انتخاب فایل

Refresh

کلمات کلیدی
نویسنده: nonegar - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 932
4 ترفند برای حفظ رتبه وب سایت در نتایج موتور های جستجو
پس از به دست آوردن رتبه ای مناسب در موتور های جستجو ، حفظ این جایگاه بسیار مهم می باشد . اساس هر تجارت الکترونیکی ، ایجاد منبعی ثابت برای ترافیک وب سایت می باشد . در ادامه با ترفند هایی آشنا می شوید که با رعایت آن ها می توانید رتبه وب سایت خود را در موتور های جستجوگر حفظ نمایید .

1) به روز رسانی وب سایت به طور مداوم :


یکی از روش های موثر در حفظ رتبه وب سایت ، وجود محتوای با کیفیت و به روز می باشد . به روز بودن مطالب وب سایت بخشی از الگوریتم [url=http://www.npco.net/behinesazi.htm]سئو[/ur
نویسنده: youka - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 519
کاربرد موتور برق های سبک
این موتور یا همان ژنراتور برق به دستگاهی متصل میشود که باعث تولید برق میشود و این انرژی باید به کمک مولدی با تکان دادن آن ایجاد میشود.این موتور در داخل موتور برق وظیفه مولد حرکتی را به عهده دارد.پس میتوان این موتور را به دو دسته تقسیم کرد:1.موتور2.دستگاهی که با آن برق تولید میشود.این موتورها کارکردشان همانند دیزل ژنراتور ها میباشد ولی حجم آن خیلی کم تر از دیزل ژنراتورها میباشد به همین دلیل کارخانه ها برای رضایت مشتریان خود این دستگاه را در نوع های مختلف ساختند.تعریف دیگری از این دستگاه موتور ژنر
نویسنده: neo63 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 190
10 موتور جست و جو برتر جهان
10 موتور جست و جو برتر جهان کدامند ؟
در کنار گوگل و بینگ موتور های جست و جو یی وجود دارند که چندان شناخته شده نیستند ولی روزانه میلیون ها برا استفاده می شوند.

برای خیلی از مردم عجیب و غیر عادی است ، زمانی که گفته می شود موتور های جست و جو دیگیری غیر از گوگل نیز وجود دارند ، حتی برخی از آنها در صدد آن هستند که جایگاه گوگل را تصاحب کنند ولی هیچ کدام هنوز حتی جرات حضور در جنگ مقابل گوگل را ندارند.

به هر حال ، تیم طراحی سایت پرنا در این مقاله به معرفی موتو