لـیـمـبـایـن

نسخه‌ی کامل: اطلاعیه های پرفکت مانی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نقل قول: اطلاعیه‌ی Perfect Money در مورد حساب جدید Bitcoin 

تاریخ : 04.01.15 مصادف با 1393/10/14

مفتخریم تا به اطلاع برسانیم که گونه‌ی جدیدی از حساب‌ها هم اکنون در دسترس قرار گرفته است. تمام دارندگان حساب Perfect Money می‌توانند از حساب نوع B در Perfect Money که معادل و مخصوص واحدهای Bitcoin ‌است برای انجام تراکنش بهره ببرند. 

هدف ما اجازه‌ی استفاده‌ی آسان مشتریان از واحد پول Bitocin ‌است. ما از پایه‌ی فناوری Perfect Money موجود بهره بردیم تا فرصت یکتایی برای انجام آسان، سریع و امن تراکنش با استفاده از معادل Perfect Money Bitcoin و ایجاد ابزار مالی خلاقانه در فرایند فراهم آوریم. تمامی ویژگی و وشخصه‌های برتر Bitcoin در حساب B ایجاد شده در Perfect Money گنجانده شده که به هر مشتری اجازه می‌دهد تا تراکنش انجام داده یا مقداری در معادل Bitcoin ذخیره نماید. این ابزار مالی تنوع زیادی به همراه دیگر ابزارهای مالی مانند واحد طلا یا فیات ایجاد کرده است. 

Perfect Money (تحقیقات راه اندازی و سرمایه گذاری LLc) می پذیرد و این حق را دارا است که مطالب را به نمایندگی از مشتری در پایگاه داده‌ی عمومی bitcoin.org منتشر کند. 

واریز پول به حساب‌های Perfect Money B از طریق تبادل‌کننده‌های مالی مورد تصدیق ما امکان‌پذیر است. تبادل‌کننده‌هایی که با حساب‌های Perfect Money B سر و کار دارند با شمایل حرف B نشان داده شده‌اند. 

تیم Perfect Money تلاش می‌کند مرزهای تعالی را با استفاده از گرایش‌های مالی تازه به جلو براند. ما همیشه نیازهای نوظهور مشتریان را زیر نظر داریم و آخرین ابزارهای مالی را برای جلوتر بودن از بالاترین انتظارات مشتریان پیاده‌سازی می‌کنیم.