انتخاب فایل

Refresh

کلمات کلیدی
نویسنده: modir - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1409
استراتژی های کاربردی برای موفقیت
موفقیت برای افراد مختلف میلیون ها معنی متفاوت در بر دارد. شاید معنایی که یک فرد در نظر خود از موفقیت مجسم می کند، از دیدگاه شخص دیگر چیزی جز شکست و عقبگرد به حساب نیاید. بنابراین می توان گفت که موفقیت یک چیز (یا چیزهایی) کاملا شخصی می باشد. ممکن است یک فرد استاندارهای متعددی را در زندگی خود معین کند، و احساس کند که با اتکا به آنها می تواند به موفقیت دست پیدا کند. به هر حال همه افراد نیازمند استراتژی هایی هستند که به هر ترتیب آنها را به سوی موفقیت هدایت کند. همانطور که اشاره شد، جزئیات این استرات
نویسنده: modir - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1009
تاکتیک‌های کلیدی موفقیت
تعداد کمی از سازمان‌هایی که دست به طراحی مجدد می‌زنند، فواید مطلوب خود را در زمان از پیش تعیین شده به دست می‌آورند.
در این مطالعه مدیران سازمان‌هایی که در این زمینه موفق بوده‌اند به برخی تاکتیک‌های کلیدی موفقیت اشاره کرده‌اند.
[align=justify]سازمان‌ها اغلب برای تبلور ارزش نهان خود دست به پیاده‌سازی پروژه‌های طراحی مجدد می‌زنند. آنها معمولا توجه زیادی به شکل طراحی جدید معطوف می‌دارند، اما تجربه ما نشان می‌دهد که متاسفانه این سازمان‌ها به جنبه‌های عم
نویسنده: mrali - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 2413
دانلود 2 کتاب ارزشمند درباره ی راههای کسب درآمد از اینترنت و موفقیت
[size=small]درود


کتابها و مقاله های زیادی در اینترنت درباره ی کسب درآمد از اینترنت و سایت ها نوشته شده است اما شاید هیچ کدام از آنها جامع و کامل نباشند.در این 2 کتاب جامع و کامل روشهای مستقیم و غیرمستقیم برای کسب درآمد تشریح شده است.
مزیت این روش ها این است که شما میتوانید بسیاری از آنها را با هم بکار ببرید.جایگاه تجارت الکترونیک در ایران. راه های کسب درآمد از اینترنت . مزایا و معایب تجارت الکترونیک.
مهارتهای لازم در تجارت الکترونیک. موفق ترین وب سایتهای ایرانی.سیستمهای همکاری فروش معتبر
نویسنده: forestboy - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1629
دانلود کتاب 161 نکته موفقیت در کسب و کار اینترنتی
موضوع: تجارت الکترونیک
تعداد صفحات: ۳۵
فرمت: کتاب PDF
زبان: فارسی
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۳


دانلود کتاب 161 نکته موفقیت در کسب و کار اینترنتی
نویسنده: mahboobe - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1017
آشنایی با 8 عامل اصلی موفقیت
عوامل موفقیت در زندگی
بسیاری از جوانان از افراد موفق جامعه درخواست می کنند تا روش ها و دلایل رسیدن به موفقیت را برای آنها تشریح کنند. دکتر ریچارد اس.تی.جان نویسنده، محقق و تحلیلگر موفقیت با انجام یک تحقیق میدانی درصدد پاسخگویی به این سوال برآمده است. این تحقیق در طی 7 سال با روش مصاحبه از 500 فرد موفق در سطح جامعه بین المللی صورت گرفته است.

هدف اصلی این تحقیق یافتن پاسخ این سوال مهم است که واقعا چه چیزی منجر به موفقیت می شود؟ یافته ها و نتایج تحقیق انجام گرفته بیانگر این موضوع است که
نویسنده: mahboobe - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1178
راز موفقیت که لازم است بدانید
چرا مردم موفق می شوند؟ آیا باهوش بودن یا خوش شانس بودن دلیل موفقیت این افراد است؟ «ریچارد سنت جان» هیچ یک از این دو عامل را دلیل موفقیت نمی داند. در حقیقت این سخنران، موفقیت را در زمان انجام کاری که به آن عشق می ورزید، به دست آورده است.

او بیش از یک دهه از عمرش را به مطالعه، بررسی و تحلیل داستان های موفقیت افراد مختلف گذرانده است. حاصل فعالیت های گسترده او در هشت کلمه جادویی، سه دقیقه شگفت انگیز و یک کتاب موفق خلاصه می شود.

[​IMG]
جرقه این پروژه در هواپیما و بو سوالی که یکی از
نویسنده: mahboobe - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1383
راه هایی برای تبدیل بیکاری به یک موفقیت و موقعیت مثبت
راه هایی برای تبدیل بیکاری به یک موفقیت و موقعیت مثبتمتأسفانه بیکاری به احساسات منفی ترس، عدم شایستگی و استرس منتهی می شود. پس از اینکه فرد بعد از مدتی کار، بیکار می شود احساس می کند که تمام اهداف و کنترل زندگی خود را از دست داده است. با این وجود اگر احساس می کنید که روز های عادی زندگی تان به ۵ تا ۹ روز نمی رسد یک امتیاز دارید و آن پیشی گرفتن از دوستان و جلوتر از زمان بودن است.


بیکار بودن پس از یک زمان و اشتغال به کار جدید لازم است زیرا به شما زمان می دهد که دانش و مهارت های لازم برای شغل
نویسنده: mahboobe - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1340
درس های موفقیت از استاد «وارن بافت»
وارن بافت (Warren Buffett) را برترین سرمایه گذار حال حاضر دنیا می دانند. مهارت های عجیب او در انتخاب سهام موفق، این میلیاردر خود ساخته را در صدر بهترین سرمایه گذاران قرار داده. با این حال موفقیت او بیش از هر چیز، ناشی از اعتقادش به مهارت های فردی خود و نیز سر پیچی از دنباله روی از عموم است.

نارنجی: وارن بافت (Warren Buffett) را برترین سرمایه گذار حال حاضر دنیا می دانند. مهارت های عجیب او در انتخاب سهام موفق، این میلیاردر خود ساخته را در صدر بهترین سرمایه گذاران قرار داده. با این حال موفقی
نویسنده: mahboobe - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 987
۱۰ قانون جادویی برای موفقیت
۱۰ قانون جادویی برای موفقیت


برای رسیدن به موفقیت ایده آل های زندگی، باید بر سختی ها و مشکلاتی که در مسیرتان قرار می گیرد، غلبه کنید.
برخی افراد از راهنمایی مربیان جهت کسب درآمد بیشتر، یا رسیدن به مدال طلا یا انجام کارهای مهیج و فوق العاده استفاده می کنند.
مهمترین هدف برای هر فرد دستیابی به آن سبک از زندگی است که دلخواه او است. به قول این جمله معروف هنری تورو: همیشه با ضرب طبل خودتان حرکت کنید، مهم نیست که صدای آن چقدر ضعیف یا دور باشد، برای تکامل خود زندگی کنید نه برای آنچه دیگران خواهند
نویسنده: mahboobe - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 2645
۱۵ راه ساده برای رسیدن به موفقیت
   ۱۵ راه ساده برای رسیدن به موفقیت

]ممکن است تصور کنید که شما راهتان با آن دسته افراد موفقی که پیوسته کامیابی های تازه حاصل می کنند یکی نباشد. البته ممکن است آنها توانایی هایی داشته باشند که شما فاقد آن هستید، اما همیشه به یاد داشته باشید: موفقیت آموختنی است و تنها تفاوت شما با آنها این است که آنها همیشه یک سری عادات خاص را به کار می بندند و این باعث کامیابیشان می شود.
   موفقیت همین است: جمع راه و روش های زندگی هوشمندانه. در اینجا به چند مورد از این شیوه ها اشاره می کنیم.
   ۱) با دقت لبا