انتخاب فایل

Refresh

کلمات کلیدی
نویسنده: mahlaa - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1164
5 فکری که شما را شبیه میلیاردرها می کند
هر میلیاردری در جهان، دارای یک ویژگی است که دیگران از آن غافل هستند. یک میلیاردر خود را همیشه قوی و موفق می داند و همواره ذهنیت مثبتی به مسائل دارد.

مهم تراز داشتن ثروت و یا دستیابی به موقعیت های بالای تحصیلی، این است که چگونه می توانیم مانند یک میلیاردر فکر کنیم و ثروتی را که می خواهیم، در هر زمینه یا حوزه ای به دست آوریم، چه علمی و چه مالی.

1- برای بزرگ شدن متولد شده اید
مهم ترین نکته این است که شما اعتماد به نفس داشته باشید و آن را هر روز به خودتان القا کنید. باید ذهن خود را آموزش دهید
نویسنده: sitecode - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 612
وورنک (woorank) چیست ؟ چگونه کار می کند ؟
وورنک (woorank) چیست ؟ چگونه کار می کند ؟

وورنک (woorank) چیست ؟ چگونه کار میکند ؟ وب سایت وورنک در میان سئو کاران از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد و دو علت کلی برای این حجم از محبوبیت وجود دارد . اولین دلیل این است که امتیاز دهی خوبی دارد یعنی بر اساس پارامتر ها یک عدد در بازه ی 1 تا 100 را برای طراحی سایت شما بیان می کند . علت دیگری ک
نویسنده: youka - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 319
مسی قراردادش را تمدید نمی کند ؟!
وبسایت رسمی برنامه نود - رابرت فرناندز، مدیر فنی بارسلونا پس از بازی این تیم و بتیس گفت که با مسی برای تمدید قرارداد به توافق رسیده اند اما در روزهای اخیر اخباری مطرح شده که این بازیکن عجله ای برای تمدید ندارد.
به گزارش وبسایت نود، قرارداد مسی با بارسلونا تا سال ۲۰۱۸ اعتبار دارد اما در حال حاضر لئو هیچ عجله ای برای تمدید ندارد و بعید به نظر می رسد که در روزهای آتی این اتفاق محقق شود. مسی منتظر است تا تکلیف خریدهای بارسلونا مشخص شود. او از این که کاتالان ها هنوز نتوانسته اند جانشینی برای نیمار
نویسنده: سایت دیزاین - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 208
محتوا در طراحی حرفه ای نقشی کلیدی ایفا می کند
محتوا در طراحی حرفه ای نقشی کلیدی ایفا می کند

نداشتن غلط املایی،استفاده از فونت های مناسب و به جا،چیدمان صحیح ایتم ها.تکراری نبودن جملات و عبارت های استفاده شده در متن و .... .
وب سایت باید به گونه ای باشد که مخاطب بتواند تمام آن چیزی را که شما دوست دارید به راحتی پیدا کند
در مجموع تجربه تمامی مواردی که در رابط کاربری منعکس می گردند با نام UX شناخته می شوند و سایتی موفق و حرفه ای طراحی شده است که UX را در مرکز توجه خود قرار داده باشد و آن را تا حد ممکن بهبود ببخشد.

باید همراه با زم