انتخاب فایل

Refresh

کلمات کلیدی
نویسنده: ارتودنسی - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 391
بهترین متخصص ارتودنسی در تهران
تعداد کل متخصصین ارتودنسی ایران در آغاز سال ۹۳ نزدیک به ۴۰۰ نفر می باشد. بالغ بر نیمی از این تعداد به صورت پاره وقت یا تمام وقت در تهران فعالیت می کنند.
یکی از معضلات بیماران حین جستجوی دندان پزشک جهت انجام ارتودنسی یافتن کسی است که بتواند این درمان را برای او با کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام دهد. در این مقاله سعی شده ملاک هایی را در این باره در اختیار هموطنان گرامی قرار دهم.
نخستین گام در این مسیر یافتن کسی است که تخصص ارتودنسی داشته باشد. متأسفانه در حال حاضر تعداد زیادی از همکاران دند
نویسنده: ارتودنسی - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 474
نوع ناهنجاری در تشخیص زمان درمان ارتودنسی بسیار اهمیت دارد.
ارتودنسی
دکتر عبدالرضا جمیلیان متخصص ارتودنسی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: زمان درمان بستگی به نوع ناهنجاری دارد اما در هر سنی می توان ارتودنسی را انجام داد.
وی افزود: اگر سن بیمار کمتر باشد درمان راحت تر، کوتاه تر و موفقیت آمیزتر خواهد شد، البته نوع ناهنجاری در تشخیص زمان درمان بسیار با اهمیت است.
جمیلیان بیان کرد: به دلیل اینکه دندان های نیش آخر
نویسنده: ارتودنسی - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 572
سیستم های جدید در ارتودنسی از نگاهی واقع گرایانه
[ تابناک ] دکتر مسعود داودیان متخصص ارتودنسی در گفتگو با مهر گفت: تبلیغاتی از جمله عدم نیاز به کشیدن دندان، کاهش طول درمان، کاهش درد بیمار و یا افزایش فاصله مراجعات به متخصص ارتودنسی که در مجلات و پیک ها به چشم می خورد، همگی نیاز به تامل و مشاوره با متخصص ارتودنسی دارد.
عضو انجمن ارتودنتیست های ایران تاکید کرد: در حقیقت تصمیم گیری در خصوص نیاز یا عدم نیاز به
نویسنده: reyhanorto - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 181
معیارهای یک متخصص ارتودنسی دندان خوب چیست؟
بسیاری از افراد بامتخصص ارتودنسی دندان مشکل نامرتبی دندان های خود مواجه هستند، که با مراجعه به یک متخصص ارتودنسی دندان خوب می توانند این مشکل را برطرف نمایند و ظاهر زیبایی را در دندان های خود ایجاد نمایند.


در دریافت بهترین نتیجه از ارتودنسی، مراجعه به یک متخصص ارتودنسی خوب دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد، زیرا یک متخصص ارتودنسی خوب می تواند با بهره گیری از تکنیک های جدید بهترین نتایج را برای شما به همراه آورد . در این مقاله در رابطه با معیارهای متخصص ارتودنس
نویسنده: reyhanhrt - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 245
چگونگی محاسبه هزینه های ارتودنسی
هزینه ارتودنسی مانند هر خدمت دندانپزشکی دیگری به فراخور مورد بیمار، سن، نوع و زمان درمان و مهارت، تبحر و تخصصی دندانپزشک ارتودنتیست، متفاوت خواهد بود. لذا مراجعه به مشاوره دندانپزشکی و انتخاب بهینه ترین نوع درمان و اجتناب از مراجعه به افراد غیر متخصص و غیر حرفه ای، تا حد زیادی هزینه ارتودنسی را کاهش داده و مانع از هدر رفتن زمان و هزینه ارتودنسی شما خواهد شد.


بسیاری از بیمارانی که نیاز به ارتودنسی دارند، از گرفتن وقت مشاوره برای مراجعه به متخصص ارتودنسی ابراز