انتخاب فایل

Refresh

کلمات کلیدی
نویسنده: ali1992 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1307
نهادهای مالی و وظایف آنها
نهادهای مالی

الف- نهادهای بازار پول:

بانک مرکزی و دیگر واسطه‌های مالی بانکی از قبیل، بانک‌های تجاری و مؤسسات اعتباری غیربانکی از مهمترین نهادهای بازار پول به شمار می‌آیند. در کنار این واسطه‌های مالی، شرکت‌های تجاری، دولت و مؤسسات دولتی، صندوق‌های سرمایه‌گذاری، کارگزاران و معامله‌گران و در نهایت سرمایه‌گذاران نیز نقش مهمی در این بازار ایفا می‌کنند.

وظایف اصلی بانک مرکزی عبارتنداز:

1) بانکداری دولت

دولت نیاز دارد که وجوه خود را در حسابی در بانک حفظ نماید، تا بتواند در مواقع نی
نویسنده: ahmad13 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1439
آشنایی با انواع وام و شرایط اخذ آنها
بازار خبر: در این ایام بانک‌ها در فعالیت‌های یومیه خود وا مانده‌اند چه برسد به اعطای وام. با این حال بد نیست با انواع مختلف تسهیلات و نحوه گرفتن آنها آشنا شوید.

یقیناً برای همهٔ ما در زندگی پیش آمده است که بخواهیم کاری را در زندگی انجام دهیم اما بودجه‌مان کفاف آن کار را ندهد و درنتیجه مجبور شویم از مجاری رسمی (اخذ وام) یا غیررسمی (قرض از آشنایان) اقدام به تضمین بودجه کنیم.

اگرچه اخذ وام از بانک‌ها در نظر اول راحت به نظر می‌رسد اما این کار در برگیرنده فرآیندی پیچیده بوده که نیازمند آشنایی ک
نویسنده: kareinterneti - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 936
شبکه های اجتماعی و نقش آنها در بازاریابی و فروش
[b]دهکده جهانی بدون مرز همه آدمها را در هر گوشه جهان کنار هم آورده است.این گردهمایی خارج از تصور، روش های متعددی را برای ارتباط سریعتر و سهل تر انسانها فراهم ساخته و هرروز بر تنوع آن افزوده می شود .بطور کلی همه انسانها در اینترنت به شیوه های مختلف با یکدیگر ارتباط دارند. چت،فیس بوک تویتر ،انجمن هاو غیره ، به این شیوه های ارتباطی شبکه های اجتماعی اطلاق می شود.

هر اتفاق در هر گوشه از جهان در کسری از ثانیه را در دسترس همه قرار می دهند . ارتباط در این شبکه های اجتماعی  ارتباطی دو طرفه می باشد.علا
نویسنده: sh369 - پاسخ‌ها: 18 - بازدید‌ها: 2469
طراحی تخت در مقابل طراحی متریال: تفاوت آنها چیست؟
دو سبک طراحي مشابه، که بر اساس ديدگاه هاي مشابه شکل گرفته اند. يکي " جديد ،" يکي – بنظر برخي از گمانه زني ها – پا گرفته و درحال تبديل شدن به يک مد زودگذر است. يکي روند طراحي است که خود به خود رشد و تکامل يافته ، ديگري مجموعه اي از دستورالعمل هاي تدوين شده براي رسيدن به يک هدف است. خوب احتمالا با تضاد بين طراحي تخت و متريال آشنا هستيد.
اما واقعا تفاوت بين اين دو چيست ؟ کدام يک ذاتا بهتر از ديگري؟ براي استفاده در موارد خاص کدام بهتر است؟ در واقع، برخي از ميزان تفاوت بين آنها در وهله اول تعجب ميک
نویسنده: sh369 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 904
نکاتی که در طراحی وب سایت باید به آنها توجه شود.
بسیاری از افراد تصور میکنند که طراحی وب سایت به مفهوم خلق وب سایت هایی با ظاهر زیبا میباشد. این امر تا حدی صحیح است ولی در حقیقت یک طراحی وب سایت مؤثر، طراحی وب سایت هایی با ظاهر جذاب است که در عین حال کاربر دوست باشند، با موتورهای جستجو تطابق داشته باشند و برای فروش طراحی شده باشند.
فاکتورهای زیادی وجود دارند که در ساخت یک وب سایت با کیفیت و زیبا دخیل هستند و همچنین موجب کسب درآمد میشوند. اما آن چیزهایی که شما در رابطه با اص
نویسنده: site11 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1093
9 مکان دیدنی که قبل از نابود شدن همیشگی باید آنها را دید
سیاره ما پر است از مناظری باور نکردنی و موجوداتی شگفت انگیر، اما دخالت انسان تهدیدی است برای از بین رفتن برخی از شگفت انگیز ترین مناظر طبیعی با شکوه موجود در آن. چه بر اثر بالا آمدن سطح آب دریاها و یا قطع دسته جمعی درختان، شکار بی رویه حیوانات، حفر زمین و یا ازدیاد بیش از حد جمعیت، چشم انداز منابع طبیعی زمین به طور چشمگیری در حال تغییر است. این احتمال وجود دارد که انسان های امروز، جزو اندک افرادی باشند که قادر خواهند بود تا برخی از این مقصدهای جادویی را تماشا کنند.
برخی از این مکان ها قرار است
نویسنده: amin.ashena72 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 406
آلیاژهای نوین و کاربرد آنها
همیشه نمی توان اشیا را همان گونه به حالت طبیعی خود، مورد استفاده قرار داد. بلكه گاهی مجبوریم آن ها را به گونه ای تغییر دهیم تا برای مان قابل استفاده گردیده، یا بهتر و بیشتر به كارمان آیند. این مطلب به ویژه درباره فلزات بسیار مورد، پیدا می كند. چه بسا كه مجبوریم دو یا چند فلز را با هم تركیب كنیم تا فلز دیگری كه بیشتر قابل استفاده مان باشد، در اختیارمان قرار گیرد.

آلیاژ یعنی فلزی كه از تركیب دو یا چند فلز پدید آمده است. برای مثال، برنج، آلیاژ و فلزی است كه از تركیب « مس » و « روی » به دست آمده