انتخاب فایل

Refresh

کلمات کلیدی
نویسنده: mahboobe - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 971
رقابت علیه شرایط !!!
وقتی روبرتو گویزوتا (Roberto Goizueta) در دهه 1980 مدیرعامل کوکاکولا شد، با رقابت شدید پپسی مواجه شدکه باعث کاهش رشد سهم کوکا شده بود. مدیرانش بر رقابت با پپسی متمرکز شده بودند و قصد داشتند در هر دوره زمانی برنامه رقابتی، سهم بازار کوکا را 0/1 درصد افزایش دهند.

روبرتو تصمیم گرفت رقابت علیه پپسی را متوقف کند و به جای آن علیه شرایط افزایش 0/1 درصد رشد رقابت کند.

او از مدیرانش پرسید: «میانگین مایعاتی که هر آمریکایی در روز می نوشد چقدر است؟» جواب 14 اونس بود.

«سهم کوکا از این مقدار چقدر است
نویسنده: mahboobe - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1969
فرصت ها و تهدیدات شرایط اقتصادی حاکم بر اقتصاد ایران
فرصت ها

1- افزايش نرخ ارز باعث جذاب تر شدن صادرات شده است.

افزايش نرخ ارز باعث گرديده كه قيمت تمام شده محصو لات به صورت ارزی كاهش پيدا كند و در بازار های جهانی رقابت پذير تر شوند.

به عنوان مثال در شرايط حاضر كه دستمزد مصوب ماهيانه كارگر حدود 400 هزار تومان است كه با تبديل آن به دلار حدود 110$ خواهد بود كه در سطح جهان تقريباً بي رقيب است .

از طرفي ديگر كاهش قدرت خرید مردم در داخل كشور و ركود داخلي باعث كاهش فروش شده است كه مي توان اين كاهش را با صادرات پوشش داد. لذا به نظر بنده در شرا
نویسنده: ahmadjanam98 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1592
نتایج توافق تیر ماه بر شرایط وبمستری
با توجه به اینکه احتمال توافق در تیرماه وجود داره به نظر شما آیا این توافق تاثیری در زیر مجموعه های درامدی گوگل میذاره ؟؟؟
نویسنده: ahmad13 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1333
آشنایی با انواع وام و شرایط اخذ آنها
بازار خبر: در این ایام بانک‌ها در فعالیت‌های یومیه خود وا مانده‌اند چه برسد به اعطای وام. با این حال بد نیست با انواع مختلف تسهیلات و نحوه گرفتن آنها آشنا شوید.

یقیناً برای همهٔ ما در زندگی پیش آمده است که بخواهیم کاری را در زندگی انجام دهیم اما بودجه‌مان کفاف آن کار را ندهد و درنتیجه مجبور شویم از مجاری رسمی (اخذ وام) یا غیررسمی (قرض از آشنایان) اقدام به تضمین بودجه کنیم.

اگرچه اخذ وام از بانک‌ها در نظر اول راحت به نظر می‌رسد اما این کار در برگیرنده فرآیندی پیچیده بوده که نیازمند آشنایی ک
نویسنده: ahmad13 - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1596
همه چیز درباره شرایط وام بانک مسکن
بانک مسکن به عنوان متولی اصلی وام مسکن در کشور در سال 1358 تاسیس شده است. بانک مسکن به عنوان تنها بانک تخصصی در زمینه مسکن و ارائه تسهیلات برای خانه دار شدن ایرانیان باید بخش عمده ای از وظایف سیستم بانکی در قبال تامین مالی و ارائه تسهیلات در این بخش را بر عهده داشته باشد. در حالی که این امر در حال حاضر میسر نیست.

انواع تسهیلات بانک مسکن

تسهیلات مسکن" بانک مسکن" به دو بخش تسهیلات همراه با سپرده و بدون سپرده تقسیم می شود. که می بایست بر طبق قانون برمبنای تقسیم بندی زیر ارائه شود:تسه