انتخاب فایل

Refresh

کلمات کلیدی
نویسنده: modir - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2200
میراث نفیس دست ها
شرکت میراث نفیس دستها(سهامی خاص) در راستای ارتقاء صنایع دستی آمده است تا رشته های صنایع دستی ایرانی را به جای اینکه از یاد روند و بمیرند هر روز بدنیا آورد، آن وقت است که زمزمه عشق او چون زمزمه مادران فنا ناپذیر خواهد شد.

مدیر عامل: خانم اعظم ظهيري

تاریخ صدور مجوز:91/7/26
[align=right][color=#333333][font=MITa
نویسنده: modir - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2553
نرخ سود سپرده بانک ها در سال ۹۳ +‌ جدول
نکته مهمی که سپرده گذاران قبل از هر گونه سپرده گذاری به آن توجه می کنند این است که کدام بانک نرخ سود بیشتری را پرداخت می کند.
[align=justify]نرخ سود بانکی طی سال های اخیر با تغییری از سوی بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار مواجه نبود، اما بانکها بدون سرو صدا، نرخ های سود خود را تغییر دادند و بانک مرکزی نیز نسبت به عملکرد آنها واکنشی نشان نداده است. پرداخت نرخ سود به یکباره در ابتدای سپرده گذاری با نرخ های سود بالا، پرداخت نرخ های سود روزشمار، تمرکز بر روی سپرده گیری ه
نویسنده: Gamer - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2629
Golden Chase - Goldenchase.net
این بازی بسیار ساده و پلت فرم سرمایه گذاری است. شیوه ی بازی به این صورت است که باید کوتوله استخدام کنید تا برای شما کار کنند. کوتوله ها هرگز نمی میرند.
هر کوتوله بلورهایی (کریستال) را در هر 10 دقیقه به شما می دهند. و هر 24 ساعت 1 payment paint به شما میدهند.  اخلاق و خلو و خو برای کوتوله ها بسیار مهم و در راندمان انها بسیار تاثیر گذار است.
در این بازی:
هر 1 دلار = 3500 گلد
هر 1 گلد = 100 کریستال
هر 1 دلار هم برابر با 1 payment paint
(ترجمه ی مناسبی برای payment paint به ذهنم نمی رسه)
[hr
نویسنده: key_vay360 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1478
آخرین وضعیت پرداخت وام در بانک‌ها
مانده تسهیلات پرداختی از سوی بانک ها و موسسات مالی و اعتباری در پایان 9 ماهه امسال به بیش از 554 هزار میلیارد تومان افزایش یافت.

به گزارش خبرنگار ایسنا، با هدفگذاری بانک مرکزی برای پرداخت 285 هزار میلیارد تومان تسهیلات از سوی شبکه بانکی در سال جاری، در حالی تا آبان ماه بیش از 206 هزار میلیارد تومان از این وعده محقق شده که مانده تسهیلات اعطایی نیز با رشد 11 درصدی نسبت به انتهای سال قبل همراه بوده است.

از مجموع مانده 504 هزار و 507 میلیارد تومانی تسهیلات پرداخت شده در بانکها و موسسات اعتباری
نویسنده: key_vay360 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1459
بازاریابی اینترنتی از طریق فروم ها
فروم ها و انجمن های گفتگو از بهترین جاها برای تبلیغات اینترنتی هستند چرا که با فعالیت در آنها به راحتی می توانید بازار هدف خود را تحت تأثیر قرار دهید. حتماً تا بحال گذرتان به فروم ها افتاده است، در تمام آنها، دسته بندی بسیار دقیقی وجود دارد که کاربران بسته به نیاز خود در دسته های مختلف فعالیت میکنند با این حساب وقتی شما وارد یک فروم می شوید، می توانید در دسته مرتبط با محصول یا سرویس خود، بهترین مشتریان احتمالی را بدون پرداخت هیچ هزینه ای بیابید.

با توجه به نکته فوق، فعالیت در فروم ها یکی از ر
نویسنده: mahboobe - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1462
استراتژی های موفقیت برای درونگرا ها وبرونگراها
اشخاصی که ترجیحات شخصیتی خود رادرک می کنند با زبردستی بیشترنقشهای خود را مدیریت می کنند.

اخیرا: صحبتهای زیادی درمورد تفاوتهای درونگراها وبرونگراها شده است.میزان زیادی از این توجه از انتشار کتاب سوزان کین بنام ساکت ناشی شده است که به بررسی مزیتهای درونگرایی و قصوری که جامعه با غفلت از استعدادهای آنها وعدم استفاده از تواناییهای ابن گروه مرتکب می شود می پردازد. به عنوان یک مشاور سی پی پی ناشر ابزار میرز – بریجز که تفاوتهای دوگانگی درونگرایی/بروتگرایی را ازدهه ۷۰ مطالعه می کرده است من
نویسنده: mahboobe - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1973
فرصت ها و تهدیدات شرایط اقتصادی حاکم بر اقتصاد ایران
فرصت ها

1- افزايش نرخ ارز باعث جذاب تر شدن صادرات شده است.

افزايش نرخ ارز باعث گرديده كه قيمت تمام شده محصو لات به صورت ارزی كاهش پيدا كند و در بازار های جهانی رقابت پذير تر شوند.

به عنوان مثال در شرايط حاضر كه دستمزد مصوب ماهيانه كارگر حدود 400 هزار تومان است كه با تبديل آن به دلار حدود 110$ خواهد بود كه در سطح جهان تقريباً بي رقيب است .

از طرفي ديگر كاهش قدرت خرید مردم در داخل كشور و ركود داخلي باعث كاهش فروش شده است كه مي توان اين كاهش را با صادرات پوشش داد. لذا به نظر بنده در شرا
نویسنده: malihe - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2118
قیمت دلار + مذاکرات اتمی + قیمت جهانی نفت = سرگیجه زندگی پردغدغه ما ایرانی ها
معادله تلخیست. معادله ای که دلیلش معامله ایست که ما ایرانی ها، از صد سال پیش زمانی که طلای سیاه را کشف کردیم با خودمان کردیم. معامله ساده لوحانه ای بود: ما نفت داریم، می فروشیم و اموراتمان را می گذرانیم.
از صد سال پیش تا امروز تغییراتی کرده ایم. آن زمان پول نفت اندک بود و بیشتر می رفت در جیب انگلیس ها (قرارداد دارسی) و مابقی هم در خدمت اوامر ملوکانه ی شاهان قاجار، و اکنون احتمالا سهم بیشتری به اداره حکومت و یارانه ی مردم. تفاوت در یک نفر یا میلیون ها نفر است، شباهت در اینکه نفت دارد خرج هزینه ه
نویسنده: ali1992 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1616
بازار پول و ابزار های آن،با دلال ها چکار کنیم؟
بــازار پول

بنا به تعریف، بازار پول بازاری برای دادوستد پول و دیگر دارایی‌های مالی جانشین نزدیک پول است که سررسید کمتر از یک‌سال دارند. همچنین می‌توان از بازار پول به عنوان بازار ابزارهای مالی کوتاه مدت با ویژگی اندک بودن ریسک عدم پرداخت، نقدشوندگی و ارزش اسمی زیاد نام برد. تمرکز فعالیت این بازار در استفاده از ابزارهایی است که به اشخاص و بنگاه‌های تجاری این امکان را می‌دهند که به سرعت نقدینگی خود را به میزان مطلوب درآورند. دلیل عمدة نیاز واحدهای اقتصادی به بازار پول، عدم همزمانی دریافت پول و
نویسنده: ali1992 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1260
ساختار شرکت ها
ساختار شرکت ها

زمانی که مجوز قانونی فعالیت اقتصادی برای یک شرکت صادر ‌شود می‌توان گفت که آن شرکت تأسیس شده است. شرکت‌ها در چارچوب قانون تجارت دارای انواع مختلف هستند که عبارتند از:

1. شرکت سهامی(عام – خاص(

2. شرکت با مسئولیت محدود

3. شرکت تضامنی

4. شرکت مختلط سهامی

5. شرکت مختلط غیر سهامی

6. شرکت نسبی

7. شرکت تعاونی

از انواع شرکت‌های نام برده شده فقط شرکت‌های سهامی عام قابلیت پذیرش در بورس سهام را داشته و اکنون هم