انتخاب فایل

Refresh

کلمات کلیدی
نویسنده: modir - پاسخ‌ها: 20 - بازدید‌ها: 14861
دریافت وام از پرفکت مانی
کسانی که به دنبال گرفتن وام برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود هستند،پرفکت مانی بهترین گزینه است.

آموزش نحوه گرفتن وام با ارز یورو و دلار:

تبادل اعتبار سیستم پرفکت‌مانی یک سرویس مالی است که به هر مشتری پرفکت‌مانی اجازه می‌دهد: 
1-به هنگام نیاز از سایر کاربران پرفکت‌مانی پول قرض بگیرید
2- جهت کسب درآمد از سرمایه‌ی خود به سایر کاربران پرفکت‌مانی وام دهید
3- یک تجارت موفق مبتنی بر شهرتی که بخاطر پرداخت وام به کاربران مورد اعتماد کسب کرده‌اید را بنا کنید.

هدف تبادل اعتبار ایجا
نویسنده: modir - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 5495
وام باشگاه مشتریان بانک ملت
[align=right]شما می توانید با عضویت در "باشگاه مشتریان بانک ملت"، از  جوايز ارزنده ویژه اعضاء بهره مند گردید.این پاداشها در قالب طرح ها و جشنواره های باشگاه مشتریان بانک ملت قابل ارائه به شما مشتریان عزیز می باشند.

طرح امتیازی بانک ملت، اولین طرح ارائه شده در"باشگاه مشتریان بانک ملت" می باشد.در این طرح علاوه بر اینکه از خدمات الکترونیک بانک ملت بهره مند می شوید، همزمان امتیازات محاسبه وبرای شما لحاظ می گردد. با دستیابی به امتیاز های معین امکان انتخاب واریز نقدی و یا تسهیلات بانکی ویژه اعضاء ر
نویسنده: modir - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 2802
با حساب یارانه بدون نیاز به ضامن وام ۱۰ میلیون تومانی دریافت کنید
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران با اعلام اینکه حساب یارانه فعالان قرآنی می تواند ضامن دریافت تسهیلات ۱۰۰ میلیون ریال از این بانک باشد، گفت: تسهیلات درمان در وجه بیمارستان تا سقف ۳۰ میلیون ریال پرداخت می‌شود.
[align=justify]غلامرضا مصطفی پور امروز در نشستی خبری، رشد منایع بانک در سال ۹۲ را ۴۳ درصد اعلام کرد و با بیان اینکه منابع این بانک به ۲۵ هزار میلیارد ریال رسیده است، افزود: همچنین مانده تسهیلات بانک با رشد ۴۳ درصدی به ۲۲ هزار میلیارد ریال رسیده است، در عین ح
نویسنده: key_vay360 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1821
پرداخت 238 هزار ميليارد تومان وام در بانک‌ها در 9 ماهه اول امسال
در 9 ماهه اول امسال بيش از 238 هزار ميليارد تومان تسهيلات در شبکه بانکي پرداخت شد.

در حالي رييس کل بانک مرکزي انتظار دارد تا پايان سال جاري حدود 285 هزار ميليارد تومان تسهيلات از طريق بانکها اعطا شود که آخرين آمار نشان مي دهد تا پايان آذر ماه بيش از 238 هزار ميليارد تومان از اين تسهيلات پرداخت شده است.

اين در حالي است که تسهيلات ارائه شده در بانکها تاکنون توانسته بيش از 83 درصد از انتظار بانک مرکزي را برآورده کرده و براي تحقق وعده 285 هزار ميليارد توماني بايد در سه ماه پاياني سال با در نظر
نویسنده: key_vay360 - پاسخ‌ها: 4 - بازدید‌ها: 2751
وام بانک انصار
سلام
بانک انصار وام میده با سود 14 درصد و 28 درصد
سود 14 درصد اینطوریه پول میخوابونی تو حساب بعد 3 ماه تا 3 برابر موجودی وام میده زیر ده تومن دو تا ضامن کارمند

سود 28 درصد هم هر مبلغی بخوای تو دوهفته میده با ضامن زیر ده تومن دو تا ضامن بالای ده 3 تا
نویسنده: key_vay360 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1374
وام برا یشروع کار کشاورزی
سلام دوستان
کسی جایی رو سراغ داره بدون سپرده سریع برای اشتغال وام بدن که مبلغ قسطش کم باشه و مدت بازپرداختش زیاد باشه اگرم قسطش بعد باز دهی تولید شروع بشه عالیه
ضامن مشکلی ندارم
نویسنده: key_vay360 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1785
پرداخت 238 هزار میلیارد تومان وام در بانک‌ها
در 9 ماهه اول امسال بیش از 238 هزار میلیارد تومان تسهیلات در شبکه بانکی پرداخت شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، در حالی رییس کل بانک مرکزی انتظار دارد تا پایان سال جاری حدود 285 هزار میلیارد تومان تسهیلات از طریق بانکها اعطا شود که آخرین آمار نشان می دهد تا پایان آذر ماه بیش از 238 هزار میلیارد تومان از این تسهیلات پرداخت شده است.

این در حالی است که تسهیلات ارائه شده در بانکها تاکنون توانسته بیش از 83 درصد از انتظار بانک مرکزی را برآورده کرده و برای تحقق وعده 285 هزار میلیارد تومانی باید در سه
نویسنده: key_vay360 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1951
پیشنهاد وام 60 میلیون تومانی خرید مسکن به بانک مرکزی رفت
مدیرعامل بانک مسکن از پیشنهاد وام خرید 60 میلیونی مسکن به بانک مرکزی خبر داد و درباره وام مسکن 80 میلیونی نیز توضیح داد که هنوز در مرحله کارشناسی بانک مرکزی قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، محمد هاشم بت‌شکن امروز در نشستی خبری از ارائه طرح بانک متبوعش برای افزایش وام خرید مسکن سخن گفت و اعلام کرد: بانک مسکن پیشنهاد وام 60 میلیون تومانی را جدا از پیشنهاد وام 80 میلیونی که پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی بوده است به بانک مرکزی ارائه کرد.

وی همچنین درباره‌ی اظهارات اخیر مدیر کل اعتبارات بانک مر
نویسنده: key_vay360 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1513
آخرین وضعیت پرداخت وام در بانک‌ها
مانده تسهیلات پرداختی از سوی بانک ها و موسسات مالی و اعتباری در پایان 9 ماهه امسال به بیش از 554 هزار میلیارد تومان افزایش یافت.

به گزارش خبرنگار ایسنا، با هدفگذاری بانک مرکزی برای پرداخت 285 هزار میلیارد تومان تسهیلات از سوی شبکه بانکی در سال جاری، در حالی تا آبان ماه بیش از 206 هزار میلیارد تومان از این وعده محقق شده که مانده تسهیلات اعطایی نیز با رشد 11 درصدی نسبت به انتهای سال قبل همراه بوده است.

از مجموع مانده 504 هزار و 507 میلیارد تومانی تسهیلات پرداخت شده در بانکها و موسسات اعتباری
نویسنده: mahboobe - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2083
شرایط وام بیمه عمر پاسارگاد
وام بیمه عمر چیست ؟
یکی از بهترین مزایای بیمه های عمر و تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد دریافت وام بدون هیچگونه تشریفات اداری از محل اندوخته این بیمه نامه می باشد.
دریافت وام بیمه عمر به بیمه شده این اجازه را می دهد قبل از سر رسید و پایان قرار داد بیمه نامه و در مواقعی که احتیاج به منبع مالی از اندوخته بیمه نامه خود را دارد بتواند از اندوخته بیمه نامه خود برداشت نماید.
به زبانی ساده تر بیمه گذار می تواند از مبالغی که به عنوان حق بیمه پرداخت کرده است و در طی مدت بیمه نامه به آن سود نیز تعلق گرف