لـیـمـبـایـن

نسخه‌ی کامل: سایتهای کسب درآمد از بیت کوین و سایر ارزهای کریپتوکارنسی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سایتهای کسب درآمد از بیت کوین و سایر ارزهای کریپتوکارنسی


ابتدا باید عرض کنم بهترین سایتهای کسب درآمد از ارزهای دیجیتال ، آنهایی نیستند که باید در آنها سرمایه گذاری کنیم . بخدا سایت های رایگان به مراتب بهترند .من 2011 که بیت کوین کمتر از 10 سنت قیمت داشت اصلا بیت کوین را نمی شناختم . سال 2013 با آن آشنا شدم . هیچ آموزش بیتکوین خوبی نداشتم و خودم کم کم یاد گرفتم  سایتهایی هستند که به فاوست یا درآمد قطره ای معروفند . همیشه بین 30 تا 40 تا سایت معتبر از این دسته می توان پیدا کرد . هر یک ساعت یکبار در هر یک از این سایتها می توانید یک کد بزنید و مقداری یاتوشی یا پول خرد بیتکوین دریافت کنید . من آن موقع در 2013 که بیتکوین زیر 300 دلار بود این کار را انجام می دادم . هر 1 ساعت از هر یک از این سایتها مقداری حدود 7000 ساتوشی می گرفتم . هر 1 ساعت 1 بار 5 دقیقه وقت می گذاشتم .روزی 12 بار این کار را انچام می دادم . با همین کارها الان 4.5 بیت کوین دارم .
حالا بیتکوین امروز از 5500 دلار هم گرانتر شده
این اتفاق در مورد ارزهای دیگر از جمله اتریوم و لایت کوین و ... هم خواهد افتاد و احتمالا رشد زیادی خواهند کرد . خود بیت کوین هم معلوم نیست تا کجا بالا رود .
در این آدرس می توانید تمام سایتهای کسب بیت کوین که الان معتبر هستند را مشاهده فرمایید . در ضمن زیر مطلب در صفحه ای که باز می شود سایتهای کسب سایر ارزها نیز معرفی شده است .
ورود و مشاهده لیست سایتها
امیدوارم موفق و پیروز باشید و مطلب من برایتان مفید واقع شود .
میشه لطفا آموزش ها یا لینک های آموزشتو که خوب بوده اینجا بزاری دوست عزیز مام استفاده کنیم
با سلام
من خودم آموزشی ندارم ولی دیدم در جایی یه جزوه بود که رایگان از افتتاح حساب تا کسب درآمد بدون سرمایه از تک تک این ارزهای دیجیتال رو آموزش داده:


دانلود جزوه آموزش بیت کوین