انتخاب فایل

Refresh

کلمات کلیدی
نویسنده: mahboobe - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1694
حقایقی که باید در مورد شروع یک کسب‌وکار بدانیم!
مهمترین عاملی که کارآفرینان موفق را نسبت به خوداشتغالی سوق می‌دهد، نه فقط انگیزه ثروت‌اندوزی، بلکه وجود احساس عمیقی از نارضایتی مثبت و تمایل برای بهترین شدن است. در این میان، هر روز داستانهای زیادی در مورد موفقیت کسب‌وکارها می‌‌بینیم و می‌شنویم. اما این داستانها گویای همه‌ی حقیقت نیست. افراد معمولاً موفقیتهای خود را بازگو می‌کنند، اما هیچ‌گاه نمی‌گویند که چگونه به این مرحله رسیده‌اند. آنها به شما نمی‌گویند که مثلاً پنج سال طول کشید که به سودآوری برسند. اینکه بارها شکست خورده‌اند، و یا اینکه به ع
نویسنده: samangoli228 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 709
آنچه باید درباره بواسیر یا هموروئید بدانیم
آنچه باید درباره بواسیر یا هموروئید بدانیم

بواسیر یا هموروئید جمع کلمه باسور است که در زبان انگلیسی به آن بواسیر یا هموروئید گفته می شود. جالب است بدانیم که بواسیر یا هموروئید بالشتک های عروقی طبیعی موجود در کانال مقعد می باشد که نقش بسزایی را در عمل دفع ایفا می کنند، به عبارت ساده تر بواسیر یا هموروئید یک نوع واریس وریدی محسوب می شود که در ناحیه رکتوم( راست روده) ایجاد می شود.

[تصویر: http://darman.clinic/wp-content/uploads/2016/09/40.jpg]


بدیهی است زمانی که بواسیر یا هموروئید متو
نویسنده: hani2374abd - پاسخ‌ها: 7 - بازدید‌ها: 890
نکاتی که قبل از سفر به استانبول باید بدانیم
استانبول پایتخت فرهنگی ، اقتصادی و گردشگری در ترکیه است همچنین در سال 2010 پایتخت فرهنگی اروپا انتخاب شد و از نظر تعداد گردشگران سومین شهر جهان به حساب می آید.
استانبول دارای آب و هوای معتدل است و تابستان و بهار بهترین زمان برای سفر به این کلان شهر است البته کسانی که علاقه زیادی برای خرید دارند در زمستان با حراج ها و تخفیف های زیاد می تواند سفر هیجان انگیزی داشته باشند.
در استانبول سنت و مدر
نویسنده: itzeroone - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 357
برای داشتن یک طراحی رابط کاربری موفق در طراحی سایت باید این چیز ها را بدانیم
در طراحی سایت توجه به طراحی رابط کاربری یا user interface اهمیت بسیار بالایی دارد . در این مقاله قصد داریم تا شما را با طراحی سایت موفق با یک UI بسیار خوب آشنا کنیم .

دو تکنیک اصلی برای تست رابطه کاربری وجود دارد :
۱. ارزیابی تجربی (تست گرفتن از کاربران واقعی)

۲. ارزیابی اکتشافی (تست براساس اصول و قواعد) با اینکه ارزیابی تجربی بهترین تکنیک محسوب میشود اما ارزیابی اکتشافی نیز مهم و لازم است.

در [url=http://sarinweb.com]طراحی