خشکشویی خود را افزایش دادند که این امر موجب شد؛ مردم دیگر مانند قبل به خشکشویی ها مراجعه نکنند.

(۱۳۹۷/۰۶/۱۳، ۰۳:۲۵ ب.ظ)sabt 3 نوشته است: به طور کلی اگر شما بخواهید یک محصول مشابه را در پلتفرم های اندروید و IOS طراحی و عرضه نمایید؛ طراحی اپلیکیشن حرفه ای در سیستم عامل اندروید کمی ارزان تر از طراحی آن در سیستم عامل IOS است. این موضوع دو دلیل دارد: اول اینکه توسعه دهندگان سیستم عامل اندروید بیشتر از توسعه دهندگان پلتفرم IOS می باشند. مورد دوم هم بیشتر بودن سخت افزار ها و نرم افزار های مورد نیاز برای توسعه در سیستم عامل اندروید است. این دو عامل باعث شده طراحی یک اپلیکیشن اندرویدی کم هزینه تر و کم دردسر تر از طراحی همان اپلیکیشن در پلتفرم IOS باشد.


تعرفه ی خشکشویی آنلاین لاوسته شامل مقادیری منصفانه برای خدمات متنوع شرکت ما می باشد. این تعرفه ها به گونه ای مشخص شده اند که برگ برنده ی شرکت لاوسته به حساب  بیایند. در بازار پر نوسان امروز که قیمت مواد شوینده روز به روز افزایش می یابد؛ خشکشویی آنلاین لاوسته با استراتژی بلند مدت خود تصمیم گرفته است که قیمت خدمات خشکشویی خود را به گونه ای تنظیم نماید تا مناسب با توان مالی خانواده های ایرانی باشد. متاسفانه بسیاری از شرکت ها بدون توجه به این موضوع هزینه ی خدمات خشکشویی خود را افزایش دادند که این امر موجب شد؛ مردم دیگر مانند قبل به خشکشویی ها مراجعه نکنند.

مچ بند هوشمند یکی از گجت های پوشیدنی ارزان است که امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده است. از برند های معروف این گجت می توان به مچ بند هوشمند شیائومی و مچ بند هوشمند آی واون اشاره کرد. بعضی ها مچ بند هوشمند را با ساعت هوشمند اشتباه می گیرند که البته شباهت بالای این دو گجت در این اشتباه بی تاثیر نیست.
پاسخ

[-]
کلمات کلیدی
عامل , برای , عدم , موفقیت

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتخاب شبکه های اجتماعی مناسب برای کسب و کار شما kareinterneti 3 1,578 ۱۳۹۵/۰۵/۱۶، ۰۹:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahboobe
  راه کارهای طلایی برای موفقیت شغلی! mahboobe 2 1,513 ۱۳۹۵/۰۵/۱۶، ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mahboobe
  ۱۵ راه ساده برای رسیدن به موفقیت mahboobe 2 2,785 ۱۳۹۵/۰۵/۱۲، ۰۹:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mahboobe
  چگونگی استفاده از جمع سپاری برای رونق کسب و کار ( قسمت دوم) kareinterneti 0 1,230 ۱۳۹۵/۰۲/۱۱، ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: kareinterneti
  چگونگی استفاده از جمع سپاری برای رونق کسب و کار ( قسمت اول) kareinterneti 0 1,178 ۱۳۹۵/۰۲/۱۱، ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: kareinterneti
  ۶قدمی که برای فعالیت در شبکه های اجتماعی باید بردارید!(قسمت دوم) kareinterneti 0 1,246 ۱۳۹۵/۰۲/۱۱، ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: kareinterneti
  ۶ قدمی که برای فعالیت در شبکه های اجتماعی باید بردارید ! (قسمت اول ) kareinterneti 0 1,403 ۱۳۹۵/۰۲/۱۱، ۱۱:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kareinterneti
  در قبال یک اظهارنظرمنفی برای کسب و کارتان چه اقداماتی میتوانید داشته باشید؟ kareinterneti 0 1,085 ۱۳۹۵/۰۲/۱۱، ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: kareinterneti
  شبکه های اجتماعی میتوانند برای هر کسب و کاری مفید باشند؟ kareinterneti 0 1,169 ۱۳۹۵/۰۲/۱۱، ۱۰:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: kareinterneti
  نکاتی برای فریلنسر موفق بودن kareinterneti 0 782 ۱۳۹۵/۰۲/۱۱، ۱۰:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kareinterneti

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان