انتخاب فایل

Refresh

کلمات کلیدی
نویسنده: modir - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2403
آیا شما یک استارت آپ یا کارآفرین موفق هستید؟
در این نوشته می خواهم چند اصطلاحی که در کشورهای غربی بسیار کاربرد پیدا کرده و البته یکی از دلایل موفقیت اقتصادی آنها همین شرکتهای خرد و نوپای میباشد که با خلاقیت و جرات خاصی که داشتند توانسته اند به موفقیت برسند.


Business Model
یا همان مدل تجارت، که چگونگی پلان ریزی یک ایده تجاری، انجام آن و به سود دهی رساندن آن را تشریح میکند. هیچ ایده ای بدون پلان ریزی قابل اجرا نیست اگر این کار را هم کرده اید حتما با مشکلات بسیاری روبرو شده اید که پیشرفت شما را بسیار آهسته ساخته. بسیاری از ایده ه
نویسنده: modir - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1828
چطور یک میزبان نامناسب را شناسایی کنیم؟
با افزایش روز افزون تعداد شرکت‌های ارائه دهنده خدمات میزبانی وب، انتخاب کردن از بین آنها کار بسیار دشواری شده است و از سوی دیگر شناسایی میزبان‌های نامناسب و تفکیک آنها از میزبان‌های خوش‌نام چندان ساده نیست.

[align=justify]بعنوان یکی از نخستین نشانه‌های یک شرکت میزبانی نامناسب می‌توان گفت که وجود زنگ‌ها و آژیرهای هشدار سرسام آور نشان دهنده عدم وجود پشتیبانی مناسب است. اما عدم پاسخگویی شرکت میزبان به ایمیل‌ها و تماس‌های شما، یکی از آسان‌ترین و سریع‌ترین روش‌ها برای کشف نا
نویسنده: mrali - پاسخ‌ها: 4 - بازدید‌ها: 3431
70 درصد سهام سه بانک متعلق به یک فرد خاص!!!
به نقل از سایت :پولی مالی

عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی:
[size=small]
70 درصد سهام سه بانک متعلق به یک فرد خاص اخبار پولی مالی- هیچ فرد حقیقی نمی تواند بالای 50 درصد سهام بانک ها را در اختیار داشته باشد، ولی برخی افراد 60 تا 70 درصد سهام برخی بانک ها را در اختیار خود و خانواده خویش دارند.


به گزارش اخبار پولی مالی ،سیدرمضان شجاعی- کیاسری نماینده مجلس با اعلام این مطلب که 70 درصد سهام دو بانک تازه تاسیس و یک موسسه اعتباری متعلق
نویسنده: No1Back - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1639
Ojooo - Ojooo.com
سایت اوجو از اوایل سال 2010 فعالیت خود را آغاز کرد, فعالیت اصلی این سایت همانند یاهو و گوگل میزبانی خدمات ایمیل و موتور جستجو را شامل می شد.
[تصویر: http://wad.ojooo.com/bs_e.php?lng=en&u=565075]

اوجو رفته رفته گستره خدمات خود را افزایش داد تا اینکه در اوخر سال 2010 خدمات TV و Movie را راه اندازی کرد.

در سال 2011 اوجو در میان خدمات دهندگان ایمیل بطور جدی وارد رقابت شد و سرویس های Travel و Mobile را نیز راه اندازی کرد و در سال 2012
نویسنده: arezoo2020 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1486
نکات مهم برای ایجاد یک دامنه اینترنتی
1- نام دامنه باید کوتاه انتخاب شود

کوتاهی نام دامنه و طولانی نبودن آن یکی از ویژگی های مهم یک دامنه اینترنتی است بر اساس قانون نام گذاری دامنه ، طول نام دامنه نباید بیشتر از 67 کاراکتر باشد اما تجربه ثابت کرده است کاربران اینترنتی بیشتر از 12 کاراکتر نام دامنه را نمی توانند به خاطر بسپارند و عملا آن را از یاد خواهند برد.

2- نام دامنه باید قابل فهم و قابل درک باشد

اگر کاربری بتواند نام دامنه قابل درکی برای خود و یا تجارت و هدف خود انتخاب نمایید و دامنه را به ثبت برساند تقریبا از 50% از م
نویسنده: arezoo2020 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1369
نمودار دوره حیات یک دامنه
با وجود اینکه امکان داره نمودار حیات یک دامنه طی مراحلی چون انقضاء , مهلت برای تمدید دوباره , حذف اطلاعات ثبت گذشته درصورت عدم تمدید دوباره و آزاد شدن اون برای ثبت بوسیله کاربری دیگه تو پسوندهایی بخصوص کمی با هم تفاوت داشته باشه اما نمودار زیر در مورد دوره حیات بیشتر دامنه هایی از این دست صدافت می کنه.این نمودار بصورت گردشی روند دوره حیات یک دامنه رو برطبق قوانین موسسه ICANN نشان می ده.

دوره آزاد یا Available: در این دوره دامنه برای ثبت آزاد بوده و می توان آن را با پرداخت هزینه ثبت و
نویسنده: arezoo2020 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1741
۶اصل برنامه ریزی استراتژیک در یک شرکت کوچک
بسیاری از شرکتها بدون برنامه رسمی کار می کنند، در شرکتها ی تازه تاسیس، مدیران چنان سرگرم امور هستندکه فرصتی برای برنامه ریزی ندارند. در شرکتهای کوچک مدیران چنین استدلال می کنند که تنها شرکت های بزرگ به برنامه ریزی رسمی نیازمندند.آنها تصورمی کنند که بازار به سرعت در حال تغییر است ،از این رو برنامه ریزی نمیتواند مفید واقع شود.
chennai_branding_services_2در حالیکه برنامه ریزی باعث می شود که مدیریت بتواند به صورت منظم بیندیشد و در برابرتغییرات محیطی به موقع واکنش نشان دهد.
[b]برنامه ریزی استراتژیک
نویسنده: arezoo2020 - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 3459
سرمایه گذاری بر روی یک حساب PAMM
سرمایه گذاری بر روی یک حساب PAMM

افرادی که مایل به کسب سود از بازار فارکس هستند اما هنوز دانش و توانایی لازم را ندارند می توانند با انتخاب مدیر سرمایه مناسب به سود مناسب برسند.

بروکر فیبو گروپ فهرست رتبه بندی حساب های PAMM را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید نتیجه کار این معامله گران را مشاهده و مقایسه کنید و آنکه شرایطی مناسب و دلخواه شما دارد انتخاب نمایید.

به عنوان مثال در حال حاضر حسابی بنام Mag در رتبه اول این لیست می باشد که می توانید در صفحه آن جزئیات بیشتری در مو
نویسنده: key_vay360 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1930
جزئیات یک خدمت جدید در شبکه بانکی/وصول یک چک در دو بانک
بانک توسعه صادرات و بانک صادرات همزمان با دهه فجر، « طرح خدمت» را اجرایی می‌کنند.

بر اساس تفاهم‌نامه بانک صادرات و بانک توسعه صادرات، امکان تعامل دو جانبه در ارائه خدمات بانکی به مشتریان فراهم می‌شود. بر این اساس ارایه خدماتی همچون امکان واریز وجوه به حساب و پرداخت وجه چک‌های مشتریان در شعب طرفین در فاز اول و سایر خدمات مانند بروات‌ و حوالجات طبق ضوابط و دستور‌العمل‌های بانکی به صورت آنلاین قابل ارائه است.

این تفاهم‌نامه برای تسریع در ارائه خدمات بانکی‌‍، استفاده بهینه از ظرفیت مشترک شعب
نویسنده: key_vay360 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1990
بازاریابی در یک محیط اقتصادی بی رونق
اینکه اعتقاد داشته باشید اقتصاد درحال رکود است یانه ، بیشتر به این بستگی دارد که تحت تاثیر سخنان چه کسی باشید و یا اینکه اوضاع موجود ا قتصادی تا چه اندازه مستقیما" برکسب و کارتان اثر گذاشته باشد.اگر اوضاع راکد اقتصادی شما را به پعنوان صاحب یک کسب و کار نگران می کند، بهتر است یک برنامه بازاریابی و فروش تهاجمی را تدارک ببینید.

اگر همیشه کالا و خدمات شما متناسب با نیاز مشتریان و درجهت مرتفع نمودن آن باشد، مطمئنا" درشرایط رکود اقتصادی درمقایسه با دیگران ازگردش بالنسبه بهتری برخوردار خواهد بود،زیر