لـیـمـبـایـن

نسخه‌ی کامل: نرم افزار استخراج بیت کویین
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ا سلام و احترام خدمت شما بیننده عزیز
امروز در خدمتتون هستم با معرفی یک نرم افزار جدید و جالب در زمینه استخراج بیت کوین. قبل از آموزش نحوه شروع به کار با این نرم افزار خلاصه وار به نکاتی می پردازم.
اولین مورد این که شما برای استفاده از این نرم افزار نیازمند سیستم عاملی با نسخه 64بیتی هستید. زیرا این نرم افزار با سیستم عامل های نسخه 32بیتی به هیچ عنوان پشتیبانی نمی کند و علت این عدم پشتیبانی به خاطر سرعت کم درحالت استخراج می باشد.
دومین مورد این که نه شما و نه کسانی که در آینده به عنوان زیرمجموعه شما با این نرم افزار آشنا خواهند شد، نیازی به سرمایه گذاری در این سیستم ندارند و نحوه استخراج بیت کوین در این سیستم طبق گفته سایت به صورت 100% رایگان/مجانی می باشد.
سومین مورد این که به غیر از اینکه در هر بار درخواست برداشت سود استخراج 25% به حساب صاحب برنامه فوق واریز می شود و 75% سود استخراج به شما تعلق خواهد گرفت؛ و به بغیر از 25%، کارمزد دیگری از سود 75درصدی شما کم یا افزوده نمی شود.

برای ثبت نام به آدرس https://goo.gl/G1A8Hn  برید.

در این مرحله گزینه  Sign Up را انتخاب کنید.

جاهای خالی را با اطلاعات حقیقی پر کنید.

بعد از اینکه کادرهای خالی را با اطلاعات حقیقی تکمیل کردید و روی گزینه Register کلیک کردید، برای بار نخست به صورت اتوماتیک وارد پنل شخصی تان خواهید شد. و برای دانلود نرم افزار استخراج بیت کوین بعد از ورود به پنل شخصی تان باید نوشته آبی رنگی را که با یک نقطه قرمز مشخص شده لمس نمایید تا نرم افزاری که قصد استفاده از آن را داریم دانلود شود.

بعد از اجرا کردن نرم افزار، باید  ایمیل و رمزی که با آن در سایت Computta عضو شدید را در قسمت های مربوطه وارد کنید و روی گزینه login کلیک کنید.

تمام، استخراج شروع میشود.
این  https://goo.gl/RcniEp  هم یک سایت کلیکی هستش. در آمدش خوبه.

این سایت متاسفانه جعلیه و هیچ پرداختی نداره.