انتخاب فایل

Refresh

کلمات کلیدی
نویسنده: amin.ashena72 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 341
عرضه بیش از 55 هزار تن میلگرد و تیرآهن شرکت ذوب آهن اصفهان
عرضه بیش از 55 هزار تن میلگرد و تیرآهن شرکت ذوب آهن اصفهان در بورس کالا
شرکت ذوب آهن اصفهان 11 هزار تن تیرآهن 14 تا 18 و23 هزار و 122 تن سبد میلگرد و تیرآهن تولیدی خود را در بورس کالا عرضه می کند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما 37 هزار و 477 تن انواع قیر، وکیوم باتوم و مواد پلیمری در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی عرضه می شود.
15 هزار تن گندم خوراکی و دوروم، 100 تن روغن خام سویا و 253 هزار قطعه جوجه یک روزه گوشتی نیز در تالار محصولات کشاورزی عرضه می شود.
تالار صادراتی بورس کالای ایران نیز
نویسنده: behido - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 551
نکاتی برای انتخاب شرکت طراحی سایت در اصفهان
طراحی سایت در اصفهان خدمتی است که بسیاری از شرکت های رایانه ای در اصفهان به مشتریان خود ارائه می دهند. اما یک کسب و کار که در اصفهان حضور دارد می بایست در انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در اصفهان ، چه نکاتی را مد نظر قرار دهد؟
با آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو همراه باشید تا با نکاتی که در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان به شما کمک می کنند بیشتر آشنا شوید.
کاری بیشتر از طراحی سایت انجام دهند
ابتدا باید این سوال را پرسید که اصولا
نویسنده: behido - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 635
روند گام به گام طراحی سایت شرکتی چگونه است؟
طراحی سایت شرکتی اساسا با طراحی سایت برای فعالیت های غیر تجاری و یا فعالیت هایی که جنبه تجاری دارند اما در ساختار یک شرکت قرار نمی گیرند، تفاوت های عمده ای دارد. اینکه بخواهیم به این سوال پاسخ بدهیم که چرا طراحی سایت شرکتی مهم است و بخواهیم لزوم داشتن وب سایت را برای شرکت ها توضیح بدهیم، دیگر امری تکراری شده است و دیگر بسیاری از صاحبان شرکت ها این را می دانند که داشتن یک وب سایت برای پیشبرد اهداف کسب و کار آنها ضروری است.

البته ذکر دلایلی که لزوم داشتن یک وب سایت را برای شرکت ها یادآور می شون