لـیـمـبـایـن

نسخه‌ی کامل: سرمایه گذاری در سایت تاپ هش
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با عرض سلام و ادب و احترام خدمت خانم ها و آقایون/سروران گرامی
من هم جزو فعالان در عرضه سرمایه گذاری بیت کوین هستم و در 5 سال گذشته فقط روی سایت های کسب بیت کوین به روش کلیک روی آگهی ها کار می کردم ولی از زمانی که با سایت تاپ هش آشنا شدم یک روزنۀ امیدی پیش روم گشوده شده و با سه برداشت سریع و ایمنی که انجام دادم متوجه اصالت این سایت شدم (این سایت جزو معدود سایتهایی هست که دارای پشتیبانی آنلاین و حقیقی هست) و ساعت پاسخ گویی واحد پشتیبانی هم از ساعت 8 صبح تا 8 شب به وقت لندن هست.
کمترین میزان سرمایه گذاری ای که می تونید تو این سایت بخوابونید و سودش رو بگیرید 0.01 بیت کوین (10 دلار) هست. و دارای چهار پلان هست.پلان یک : شروع سرمایه گذاری از 0.01 بیت کوین تا 5 بیت کوین؛ سود روزانه : 3% - سود هر ساعت : 0.1250%

پلان دو : شروع سرمایه گذاری از 5 بیت کوین تا 50 بیت کوین؛ سود روزانه : 3.5% - سود هر ساعت : 0.1458%

پلان سه : شروع سرمایه گذاری از 50 بیت کوین تا 300 بیت کوین؛ سود روزانه : 5% - سود هر ساعت : 0.2083%

پلان چهارم : شروع سرمایه گذاری از 300 بیت کوین تا بیشتر ؛ سود روزانه : 7.5% - سود هر ساعت : 0.3125%


من با سرمایه 0.03 بیت کوین سرمایه گذاریم رو از پلان شماره یک شروع کردم و برای اینکه ببینم سایتش، حقیقی هست یا جعلی؛ قبل اینکه یک ماه از سرمایه گذاریم بگذره اقدام به برداشت سودم کردم و می تونم بگم که در کمتر از 20 ثانیه سود سپرده گذاریم به کیف پول بیت کوینم منتقل شد و از حساب بیت کوینم هم از طریق صرافی کرمان به ریال تبدیل کردم و آنی سود سپرده گذازیم در کمتر از 10 دقیقه به حساب بانک ملتم واریز شد.

و چندین نفر رو هم با این سایت آشنا کردم تا گرهی از گره هاشون وا بشه.

" من به این موضوع اعتماد کافی دارم که اشخاص زیادی هستند که از بیت کوین ارز نوظهور آینده در انجام کارهای غیرانسانی استفاده می کنند؛ ولی در این بین هستند کسایی که برای خرسندی امثال خودشون سایت های سرمایه گذاری منطقی ایجاد می کنند، و نمیشه و نباید هر کسی که از بیت کوین استفاده می کنه رو با چشم کلاهبردار دید "

جهت ثبت نام در سایت اصلی تاپ هش اینجا کلیک کنید. (درصدی که از معرفی شما عایدم می شود از سرمایه اصلی شما کم نمی شود، بلکه مدیر سایت سرمایه گذاری آن را تقبل می کند)  

سایت جعلی سایت تاپ هش با پسوند Biz. می باشد. به هیچ عنوان در این سایت عضو نشوید و گول درصدهای بالای این سایت را نخورید.

" توجه " از ثبت نام در سایت هایی که در صفحه اصلی شان نقل و انتقالات کاربران شان را به نمایش می گذارند اجتناب کنید. این سایت ها جعلی هستند و برای وسوسه بینندگان اقدام به نمایش نقل و انتقالات و همینطور نمایش جعلی تعداد سرمایه گذاران می کنند.

*** تصویر برداشت های موفق من را می توانید از تصویر ضمیمه شده این پُست مشاهده کنید ***
اصلا نمیشه به سایت های خارجی اعتماد کرد

مسابقه اینترتی  |  ترفندهای موبایل | زنگ موبایل | مشخصات گوشی
الان بهترین و کم خطرترین کدومه؟من میخام بیت کوین بخرم 50 میلیون