انتخاب فایل

Refresh

کلمات کلیدی
نویسنده: modir - پاسخ‌ها: 24 - بازدید‌ها: 18707
آموزش وریفای حساب پرفکت مانی
با توجه به دارا بودن زبان فارسی در سایت پرفکت مانی و توجهی که پرفکت مانی برای کاربران ایرانی خودش دارد این سایت در بین ایرانی ها بیشترین محبوبیت را دارد . برای کار کردن با پرفکت مانی الزاماَ نیازی به وریفای حساب نیست و شما میتوانید در حالت عادی هم از تمام خدمات پرفکت مانی بهره مند شوید. اما تنها تفاوت بین حساب عادی و حساب وریفای شده کارمزد انتقال 2درصدی  حسابهای عادی و 0.5 درصدی حسابهای وریفای شده است. 

شایان ذکر است که وریفای حسابهای پرفکت مانی از زمانی در این سایت جدی گرفته شد و برای حسابها
نویسنده: arezoo2020 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2125
قفل کردن www در آدرس URL دومین
آدرس دومین همراه با www در اصل subdomain دومین بدون www است.
به عنوان مثال www. example.com ساب دومین http:// example.com محسوب می شود.البته در حال حاضر دومین همراه با www به عنوان استاندارد شناخته می شود و همیشه آدرس دومین را همراه با www ذکر می کنند.

مشکل اینجاست که شما وقتی دومین سایت خود را همراه با www و یا بدون www وارد کنید در هر دو حالت صفحه سایت شما باز خواهد شد که این امر باعث افت ارزش صفحه شما می شود. به عنوان مثال این دو آدرس رو ببینید:

جای بـرای یاد گـیـری مـن و تــو
جای بـر
نویسنده: rezakhakpour - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2560
آدرس مجازی خارج از کشور برای دریافت چک
آیا ساکن ایران بوده و مشتاق هستید که از تحریم ها بر علیه ایران عبور کنید و بتوانید در تمامی سایت های پرسود کسب درآمد عضو شوید؟

آیا به دنبال راهی آسان برای دریافت چک درآمد خود را از سایت های خارجی که به ایران ارسال نمی کنند، هستید؟

آیا مایلید با گوگل ادسنس کار کنید و از پرسود ترین، بزرگترین و معتبر ترین روش کسب درآمد دلاری در اینترنت بهرمند شوید؟

آیا اقوام یا دوست مورد اعتمادی در خارج از کشور ندارید و مایل هستید آدرس امن و مخصوص خود را برای دریافت مستقیم مرسولات تان داشته باشید؟

خبر خ
نویسنده: Mr.Coin - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 2214
معرفی بهترین 5 شرکت ارائه دهنده کیف پول بیت کوین
بیت کوین هم مانند همه ی پول‌های دیگر، راه‌های مختلفی برای ذخیره دارد. اگرچه باید اکثر مبالغ خود را به شکل ذخیره سرد (یعنی حفظ و ذخیره بیت کوین به صورت آفلاین) نگاه دارید، اما وقتی قصد خرید آنلاین دارید شما نیاز به دسترسی آسان خواهید داشت. اجازه دهید نگاه دقیقتری به برخی از بهترین کیف‌پول‌های بیت کوینِ در دسترس کاربران برای موبایل یا PC بیاندازیم.

1. بلاک چین
blockchain.info/wallet

مزایا:برای تمامی پلاتفرم‌ها فراهم است و کارایی و فایده آن با