انتخاب فایل

Refresh

کلمات کلیدی
نویسنده: arezoo2020 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1495
هفت ویژگی افراد خلاق در کسب و کارهای پیشرو
آیا محصولات و خدمات شما، کم مخاطب هستند؟
آیا مشتریانتان به سراغ رقبای شما می روند؟
آیا در کسب و کار خود، همسو با تغییرات بازار حرکت می کنید؟
بنظر می رسد یکی از مهمترین رسالت های یک کسب و کار، دستیابی به اهداف از طریق به کارگیری افراد خلاق است. در شرایط رقابتی کنونی، سازمان ها برای بقا به خلاقیت بیشتر و بیشتر نیاز دارند و به دلیل تغییر مداوم شرایط بازار، این خلاقیت همگام با تغییرات محیط است که کسب و کارها بر موانع پیش رو غلبه می کنند. پس احتمالا شما نیز به دنبال جذب کارمندان خلاق هستید؟ اما وی
نویسنده: key_vay360 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1657
10دلیل ورشکستگی کسب و کارهای کوچک
شاهد ورشكستگي و پايان تجارت يك شركت بودن، بسيار سخت است. 10 دليل اصلي ورشكستگي در كسب و كارهاي كوچك به شرح زير است :

1ـ فقدان سرمايه كافي پول مي تواند علت اصلي تمام ورشكستگي ها در تجارت باشد. صاحبان كسب و كارهاي كوچك بايد تخمين بزنند كه به چه مقدار پول نياز دارند تا بتوانند كار خود را راه اندازي كنند. آن را خوب اداره كرده و سپس در سطح خوبي نگه دارند و به عنوان يك شركت بازرگاني موفق خود را مطرح كنند.

نورمن اسكاربورو استاد تجارت در كالج Presbyterian در كاروليناي جنوبي مي گويد:
"زماني كه
نویسنده: mahboobe - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1510
چگونه بر روی کارهای خود بهتر تمرکز کنیم؟
اصولاً زمانی یک شخص می‌تواند کاری را به‌درستی انجام دهد که بتواند بر روی آن کار تمرکز کند و توانایی آن را داشته باشد که تمام جزئیات مربوط به آن کار را ببیند.

حتماً برای شما هم پیش آمده که بخواهید کاری را انجام بدهید ولی تمرکز کافی را برای انجام آن کار نداشته و نتوانسته‌اید آن کار را به‌درستی انجام دهید، اصولاً زمانی یک شخص می‌تواند کاری را به‌درستی انجام دهد که بتواند بر روی آن کار تمرکز کند و توانایی آن را داشته باشد که تمام جزئیات مربوط به آن کار را ببیند، زیرا انجام یک کار بدون توجه به
نویسنده: key_vay360 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1346
موفق ترین کسب و کارهای اینترنتی؛
جهان مجازی اینترنت دنیای انسان های خلاق، باهوش و با استعداد است، کسانی که می توانند از چند خط کد برنامه نویسی میلیون ها درآمد کسب کنند. در ادامه 10 سایت پول ساز برتر جهان در سال 2011 را به شما معرفی می کنیم.

کسب و کار: معمولا وقتی صبح ها از خواب بیدار می شویم، کمی در تختخواب غلت می زنیم، بعد خودمان را کش می دهیم، روی لبه تخت می نشینیم و به این فکر می کنیم که باز هم صبح شده و باید سر کار برویم!

شاید کل این فرایند بیشتر از دو دقیقه زمان نبرد، اما در همین حین که ما سرگرم کلنجار رفتن با خود ب
نویسنده: dorsasa - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 1476
آشنایی با مولتی میلیاردرهای کسب و کارهای اینترنتی
– بیل گیتس

دارایی خالص وی برای با 79.2 میلیارد دلار است. وی ثروتمند ترین فرد حال حاضر بر روی کره زمین است. عنوانی که طی 16 سال همواره از آن وی بوده. گیتس مدتی است خود را کاملا وقف اقدامات بشر دوستانه در بنیاد بیل و ملیندا گیتس کرده است که از جمله این اقدامات باید به بهبود وضعیت بهداشت جهانی، آموزش و پرورش و تغذیه در قاره آفریقا اشاره کرد:
مولتی میلیاردر های عرصه تکنولوژی را بشناسید

2 – لاری الیسون

دارایی خالص وی برابر با 54.3 میلیارد دلار است. وی یکی از معدود افرادی است که در سیلیکون و
نویسنده: kareinterneti - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1045
مدیریت زمان در کسب و کارهای کوچک
[b][تصویر: http://blog.minikar.com/wp-content/uploads/2016/04/%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86.jpg]
برای مدیریت زمان خود بهتر است ابتدا فعالیتهای مخرب که موجب میشود بهره وریتان کاهش یابد را شناسایی و از دور خارج کنید.

اولین توصیه ما برای مدیریت زمان این است که سعی کنید همیشه با کمک دیگران به انجام کارهای بزرگ خود بپردازید به این ترتیب شانس موفقیت شما افزایش می یابد .

معمولاً فرآیند ساختن یک نام‌تجاری که در ذهن مشتریان جای بگیرد برای کارآفرینانی که بودجه‌ و م
نویسنده: moein.data - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 251
چرا کسب و کارهای نوپا در ایران شکست میخورند؟
سلام. مدتي هست كه در ايران موجي در ارتباط با كسب و كارهاي اينترنتي راه اندازي شده كه طرفداران زيادي هم پیدا کرده. حالا بگذریم که این وسط عده ای هم هستن که بدون اینکه از کسب و کار اینترنتی چیزی بدونن و اطلاعات خاصی داشته باشند خودشون رو به عنوان مشاور کسب و کار اینترنتی معرفی میکنن.
یکی از اصلی ترین دلایلی که باعث شکست کسب و کارهای اینترنتی در ایران میشه اینه که افرادی که وارد این حوزه میشن خیلی خوب شناخت ندارن. منظورم از شناخت اینه که جنس کسب و کار اینترنتی و راه های رشد اون رو نمیشناسن.
متاسف