انتخاب فایل

Refresh

کلمات کلیدی
نویسنده: Mona.Hyiper - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 2118
آیا بدنبال فرصت های تازه در روابط ایران و روسیه می گردید؟
[align=justify]تحولات اخیر منطقه ای به خصوص در حوزه روسیه باعث پدید آمدن فرصت های مضاعف صادرات کالاها و خدمات ایرانی به کشورهای همسایه از جمله عراق، روسیه و سایر کشورهای حوزه CIS گردیده است. بدین منظور مرکز آموزش بازرگانی با همکاری مدرسه بازرگانی تهران اقدام به برنامه ریزی برای برگزاری سلسله همایش های کاربردی تجارت با کشورهای فوق را در دستور کار دارد. این همایش ها که با حضور تجار، بازرگانان، تولیدکنندگان، فعالان اقتصادی و مدیران مرکز اقتصادی و مسئولین تجاری برگزار می گردد ضمن بررسی راهکارهای حضو
نویسنده: key_vay360 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1394
بازاریابان اینترنتی با وبلاگ نویسی مشتری می یابند
در این تصویر بر اساس نظرسنجی که انجام شده است بازاریابان اینترنتی اعلام کرده اند که از طریق وبلاگ نویسی روزانه مشتری می یابند.

در نظرسنجی که از ۳۳۳۹ بازاریاب صورت گرفته است مشخص شده که ۸۲% آن ها که به صورت روزانه وبلاگ نویسی می کنند از این طریق مشتری می یابند.
نویسنده: ali1992 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1716
چگونه می توانیم از امن بودن یک وب سایت اطمینان حاصل کنیم؟
چگونه می توانیم از امن بودن یک وب سایت اطمینان حاصل کنیم؟
هرگاه یک وب سایت از شما اطلاعات حساسی را درخواست کرد، لازم است که آن را از جهت امن بودن مورد بررسی قرار دهید. توانایی تشخیص امن بودن یک وب سایت جهت جلوگیری از سوء استفاده و کلاهبرداری، بسیار حائز اهمیت می باشد.

زمانی که شما از یک وب سایت بازدید می کنید، اطلاعاتی از سوی کامپیوتر شما به وب سایت ارسال می گردد و همچنین بالعکس اطلاعاتی از سوی وب سایت برای کامپیوتر شما فرستاده می شود. این تبادل اطلاعات به صورت یک فایل دارای متن صورت می پذ
نویسنده: mahboobe - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1667
آیا نتورک مارکتینگ به درد شما می خورد؟
آیا نتورک مارکتینگ به درد شما می خورد؟

همه می توانند در نتورک مارکتینگ شرکت کنند، اما لزوما همه کس در آن موفق نمی شوند افراد موفق آنهایی هستند که ویژگی ها و پتانسیل درآمد قوی نتورک مارکتینگ را درک می کنند و حاضرند برای موفقیت بهایش را بپردازند. اینگونه مشاوران موفق دل به دریای موانع و مشکلات می زنند. چنین افرادی میل وافری به موفق شدن و نیز پشتکار فراوانی دارن. اینان کسانی هستند که اجازه نمی دهند دیگران رویا هایشان را بدزدند.
اگر به دنبال ایجاد تغییر عظیم در درآمد و شیوه زندگی هستید، نتورک ما
نویسنده: ahmad13 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 759
چگونه قیمت یک سهم تعیین می شود؟
در ابتدا ذکر این نکته لازم به نظر می‌رسد که هر سهمی معمولاً دارای دو نوع قیمت یا ارزش است که به ترتیب از آن‌ها به عنوان ارزش اسمی و ارزش تجاری نام می‌بریم.

ارزش اسمی

ارزش اسمی سهام همان است که در روز تشکیل شرکت پرداخت و یا تعهد شده و سرمایه شرکت در مجموع قیمت اسمی سهام را تشکیل می‌دهد به عنوان مثال: شرکتی را در نظر بگیرید که سرمایه آن دو میلیون ریال و به هزار سهم دو هزار ریالی تقسیم شده است. پس ارزش اسمی هر سهم این شرکت دو هزار ریال است.

ارزش تجارتی

قیمت تجارتی یا حقیقی هر سهم بسته ب
نویسنده: mahlaa - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 673
5 فکری که شما را شبیه میلیاردرها می کند
هر میلیاردری در جهان، دارای یک ویژگی است که دیگران از آن غافل هستند. یک میلیاردر خود را همیشه قوی و موفق می داند و همواره ذهنیت مثبتی به مسائل دارد.

مهم تراز داشتن ثروت و یا دستیابی به موقعیت های بالای تحصیلی، این است که چگونه می توانیم مانند یک میلیاردر فکر کنیم و ثروتی را که می خواهیم، در هر زمینه یا حوزه ای به دست آوریم، چه علمی و چه مالی.

1- برای بزرگ شدن متولد شده اید
مهم ترین نکته این است که شما اعتماد به نفس داشته باشید و آن را هر روز به خودتان القا کنید. باید ذهن خود را آموزش دهید
نویسنده: ahmad13 - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 2293
ماتریکس چیست و چگونه کار می کند؟
ماتریکس چیست و چگونه کار می کند ؟

چرا ماتریکس مطمئن ترین سیستم برای کسب درآمد اینترنتی است ؟

تفاوت ماتریکس با سیتم های هرمی و کلاهبرداری ؟

آیا می توان درآمدی میلیونی از این سایت ها داشت ؟

در ابتدا باید بگویم که شما در ماتریکس تقریبا میشود گفت که شما هیچ گونه سرمایه گذاری نمی کنید .

به هیچ سایتی پول نمی دهید . پس فکر کلاهبرداری را از سرتان بیرون کنید و این مقاله را تا آخر بخوانید تا شیر فهم شوید .

ماتریکس یک سیستم زیرمجموعه گیری می باشد که درآن تمامی افرادی که عضو می شوند سود م
نویسنده: kareinterneti - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 514
چرا انگیزه کاری در تیم شما کاهش می یابد ؟
[b]برای یک کارفرما رضایتمندی و حفظ انگیزه کاری در  تیم خود بسیار مهم است. انگیزه  کاری نه تنها باعث ارتقای سطح بهره‌وری و عملکرد می‌شود بلکه موجب احساس رضایتمندی کارکنان در محیط کار نیز خواهد شد. بی انگیزگی کارمندان یکی از مشکلات و مسائل جدی پیش روی مدیران سازمان هاست حتما شنیده اید که مدیری از استفعای یکی از کارمندان خوب گلایه دارد و این مساله باعث شگفتی تان شده است، رفتن افراد خوب از شرکت پدیده ای مخرّب و پرهزینه است. همه آنچه که مدیران باید برای حفظ نیروهای متعهد و کارآزموده خود داشته باشند ت
نویسنده: kashkol - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 346
آیا جهان مادی از ذهن بشر تاثیر می پذیرد؟
طی دو قرن اخیر دانش بشر در زمینه ی شناخت ساز و کار سامانه یمدیریتی پیکر موجودات زنده (شامل هورمون ها و اعصاب) به پیشرفت های چشمگیری دست یافته است. اکنون دانش ما با آگاهی از ماهیت مواد شیمیایی درون ساخت (موسوم به ناقلان عصبی و هورمونی) و گیرنده ی آن ها، به شرح روشنی درباره ی چگونگی پیدایش و انتقال پیام های حسی و حرکتی دست یافته است. با این حال هنوز هم این بخش از جهان، یکی از ناشناخته ترین سرزمین های قلمرو دانش محسوب می شود. گرچه توسعه و تکامل سامانه ی مدیریت موجودات زنده، در پاسخ به نیاز آنان برا
نویسنده: kashkol - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 603
1۱ اشتباه در رابطه با ابروها که همه مرتکب می شوند
آکاایران: ۱۱ اشتباه در رابطه با ابروها که همه مرتکب می شوند

برنامه وکس کردن تان را کنسل کنید و تا زمانی که این مقاله را می خوانید موچین هایتان را به کناری بذارید. ابروهای فوق العاده در انتظار شما هستند.

به گزارش آکاایران: همه ی ما می دانیم که باید ابروهایمان را در نور طبیعی روز برداریم، اما آیا می دانید که ممکن است در زمان نادرستی از روز این کار را انجام می دهید؟ یا اینکه بیش از حد به آینه نزدیک می شوید وشدیدا سعی میکنید دو ابرویتان را قرینه کنید؟ما در این مقاله، برایتان اشتباهات م